• marcio amoroso
    32.5k

    Lakersi, Clippersi, Nuggetsi, Jazz i Rocketsi imaju po meni bolji roster od njih. Blazersi i Mavsi su tu negdje s njima. Ostale ne vidim bas da su puno bolji od njih.
  • Bosna86
    11.6k
    Uff dosta klimava teza... npr jedan od razloga za uspon spurs je upravo tankiranje i jack pot u vidu Duncana.... GSW je 4 glavna igraca draftao npr.... Ima puno elemenata jbg
  • Cosey
    436
    Uff dosta klimava teza... npr jedan od razloga za uspon spurs je upravo tankiranje i jack pot u vidu Duncana.... GSW je 4 glavna igraca draftao npr.... Ima puno elemenata jbgBosna86

    Istina, samo što su oni za to tankiranje dobili Duncana (top 10 igrača), a drugi? The Process u Phili je blizu da ode k vragu jer je Embiid stalno ozljeđen.

    Golden State je složio odličnu ekipu putem drafta i za to im svaka čast, samo što su godinama bili smijurija.

    Inače, koliko primjećujem, u američkom sportu jedan od problema o kojem se ne raspravlja toliko jest vlasnička struktura. Postoji niz franšiza koje su godinama da ne velim desetljećima prosječne ili loše jer to zapravo odgovara/ne smeta vlasnicima (najočitiji primjer Knicksa).
  • BluePhone67
    3.3k
    Sto mislite o tome da probamo stupit u kontakt sa ljudima iz Cibone i da se ovdje uređuju temu, stavljaju pozive, dolaske/odlaske itd. Da bude naziv sve nijanse plave kako se šika, naravno ako oni zele i ako bi vi mislili da je to pametno. Meni je svejedno, ne pratim kosarku pa niti ne znam kakva je situacija i tko igra itd.

    Napisite neki komentar.
  • Somport
    556
    Sto mislite o tome da probamo stupit u kontakt sa ljudima iz Cibone i da se ovdje uređuju temu, stavljaju pozive, dolaske/odlaske itd. Da bude naziv sve nijanse plave kako se šika, naravno ako oni zele i ako bi vi mislili da je to pametno. Meni je svejedno, ne pratim kosarku pa niti ne znam kakva je situacija i tko igra itd.BluePhone67

    Pa iskreno mislim da bi se moglo nekako kontaktirati s ljudima pa da ih imamo. Po mom mišljenju, svatko s dušom purgera je tu dobrodošao.
  • Bosna86
    11.6k
    Iskreno Aba ligu nisam pratio od Sarica... ako oni imaju neku bazu navijaca, sto da ne
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jel prati netko Americki nogomet(NFL)
  • Markelo
    2.5k
    Kako da ne. Nfl Sundays
  • Bosna86
    11.6k
    Baltimore Ravens
  • Mr Blue
    3.4k
    Redzone (Hanson) - Seven hours of commercial free football!! :cheer:

    Green Bay Packers
  • Markelo
    2.5k
    How bout dem Cowboys
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ja sam veća olupina od svih...navijam za Brownse
  • xavier
    11.1k
    Knicks & Giants :razz:
  • Guinness
    2k
    Knicksxavier

    :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.