• reziser
    6.2k

    naravno
    treniraj djecu, uči se. Koje on iskustvo ima?!
    pazi, otkaz Kelentriću i zaposle NJEGA???
    jbt nepotizam
  • reziser
    6.2k
    kelentrić je za jovića svemirski brod
    Kelentrić se nekom opasno zamjerio, a znamo i kome :(
  • deda
    27.8k
    Vidim da secspomimje mogućnost kako bi Gorica nastupala u ABA 2 lizi.
  • Infinity
    15.2k
    Na koji nacin se upada u ABA 2?
  • reziser
    6.2k
    iz PPDa ode i Zlatko Horvat nakon 20 godina
    ovo je konačni kraj
    sramota kaj su napravili od kluba
  • Kwedi
    3.8k
    Na koji nacin se upada u ABA 2?Infinity


    Nema konkretnih kriterija, više ako imaju financijski kapacitet za troškove putovanja.
    Zato ove sezone od naših igrao jedino Split(Šibenka bila u igri al odustali).
  • Infinity
    15.2k
    I mislio sam da je tako. Vidio sam da bi Ukic mogao doci u Split, sam govori da su opcije otvorene, ali da su sanse jako male.

    Nisam nesto puno pratio, al onako iz nekih clanaka mi se ucinilo da je Split malo ozbiljnije zagrizao za to igranje. Ne znam kako stoje s lovom, o tom ce na kraju sve ovisiti.
  • Kwedi
    3.8k
    Split ovisi o tome koliko je HDZ izdašan i koliko Tommy ko sponzor ubaci. Al niš više od kapaciteta Zadra i Cibone.
    Makar moram žute pohvaliti, zadnje vrijeme jako se trude marketinški.
  • Eduardo
    17.5k
    Vidio sam da bi Ukic mogao doci u SplitInfinity

    Ništa od toga. Čovjek je rekao da je obitelj prioritet, djeca mu otpočetka školovanja idu u američke škole, kćer u osmi, a sin u peti razred. Naučeni su na taj program i ne želi im to mijenjati, posebice jer mala ima još pet godina škole do fakulteta. Split nema takvu školu, a on ne želi biti odvojen od obitelji i to je to.

    Drugi razlog je što mu se nikako nije igrala druga ABA liga. To mu je potpuno demotivirajuće.
  • vafenss
    233

    Vidim gledo se podcast inkubator s ukicem :wink:
  • Baneki
    717
    A što su te američke škole tako posebne? Inače, ima jedna u Zagrebu...
    Mislim, išao sam u jednu američku školu godinu dana (u SADu), pa imam nekakvo iskustvo, ali o ovima internacionalnima ne znam ništa. Uvijek mi se činilo da su to marketinški dobro odradili i prodali svijetu kao i hamburgere.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da se manje radi o znanju koje će dijete steći, a puno više o prestižu.
  • markoli
    1.7k
    Mislim da se radi o tome da nakon američke osnovne škole ne možeš upisati običnu srednju školu, ili ti je znatno otežano, jer se program od 5. do 8. razreda znatno razlikuje. U sklopu XV. gimnazije u Zagrebu postoji IB program koji je na engleskom jeziku i klinci upisuju tu srednju školu nakon američkih osnovnih škola. S obzirom na državnu maturu kasnije nema ograničenja oko upisa fakulteta.
  • Neki tip
    19.2k
    Mislim da se manje radi o znanju koje će dijete steći, a puno više o prestižu.xavier

    .. i poveznicama koje se u takvim školama stvaraju.. između djece, ali i roditelja.

    Ne dobiju široko, ali dobiju potrebno znanje, a još važnije - dobiju dodatni krug prijatelja i poznanstava iz okruženja koje otvara puno više vrata, nego znanje proizašlo iz klasičnih, državnih naših škola.

    Puno se radi individualno i projektno, problem solving nastava. Neće dobiti kvizaško znanje, ali hoće razviti meke/transverzalne vještine, često i važnije za uspjeh.

    A stoji i ovo što je @markoli napisao.
  • xavier
    11.1k
    a još važnije - dobiju dodatni krug prijatelja i poznanstava iz okruženja koja otvara puno više vrata, nego znanje proizašlo iz klasičnih, državnih naših škola.Neki tip sa Zapada

    To je i bila moja poanta. Ljudi ni inače ne razumiju da je u školi bitnije steći radne navike i zdravu logiku kojom možeš riješavati nove probleme nego cijelu noć napamet učiti nešto što nećeš shvatiti i to za 2 dana zaboraviti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.