• Guinness
    1.9k
    Sezona u ABA ligi završena. Nema prvaka, nema ispadanja, liga se proširuje za dva člana - Borac iz Čačka i Split.deda

    Samo zato šta je navodno euroliga odlučila da nema nastavka a da nagodinu igraju isti klubovi.
  • Kwedi
    3.8k
    na kraju najviše od svega toga profitirali naši.

    zadar je ispao, cibona na guzove izborila opstanak dok split na F4 teško bi izborio finale pa čak i porazom šansu za kvalifikacije u ABA 1.

    ovako nit luk jeli nit luk mirisali - tri kluba unutra imamo.
  • Bosna86
    11.6k
    Ovaj Burns je ili brutalno prskan ili ima najboljeg kondicijskog trenera na svijetu... 5 rundi je jurišao bez umaranja, izmedju rundi se brutalno oporavljao... Ako ne padne na doping, volio bih ga gledati protiv Colbya
  • bezvangori
    174
    Jedino rješenje za tu našu muku pod obručima je amaterizacija cijela. Baš me zanima kako će sve to izgledati za godinu dana i tko će plivati, a tko tonuti u dugovima. Ovi u Splitu su izgleda ozbiljni i bilo bi lijepo imati barem jedan klub koji funkcionira normalno na visokoj razini.
  • ZDS86
    205
    Realno nije tesko izgledat impresivno kad je nasuprot tebe borac koji je poznat po pasivnosti.
    Naravno svaka mu cast i drago mi je da je pobjedio,ima tu jakih borbi za njega.A doping ko zna,Brazilac je tako da moguce skroz.
  • Blaz
    350
    Vori novi trener PPD-a.
  • reziser
    6.2k

    Fenomenalna odluka :rofl:
  • reziser
    6.2k

    da bude još veća tragikomedija
    trener vratara bit će sin menadžera kluba Božidara Jovića Arijan Jović :vomit:
    1996 godište
    pametnom dosta
  • immerwieder
    1.2k
    europska vaterpolo federacija veći cirkus od rukometne,
    liga prvaka sa 12 klubova od toga 10 s pozivnicama i dva kroz kvale,
    a od tih 10 po jedan npr. iz italije, mađarske, crne gore, španjolske, grčke i hrvatske, ali zato dva iz njemačke, ja sam proogermanski u svakom smislu, ali ovo je za hospitalizaciju
  • Infinity
    15.2k
    Sve s pozivnicama je smijurija. Cak mi je i nogometna LP smijesna s ovoliko klubova direktno.
  • NORTE
    9.1k
    Sve s pozivnicama je smijurija. Cak mi je i nogometna LP smijesna s ovoliko klubova direktno.Infinity

    Kad bi igrali samo prvaci 32 od 55 država onda bi ovo ime imalo smisla. Može komotno odmah promijenit ime u Superliga.
  • Infinity
    15.2k
    Ma neka imena, i ne mora igrati toliko prvaka, al bi mozda bilo bolje da veci broj klubova dobije sansu kroz kvalifikacije u kojima igra 37 prvaka za mizerne cetiri pozicije (al oke) i 11 neprvaka. S druge strane imamo direktno cak 14 neprvaka. Radije bih u kvalifikacije pustio 40 neprvaka da se bore za tih 14 + 2 pozicije, vjerojatno bi opet svi isti usli, al nek se ipak malo potrude, pa nek nekad i izvise. Nek se i oni je*u s tempiranjem forme i slicnim forama.
  • markoli
    1.7k
    trener vratara bit će sin menadžera kluba Božidara Jovića Arijan Jović :vomit:reziser

    Ovo je valjda nešto najluđe što sam ikad čuo u svijetu sporta.
  • reziser
    6.2k

    treener golmana, 24 godine. nikad branio u ozbiljnom klubu (ne računam kad si treći golman)
    smijurija! tragedija
    ne znam kako bi to nazvao
    sprdanje sa svima i nitko mu nšta ne može
  • markoli
    1.7k
    Da su mu dali da radi s kadetima ili mlađim dobnim uzrastima, još bi i razumio, jer prošao je Kelentrićevu školu, pa ajde valjda je nešto i naučio. Ali ovo je stvarno nešto bolesno. On će trenirati golmane koji su 10x bolji od njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.