• NORTE
    8.9k
    Cibona je osim finala ABA lige 2010. i osvajanja ABA lige 2014. uzela i prvenstvo Hr 2019. u odličnoj atmosferi pomevši jaku Cedevitu 4:0. Kad se već priča o "loših 15 godina", iako s razlogom jer pratimo šta je napravila kradonačelnikova ekipa .Boli nas k za Ppd i hokej i te priče kak je nekad bilo na rukaču dok nije bilo imena Dinamo pa se navijalo za Badel. Navijalo se i za KKZG prema pričama. Mene osobno KKDZ baš i ne zanima, ali to ne znači da neću pratit hrvatsku košarku, kako Cibonu tako i Dinamo.
  • Baneki
    713
    Pa evo tek sada vidim da osim nogometnog i futsal kluba, postoji i odbojkaški i rukometni klub Dinamo sa dinamovim grbom, pa je košarkaški klub samo još jedan u nizu. Bilo bi zanimljivo znati ima li još i drugih klubova u Zagrebu koji nose ima Dinamo i jesu li više povezani sa GNK ili organizirani poput FD, imaju li potporu BBB ili su potpuno neovisne inicijative.
  • Kwedi
    3.8k
    Ima Biciklistički klub Dinamo. On je iz originalne fiskulturne sekcije iz 1945.
  • Kwedi
    3.8k
    6jncmonfv7e2lcpo.jpg

    Dresovi su im super, bacaju na azzure
  • Baneki
    713
    Znam da je bio i boksački klub, ali je izgleda nije vipe aktivan
    https://m.facebook.com/boksdinamo/
  • Pop corn
    4.8k
    dakle, po tome ovisi kako ce se razviti situacije oko cibone, a kako oko dinama i onda ces moci odluciti za koga ces navijati. To je kao da ja kazem dinamo je sad u raljama maminja i sad se osniva novi klub na zdravim nogama , novi dinamo npr i vidit cu kako ce se razvijat situacija oko ta dva kluba i ak se dinamo sadasnji ne spasi iz ralja maminja i ekipe a novi dinamo procvjeta onda bum navijao za novi dinamo. U tom slucaju nisam ja pravi navijac dinama kao sto ocito nisi ni ti pravi navijac cibone relano, vise si njen simpatizer. Navijat cu za dinamo i nadat se boljem sutra pa taman i da bandic i mamic i sanader budu na celu kluba jer dinamo je dinamo i jbg pa tako i za cibonu taman da se i bozo milicevic jos vrati u klub. Da se razumijem gade mi se svi oni i mamic i cavlovic i milicevic i bandic i ostala bagra al pravi navijac nikad ne moze prestat navijat za svoj klub a kamoli stavljat se na slatke muke da odluci ne kontra vec za kak ti velis. Jer kaj sad cim ude u voljeni klub bio to dinamo cibona rk zagreb neki novi gobac bandic mamic ja bum se nadao nekom novom klubu sa super zdravom pricom i zdravim temeljim jer jbg bandic mi zagadio klub pa ajmo dalje. Mozda je moj stav i krivi ali jbg volim nk dinamo i cibonu od malih nogu i tak ce ostat zauvijek pa taman palio im za 5 10 g lampione ispred kluba jer nekog od njih vise nebudedexter

    ok, a za kog ćeš ti navijati?

    mislim, meni je osobno to pitanje glupavo, ali ok, postavlja se, a ja ti iskreno odgovaram. da ti napišem da bi za jedne ili druge lagao bih. i meni su ove usporedbe sa Dinamom krive, ali imaš pravo na njih. ali naravno da ne bih navijao za neki drugi Dinamo. I da, ja jesam Cibonaš, tj. simpatizer Cibone, volim otići tu i tamo s ekipom na tekmu, sjesti i popiti cugu i pojesti kokice (:grin: ). al isto tako sam svjestan da je Cibona nešto što je teško popravljivo, ali ok, nada postoji.
  • dexter
    1
    prva recenica ok za kog bih ja navijao? Pa roden sam kao dinamovac ( nk dinamo) i kao cibonas i takav bum i krepal tak da odgovor je logican za kog bum navijao. Mozda ti je moje pitanje glupavo al mene je bas iskreno zanimalo stajaliste nekoga tko kaze da je cibonas a u drugu ruku privlaci ga zdravi projekt kk dinamo i u tom slucaju nije siguran za kog bu navijao jer ceka kako ce se razviti situacija sa oba dva kluba. Meni iskreno to i nije bas jasno jer ako si cijeli zivot cibos nemres sad poslije toliko vremena prebacit se na drugi klub jer taj klub ima bolju pricu zdraviji je itd. To je moje misljenje iako je tebi mozda to glupavo, al ja vjerujem da je razlika u tom kak si i sam napisao da si simpatizer cibone ( a simpatizer i navijac nije isto) pa zato i ostavljas mogucnost drugog izbora zdravijeg izbora.
  • Crusades1986
    9.5k
    Veselin Vujović vise nije trener PPD Zagreb.

    Koja tragikomedija i cirkus od kluba.
  • brzizg
    3
    ak je netko valjao Zagrebu onda je to bio Vujo.
  • gh0c
    256
    Prema ovim šturim informacijama koje su izašle, tragikomedija i cirkus od trenera
  • Neki tip
    19k
    Koja tragikomedija i cirkus od kluba.Crusades1986

    Zašto? Zato što su mu dozvolili da otiđe iz kluba na svoju molbu, kako bi riješio privatne probleme?

    Edit: ako i jesu cirkus od kluba, ne bih rekao da je ovo primjer kojim se to dokazuje.
  • Crusades1986
    9.5k
    Kasnije sam skuzio da su osobni razlozi razlog odlaska Vuje sa klupe Zagreba. Klasicna pogreska, procitao samo naslov :down:
  • Eduardo
    17.2k
    Euroliga i Eurokup u košarci zaključeni, očekuje se i službeni kraj ABA lige. Euroliga je zaključena nakon odigranih 28 od 34 kola osnovnog dijela, dok se u Eurokupu trebalo igrati četvrtfinale.
  • Kwedi
    3.8k
    ispada da su partizana fino sprcali.

    bili su dobri u eurokupu (kroz koji su mogli ući u euroligu), a i kroz samo euroligu kao potencijalni osvajač aba lige jer je donešena odluka da isti klubovi igraju iduće sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.