• Mali Zeus
    9.6k
    Misliš da će Sigurdsson dovesti sve to u red?
  • ksapi
    2.1k


    Mislim da ce posloziti ovo, koliko se moze posloziti. Problemi hrvatskog rukometa i repke sezu puno dalje od izbornika seniorske repke, ali s ovim sto imamo mislim da ce izvuci maksimum, ukoliko mu se nitko nece mijesati u posao (mislim da su manje sanse sada za to).
  • ksapi
    2.1k
    Samo jedan primjer koliko se ljudi vole koristiti imenom Dinamo, a ustvari nemaju veze s njim, ne vole ga, vec ga samo koriste za vlastite potrebe (slicno kao ova govna u skupstini).

    Naime postoji RK Dinamo Zagreb, vodi ga covjek za kojeg mi je upitno je li bio vise od 5 puta na Maksimiru u zivotu.. i pazite sad vrhunac - igramo protiv njih za vikend, majstori stave termin utakmice u 13.30h. Dakle tocno u terminu najbitnije skupstine u povijesti naseg Dinama. Fuj :vomit:

    Treba stavit neki embargo na koristenje imena Dinamo, zabranit prodaju oni salova s placa ispred Maksimira i sve slicne stvari koje kokosari koriste u privatnu korist
  • rob ljubavi
    774


    T.V. - učio od N.Š. :)
  • ksapi
    2.1k
    Povlačim ipak što sam rekao za Cindrića.. Očito jest njegovo ponašanje problem na što su vjerojatno ukazali senatori. Nemam ništa protiv toga osobno u tom slučaju
  • Doktor Kunić
    2.5k
    napokon izbornik sa mudima? To smo čekali
  • ksapi
    2.1k


    Nema zajebancije sa Švabom :)
  • Mali Zeus
    9.6k
    Povlačim ipak što sam rekao za Cindrića.. Očito jest njegovo ponašanje problem na što su vjerojatno ukazali senatori. Nemam ništa protiv toga osobno u tom slučajuksapi

    Saznanja?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Povlačim ipak što sam rekao za Cindrića.. Očito jest njegovo ponašanje problem na što su vjerojatno ukazali senatori.ksapi

    Ja sam još dobio tu informaciju na pripremama za EURO, ponašanje i karakter i odnos prema mladim igračima. Ne bih htio u detalje, ali već sam i tu spominjao da se ponašao kao šupak prema mladim igračima, pogotovo onima koji su prvi put u reprezentaciji, da ih je ignorirao, da je ignorirao savjete i da se obraćao samo par ljudi. Evo i par mojih ranijih upisa:

    Neću previše otkrivati jer sam dobio info od igrača iz prve ruke, ali ajmo reći da se Luka smatra velikom facom kojoj je ispod časti komunicirati sa mlađim igračima i ignorira sve opaske koje dobije od strane nekoga na treninguMathiasovi Chageri

    - činjenici da ovo što Cindrić radi zaslužuje jednu odgojnu, a sudeći prema informacijama koje sam dobio sa priprema, trebalo bi se s njim ozbiljno porazgovaratiMathiasovi Chageri

    Zato me niti malo ne iznenađuje ovaj popis i njegovo izostavljanje. Očito je Dagur dobro istražio stanje u ekipi i raspitao se kod ljudi iz saveza i možda igrača koje zna iz Bundeslige i osobno.
  • ksapi
    2.1k
    Ma navodno problemi sežu još od onog SPa u Egiptu gdje je počeo sa supačkim ponašanjem. Neka njega dalje od repke onda.
    Dagur je, gotovo sam siguran, razgovarao s Duvnjakom o svemu
  • Mali Zeus
    9.6k
    Karačić i Duvnjak kao srednjaci, u svakom slučaju nije loše, dapače!
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    ne zaboravi ni Vistoropa. Očito ga ovaj želi dugoročno tu. Ima 25 godina, jako dobro igra u Bundesligi, i nema potrebe da se ne osvježi ta pozicija "srednjaka " s njim, pogotovo jer će stasati uz takve dvije iskusnjare.

    Dodaj na to još i Pavlovića u Izviđaču, ima 20 godina i on je od jeseni u Zagrebu, a već je duže vremena u fokusu, bio je i na par okupljanja do sada.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Očekujem da će s Dagurom to sada s pozivanjem biti normalno, da se ne zove svako natjecanja novi sijaset igrača i da mnogi koji su bili na jednom natjecanju jednostavno nestanu s popisa do drugog, nego se znaju kriteriji.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Također, tako da do tog prvenstva kod nas barem postignemo obrise momčadi ( u svakom smislu te riječi), ali i onoga što želimo igrati. Uz nešto bolji plasman na tom debitantskom velikom mu natjecanju ( a nadam se i makar plasmanu na OI).
  • Zagreb1992
    1.2k
    Pobjeda Cibone protiv SC Derbya
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.