• Sportskifanatik
    361
    gledo sam treninge od Tysona jos je zvijer stari moj,kakvi su to udarci ko auto da te udari
  • Raul
    106


    nadam se da će ga Tyson razbiti
  • Facke
    2k
    Nazalost se od boksa napravil smesni sport.
  • Riot
    1.7k
    Prebice ga Jake kao macku
  • Petar86
    584
    Ja ne pusim taj hype da Jake zna boksati. Kolika je mogucnost da je toliki talent da u par godina izraste u ozbiljnog boksaca unatoc i trenerima i opremi itd.

    Ngannou je u treningu vjv troduplo dulje nego Jake pa ga je Joshua u 2-3 runde isprebija ko pasa

    Na kraju krajeva lik se ide boriti s vjecno napusenim 60-godisnjakom koji bi ga vjv nokautirao za 2 runde da nije namisteno. Tyson ide po laku lovu i tjt.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Jake zna boksati i nije neki trut koji je jučer obukao rukavice,godinama trenira boks.Naravno da nije nikakva razina ozbiljnih elitnih boksaca ali to što ga je youtube proslavio ne znači da ne pristupa ozbiljno treninzima i borbama
  • Markelo
    2.5k
    Jedini školovani borac iako ne baš talentiran s kojim se Jake borio je bio Tommy Furry. Tu se baš vidjela razlika između nekoga tko je prvi put navukao rukavice u svojim 20-im i nekog tko je krenuo s boksom još u osnovnoj školi. Neke rupe jednostavno ne možeš popunit ni nadoknadit vrijeme ma koliko god sredstava imao. No za ovo cirkusiranje, boksačko znanje Paula je dovoljno da to izgleda sasvim pristojno. Ovaj meč vidim kao malo jači sparing
  • Tom Hanks
    2.6k
    Mene je iznenadio kada je nokautirao Woodleyja,iako mu boks nije baza čovjek je ipak do koju godinu prije tog meča bio UFC prvak i borio se sa najboljima,ubojita desnica i ni u snu nisam ocekivao da ga Jake može tako pobjedit.Tu se vidjelo da nije bas šarlatan kakvim ga većina javnosti vidi
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ma Jake ni ne veli da je boksac ili da se diči tim.. koristi svoju internet slavu da proda karte i ppv, svu zaradu od zadnjeg meca dao u dobrotvorne svrhe..
    Dosta se angazirao u zenskim pravima vezano za sport iako on sam ne podupire woke pokret. Nije los lik, osim toga frajer ozbiljno shvaca pripreme za meč i ima jebene treninge.

    Kao youtuber dosta zanimljiviji i i manje anfuraniji od recimo njegovog brata Logan koji je čista suprotnost, bahatost i argonacija nasrpram Jakea.
  • Markelo
    2.5k
    Jake pokazuje određeni talent za boks i visoku radnu etiku. Za dobit umirovljenog bivšeg ufc prvaka koji je bio poznat po dobrom hrvanju a ne toliko kao udarač je to dosta. On može u tom prostoru perzistirat i pobjeđivat. Izleti među profesionalne boksače u naponu snage ne mogu završit dobro za njega i ne treba tamo ići. Brat mu Logan je pak bolno netalentiran za boks iako ima visoko mišljenje o svojim boksačkim sposobnostima, no pokazao se odličan u WWE em kao atleta ali i za "mikrofonom" što je u toj organizaciji isto važno
  • Riot
    1.7k
    Na kraju krajeva Jakea treba ispoštovat što uopće radi ovo s obzirom da novac očito nije razlog. Ti treninzi su ubijanje, a i za uć u ring treba imat muda
  • Navijač Dinama
    7.4k
    no pokazao se odličan u WWE em kao atleta ali i za "mikrofonom" što je u toj organizaciji isto važnoMarkelo

    High flayer, jedna od velikih prednosti kod profi wrestliga kao što su organizacije WWE NJPW AEW, od meksičkim da i ne pričam. Slažem se i za mikrofon skillove, ima takav heat od publike i dobru ulogu heela, pratim to pa i znam, da ne bude uprazno priča, i dobro izgleda. Također je i u WWE uveo Prime piće, s kojim su i neki veliki nogometni klubovi potpisali sponzorstvo, iako je meni to piće osobno smeće.
  • ksapi
    2.1k
    Na kraju rukometna repka kompletna, tu su i Cindric, Nancinovic, Martinovic.. jaka i siroka ekipa, nadam se da ce Dagur to barem malo posloziti.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Jedino je Ivić otpao radi ozljede oka
  • ksapi
    2.1k


    Ma on ionako nebi branio pored Mandica i Kuzme, kao sto nije ni na Euru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.