• Salva
    2.3k
    Izgubit od Egipta trenutno nije katastrofa. Daleko smo mi od vrha. Ovo nije biti blizu onoga po čemu je naša rukometna reprezentacija poznata. Četvrtfinale bi trebalo bit sigurno, ali bilo kakva borba za medalju - jako jako teško. Jednostavno ovaj roster ne može parirat top ekipama.

    Cindrić, Karačić, Duvnjak i Martinović - na papiru i u teoriji iznimno kvalitetni igrači, ostalo li la. Pivoti tako-tako, krila nikad lošija, golmani također.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Četvrtfinale sigurno??? Jel neidu samo dve reprezentacije nakon križanja sa dancima? Znači za 1/4, morat ćemo dance dobit tako se meni čini da nakon današnje tekme igramo za svoj gust samo
  • Salva
    2.3k
    Je, u pravu ste kolega. Krivo sam računao. Da smo danas dobili, realno bi jednom nogom bili u četvrtfinalu
  • miro
    3.1k
    Cveba daj se sam smijeni
  • seljak86
    2.3k
    Teška sramota
  • Mrvica
    3.3k
    Pušing rođo...
    Žalosno je na šta je repka u rukometu došla.
  • deda
    27.9k
    Ide rukomet sigurnim koracima košarke. :clap:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jeli ovaj naš izbornik bivši šogi od Zokija?
  • seljak86
    2.3k
    Ma još je to od košarke daleko... kolko znam, nismo se ni plasirali na sljedeće SP u košarci?
  • blackbully
    4.4k
    Danas su SAD upisale prvu povijesnu pobjedu na velikim natjecanjima, 28:27 protiv Maroka.

    Nedavno sam naišao na zanimljiv članak o rukometu u SAD-u. Prije nekih 10-15 godina dečki su na jednom sveučilištu osmislili igru jako sličnoj rukometu (manja lopta, drugačije dimenzije terena i bodovanje), ali cilj je naravno postignuti gol rukom. Sport se polako popularizirao na sveučilištu i došli su u kontakt sa Olimpijskim odborom (United States of America - National Olympic Committee) i predložili da taj sport "patentiraju" pod "handball", na što su ih ovi blijedo gledali kako handball već zapravo postoji u svijetu sporta, ali je u SAD-u toliko nezastupljen da ljudi uopće ne znaju za taj sport.

    Međutim, i da su ga htjeli nazvati "handball" ne bi mogli jer Amerikanci već imaju sport pod tim imenom. Sličan je skvošu, ali se igra na otvorenom i bez reketa, golom rukom se nabija loptica od betonski zid... Turniri se održavaju većinom u New Yorku.
  • Salva
    2.3k
    Napadanje Hrvoja Horvata kao glavnog krivca za ovu sramotu je totalna glupost. Pa ljudi moji, Srna, Šebetić, Glavaš, Kraljević, Mihić, Jelinić, Kuzmanović, Slavić i da ne nabrajam dalje, pa oni vodu ne bi mogli nosit nekakvom Lackoviću, Baliću i sličnima. Rukomet nam se godinama uništava zbog pohlepe i nebrige nekolicine ljudi, a rezultati svega toga je ovo. I naravno, uvijek pametna hr javnost, ajmo po izborniku. Horvat je vrhunski stručnjak, i to će reći svatko ko ima ikakve veze s rukometom, ali nije MAĐIONIČAR. Isto kako vjerujem da Pep Guardiola ne bi mogao odvest Rijeku do naslova u HNL-u, tako mislim da niti jedno ime u našem rukometu ne bi napravilo bolji (ne)uspjeh od ovoga. I nije zbog toga on nesposoban. Kao što ni Guardiola ne bi bio

    Ozljede, pozivanje podobnih, nepozivanje onih koji su zaslužili, dugogodišnje orgijanje PPD-a i njegovih ljudi, doveli su nas do ovog, a ne Horvat koji od jada i nemoći u utakmici mjenja krilo propalog PPD-a za krilo iz prosjecnog kluba Slovenske lige. A do prije 10ak godina, igrači su nam bili iz Barcelone, Kiela, Lowena i slicnih klubova.
  • Nolifer
    6.7k
    Najbolji su naši odbojkaši. Oni se nigdje ne kvalificiraju i nikoga ne živciraju. :cheer: :strong:
  • Nolifer
    6.7k


    Jadan Balić na klupi. Izgubit će i ovo malo kose što mu je ostalo.. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.