• Keyser Soze
    8.1k
    Vaterpolisti x sa Grcima na otvaranju SP, još jedan sport koji propada i gdje medalja nije sigurna, kao i u rukometu.
  • trender
    168
    Mislim da neće bit zlo ak se ne osvoji. Neriješeno sa srebrnima s prošlih olimpijskih nije loše. Koliko sam primijetio, došli su novi reprezentativci pa valjda im treba malo da "uskoče" u gaćice prošlih igrača i nastave nas držat favoritima za medalju na svim natjecanjima. Mislim da ćemo nastavit osvajat medalje u vaterpolu i u budućnosti. Iako kak veliš trenutno nam nisu sigurne.
  • Neki tip
    19.1k
    Hrpa mladih igrača, a Grčka nije nekakva bezvezna nevaterpolska repka..

    Mozda je i točno da nam (i) vaterpolo pada, ali to se ne vidi iz remija s Grčkom. Dapače, solidno otvaranje prilicno pomlađene reprezentacije..
  • bbb medimurje
    2.9k

    Slazem se, grcka je bila srebrna na olimpijadi
    Puno novih mladih igraca kod nas
    Dobar bod danas
  • Keyser Soze
    8.1k
    Postoji li prvenstvo i sport di naša ekipa nije pomlađena?
  • masacusec
    3.1k
    Za vrijeme vladavine bandićevsko-mamićevskog klijentelizma, sva su gradska izdvajanja za sport išla u GNKZM, i na taj način su patili drugi zg klubovi kao što su Mladost, Cibona,...
    Sad se na silu od nove gradske vlasti očekuju pozitivne promjene kojoj sportski kolektivi ovog grada nisu ni na margini agende....
  • og1986
    2.9k
    Mladost je do pred par godina imala odlične rezultate i u hrv i u Europi
  • Frodo
    65
    Kakve rezultate? Osvojili su prvenstvo 2007/08 i onda 2020/21 i dva kupa. Mislim ne pratim vaterpolo pa ne znam, ali to mi se ne čine kao neki uspjesi s obzirom na to da u zadnjih 10 godina konkuriraju 3-4 kluba.

    Ispravak: nikad nije ni konkuriralo više klubova od osamostaljenja. Isto je i u reprezentativnom vaterpolu.
  • og1986
    2.9k
    S obzirom da do pred par godina nisu bili ni na mapi, a Jug svi znamo šta je u vaterpolu (jedan od najjačih timova u europi u ovom stoljeću) to su dobri rezultati. U adriatic ligi su počeli biti u vrhu uz Jug.

    Bili su konkurentni i u europi što je najbitnije, bar netko uz Jug da se pojavi bez da skine gaće u gostima. Tamo 2015-te su ih šamarali svi bili 3,4 klub u hrvatskoj, onda se podignuli i sada opet raspad.
  • Frodo
    65
    Meni to više zvuči kao da je iznimka, Mladost je godinama sjebana. Koliko sam upratio tovari su se digli u vaterpolu. I šibenski Solaris koji je ipak iza Mladosti.
  • og1986
    2.9k
    Nije iznimka jer kada su se vratili svi su pisali kako dobro rade posao. Nije to bila jedna sezona pa da se potrefilo nešto nekako. Trajalo je to nekoliko godina.

    Treba pitati ljude kak ste uspjeli to odlično vrijeme upropastiti. Neznam kakve su imali financijske poteze, no ako su se jednom trgnuli iz sna mogu opet.
  • Pop corn
    5k
    a to je zato jer ljudi kuže da je klub bez povijesti i zapravo KK Rudeš dok je Cibona prvak Europe i osvajač svih postojećih trofeja u europskoj košarci te naravno simbol Zagreba.namodi grebza

    A kako se Cibona prije zvala i s koliko je ona godina povijesti krenula i koliko trofeja imala na početku?

    Sigurno je i Zadar imao povijest kad je osnovan i Split i Sibenka.



    I da, evo Neven Spahija koji je potpredsjednik KK Dinama je uplatio za spas Cibone na Acinu inicijativu. Toliko o pričama koje šire ljudi iz Cibone da KK Dinamo želi uništiti Cibonu i iseliti iz dvorane.


    Što se tiče Cibone, ona je ogledni primjer zašto je toksično imati statut u kojem pravo glasa imaju samo oni koji su se birali međusobno unutar tijela kluba i zašto se godinama zaziva demokracija i govori o pljačkama klubova od strane ljudi u klubovima.
  • xavier
    11.1k


    Meni su smiješne rasprave ovdje o tome za koga bi trebalo ili ne bi trebalo navijati. Svatko može navijati za koga god želi i stvarno mislim da nitko ne bi trebao imati problem s tim da navijač nogometnog Dinama navija za Cibonu ili KK Dinamo.

    No ono što mi je zanimljivo je za što se ti loviš. Po čemu je to funkcioniranje Cibone gore nego ono GNK Dinama? Po čemu je točno GNK Dinamo manje toksičan? Ako je to kriterij, zašto još navijamo za Dinamo?
  • Pop corn
    5k
    No ono što mi je zanimljivo je za što se ti loviš. Po čemu je to funkcioniranje Cibone gore nego ono GNK Dinama? Po čemu je točno GNK Dinamo manje toksičan? Ako je to kriterij, zašto još navijamo za Dinamo?xavier

    Ne. Isto je. Samo je razlika o iznosima, tj. nulama iza.

    I zato je prilika da se kaze: Hej to je dovelo neusklađenost statuta kluba s Zakonom o udrugama i zatvorenost sustava i to mijenjajte da sutra umjesto Cibone ne bude isto i Dinamo.

    Meni su smiješne rasprave ovdje o tome za koga bi trebalo ili ne bi trebalo navijati. Svatko može navijati za koga god želi i stvarno mislim da nitko ne bi trebao imati problem s tim da navijač nogometnog Dinama navija za Cibonu ili KK Dinamo.xavier


    Nikome ja ne govorim za koga se treba navijati. Baš suprotno. Ne prozivam nikog ko navija za Cibonu, razumijem, ali ovo prozivanje onih koji podržavaju KKDZ i žele mu uspjeh ili podcjenjivanja s glupim upisima o povijesti, bivšim imenima (a Cibona se sama zvala Lokomotiva i igrala na Tuškancu a ne na Trešnjevci) je debilno i odvratno, a neinformirano.
  • xavier
    11.1k


    Ja sigurno nisam nikog prozivao niti imam bilo što protiv KK Dinamo, dapače.

    Samo kažem da ako je Cibona toksična zbog načina funkcioniranja, toksičan je najmanje u istoj mjeri i Dinamo. Pa ipak to uzimaš kao argument protiv Cibone dok na utakmice Dinama uredno dolaziš.

    Ne kažem da bi trebao dolaziti na utakmice Cibone, rekao sam da sigurno nisam od onih koji će nekom pametovati za koga trebaju navijati, samo kažem da povlačiš pogrešan argument. Jer ako se ne može preko toga, onda smo trebali osnovati novi velikonogometni NK Dinamo i ostaviti se GNK-a...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.