• deda
    27.5k
    Iduće godine lagano sredina tablice.
  • BluePhone67
    3.2k
    Tesko je bez novaca zadrzati igraca, ljubav i hobi su jedno, a zivot i placanje racuna surova realnost.
  • xavier
    11.1k
    Prema Futsal Dinamo fejs stranici Vedran Matošević je nažalost prešao u Slovenskog prvaka Dobovec :(nkdz

    @CISCO molim komentar :blush:
  • nkdz
    829
    trebat ce tu jaaako puno posla oko dovođenja novih igraca jer s ovim trenutnim sastavom bez Matoševića mi nismo u prva cetiri kluba po snazi.
    On nam je bio glavni "play" od iza i jako važan igrac.
  • nkdz
    829

    to je istina, Dobovec ima više love, samo je problem ako se Futsal Dinamo okrece totalno proizvodnji mladih i korištenju istih, to bi nam se moglo o glavu obiti jer ce sponzori biti manje zainteresirani za suradnju ak vide da je dinamo sredina tablice ili jos gore i ak pocne padati broj gledatelja


    pardon, dva posta za redom
  • BluePhone67
    3.2k
    Koliko bi on mogao u Dobovcu dobiti love na godisnjoj razni ? 200 000 kn +- ?

    To bi po mjesecu ispalo 16.500 kn mjesecno bruto
  • Mr Blue
    3.3k
    Žao mi je vidjeti Vekija da odlazi, ali drago mi je što sam ga mogao gledati uživo i hvala mu na lijepim trenucima. S obzirom na godine, nadam se da ga vidimo uskoro ponovno u plavom dresu...

    Trebaju nam ozbiljna pojačanja za sljedeću sezonu!!
  • nkdz
    829
    Nisam ziher tocno o kojoj se lovi radi ali vjerojatno je moguće ovo što Bluephone piše.

    I meni je Veki jedan od dražih igraca, a sa 29 godina jos uvijek ima šanse da se jednom vrati nazad.
    Jel ima kakvih naznaka o nekom pojacanju ili se ceka da budu izbori pa da novo ili staro vodstvo kluba
    onda krene u napad na pojacanja?
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja pisem bez veze napamet, nemam pojma o kojoj se cifri radi. Ali bi volio znati, jer ako igraci odlaze radi cca toliko i toliko, da bi ih zadrzali i imali takvih barem 3,4,5 u momcadi onda fd klub mora imati na godisnjoj razini xyxy novaca na racunu. Cisto matematicki razmisljam, na glas ne znam cifre igraca
  • nkdz
    829
    trebat ce naci neki balans između financiranja škole nogometa i prve momcadi, jer kak si napisao ak uz neko povecanje ugovora mozemo igraca zadrzati isplati se.
    NIti jedan sponzor nebu dosao ak cemo biti loši na tablici, a da bi bili dobri ne mozemo se samo na klince osloniti nego na igrace koji su ipak provjereni i s više iskustva.
  • Građanski1911
    326
    Osim što mu Dobovec nudi više love, nudi mu mogućnost igranja Lige prvaka. Veki je u godinama kada mu je ovo posljednji vlak da se (još jednom) okuša u inozemstvu, Dobovec je uređen klub i relativno je blizu Zagrebu, tako da se ne treba seliti.

    Isto kao što NK Dinamo dugoročno ne može zadržati Olma, Šunjića i ostale talente koji odlaze s 20-23 godine, tako je i Futsal Dinamu problem sa zadržavanjem "kapitalaca". Danas je to Veki, sljedće sezone bi to mogao biti Čeki...

    No, najveći problem ovoga sporta jest taj kaj ne postoje odštete ili ako postoje one su mizerne. NK Dinamo proda Olma i zaradi 25 milijuna € (odnono 12.5 budući da 12.5 ide DigiSportu Limited) i od toga može pokriti godišnji budžet.

    U futsalu gledaš, ok, oslobodila mi se Vekijeva plaća, za taj novac ću dovesti alternativu... nema tu zaradit ću 2 milijuna kuna, time ću zatvroiti prošlogodišnji budžet, a s lovom od sponzora, članarina, ulaznica i ostalog marketinga dovesti pojačanja...

    Druga stvar je dovođenje stranaca koji, osim kaj žele nekakvu naknadu koja je veća od naknade za prosječnog igrača 1.HMNL, zahtjevaju hranu i smještaj, tako da te prosječni stranac košta duplo više od prosječnog 1.HMNL igrača, a opet, s prosječnim 1.HMNL igračem ne možeš napasti titulu...
  • BluePhone67
    3.2k
    No, najveći problem ovoga sporta jest taj kaj ne postoje odštete ili ako postoje one su mizerne. NK Dinamo proda Olma i zaradi 25 milijuna € (odnono 12.5 budući da 12.5 ide DigiSportu Limited) i od toga može pokriti godišnji budžet.Građanski1911

    Bas sam taj dio htio pitat, da jedan od problema svakako
  • xavier
    11.1k
    Odštete su zapravo u svim sportovima, osim u velikom nogometu, mizerne i teško da klubovi mogu od toga živjeti. U košarci, koja je iza nogometa drugi svjetski momčadski sport, odštete su beznačajne.
  • Zambatine škude
    2k
    Veki je već pred dve godine odbio ponudu iz druge talijanske gdje bi za pola godine zaradio koliko tu za dve. Jebiga, ljudi moraju naplatiti to što rade dok još mogu, zasad je to naša realnost.
  • Pop corn
    4.8k
    To će biti prva stvar koju ću ukinuti. :death:CISCO



    A to ti nosi pola proracuna negdje u sezoni...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.