• xavier
    11.1k
    @CISCO nam je nakon Novog vremena sve argumentirao i ima našu podršku :cool:
  • Hipo
    406
    Zasto je skupstina uvijek usred ljetne sezone?

    Fd nikad nije izbacio neke tenesice u suradnji s borovom?
    A najavljivalo se...to dobro oslikava marketing kluba.
  • Blaz
    350

    tko je iz kluba najavljivao da ce se izbacit tenisice u suradnji sa borovom?
  • Mr Blue
    3.3k
    Mislim da je bolje da je izborna skupština tokom ljeta, između dvije natjecateljske sezone. Bilo bi neozbiljno mijenjati upravu usred sezone, ako ne postoji baš neki izvanredni razlog za to.

    Što se tiče Borova, bila je ostvarena simbolična suradnja onomad kad je Futsal Dinamo gostovao u Borovu Naselju u sjećanje na pad Vukovara. Tad su iz Borova u znak zahvale napravili posebne tenisice s logom Futsal Dinama, ali te tenisice nikad nisu ni bile namijenjene za proizvodnju, tako da ti je rant protiv FD marketinga skroz neutemeljen.
  • Hipo
    406
    Mislim da je cak dvaput na fejsu bila najava o fd tenisicama ("uskoro više...")

    Skupština apsolutno između dvije sezone, ali ne baš usred ljeta...znaci pocetak 6.mj, iza finalne serije je nekakvo optimalno vrijeme za to, nikako sredina 7.mj.
  • Građanski1911
    326
    Te tenisice su se nešto spominjale u prvoj sezoni 2014./15. dok je klub bio u drugoj ligi..
  • Zambatine škude
    2k
    U četvrtak smijenimo upravu kluba, u subotu igramo finale prvenstva Hrvatske. Odlična ideja za ubuduće :ok: Treba kampanjirati usred finalne serije, možda na poluvremenu finala održati izbore tako da ljudi ne moraju dvaput bezveze dolaziti.
  • Hipo
    406
    Pises gluposti teske...

    Kad vec spominjes finale, jos ga nismo vidli ni u kupu ni prvenstvu.
  • Papastrumf
    9.3k

    Pusti ga, zadnje dane broji :zip:
  • BluePhone67
    3.2k
    Pusti ga, zadnje dane brojiPapastrumf

    :blush: :rofl:
  • Zambatine škude
    2k
    Ne nego uvijek imaš nekaj za natrkeljat tek toliko da se kenja, bez ijednog konstruktivnog prijedloga. Pa nismo bili u finalu, ali nitko nije vidovit. Niti ima smisla da se uprava kluba u najkritičnijem dijelu sezone time bavi, niti se igdje na svijetu to tako radi. Osim toga, nije teško doći do kontakta od bilo koje odgovorne osobe u klubu ako si nezadovoljan rezultatima, na krivu adresu se obraćaš po tom pitanju.

    Da bi se održali izbori tad kad ti kažeš, a još nisi dao nijedan konstruktivan argument zakaj je to bolje od bilo kojeg drugog datuma, ti moraš usred playoffa, u kojem ne znaš do kud ćeš doči, rješavati mjesto, vrijeme, prijavit to nadležnim tijelima, članovima, raspisati izbore, pratiti kandidate i njihove kampanje, a mahom se kandidiraju ljudi koji u klubu već nešto jesu. I zato se ne smiju za vrijeme žive sezone baviti ničim drugim osim klubom. Oduvijek bilo tako, uvijek će biti, ne samo u Futsal Dinamu. Osim u slučaju smrti predsjednika, raspada, bankrota ili nekakve slične tragedije, klubovi izbore rade kad "nemaju ništa drugo".

    Da ne pričam da se već skoro mjesec dana održava Trofej Dinamo gotovo bez prestanka, i da za to itekako treba vremena i ljudstva. I taj projekt će ove godine opet iznijeti na svojim leđima do 10 istih ljudi iz Zagreba, mahom uključeni u izbore i pripreme istih. Znam i ja da je najlakše nalaktiti se na ogradu s pivicom u ruci dok susjed šaluje zid i reći mu kako to ne valja i da bi ti to bolje. I to je legitimno. Ali da bi te taj susjed shvatio ozbiljno, moraš pokušati pomoći ili dati makar neki suvisao argument u čemu se točno griješi i kako se to može promijeniti.

    Moj prijatelj štrumf se zajebava, ali generalno vidim da su ljudi sretni izborima i da mnogi zazivaju promjene. Meni je to uistinu drago jer znači da im je stalo. Ali ako netko stvarno misli da je problem FD ili (ili GNK-a jednog dana) to tko će pobijediti na izborima, mislim da se grdno vara. Dinamovski puk općenito ima puno dublje probleme, koje ne može i neće riješiti nijedan pojedinac na kugli zemaljskoj.
  • BluePhone67
    3.2k
    Kolega Hipo bi se trebao kandidirat za novog presjednika kluba ili barem za NO.. Koliko vidimo da je pun ideja, ali nema priliku to negdje i prezentirat javno, pa moje tople preporuke neka se kandidira i krene u realziciju svojih ideja.

    1Č1G biraj i budi biran
  • CISCO
    141

    "Da ne pričam da se već skoro mjesec dana održava Trofej Dinamo gotovo bez prestanka, i da za to itekako treba vremena i ljudstva."


    To će biti prva stvar koju ću ukinuti. :death:
  • nkdz
    829
    Prema Futsal Dinamo fejs stranici Vedran Matošević je nažalost prešao u Slovenskog prvaka Dobovec :(
  • Papastrumf
    9.3k
    Umjesto pojačanja, svake godine ostanemo bez jednog od glavnih igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.