• Građanski1911
    326
    Novo Vrijeme Apfel - Futsal Dinamo, subota, 19:00: bit.ly/FutsalDinamoYT
  • Bosna86
    11.5k
    Sto se linkova tice utakmice uzivo net, ukucate na googlu... kad otvorite stranicu, kliknete na zeljenu utakmicu i ponuditi ce vam 7 linkova... Vecina linkova je s ruskim komentatorima, a cesto znaju biti linkovi i s nasim.. Ubjedljivo najbolja i najsigurnija stranica jer linkovi ne stekaju i ne padaju
  • Infinity
    15.1k
    udaljen cca 1700km zračne udaljenosti i od Manchestera i od ZagrebaNeki tip sa Zapada

    Nekad se igrao prvoligaski nogomet tamo :cool: Ako si dao dobre podatke :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    Sto se tice HNL utakmica, imate stranicu allfootballstreams... Kod njih birate koju arenu zelite gledati, najcesce je na trojci hnl... Isto tako 90% utakmica HNL imate na you tubeu...
  • Neki tip
    18.8k
    Nekad se igrao prvoligaski nogomet tamo :cool: Ako si dao dobre podatke :rofl:Infinity

    Igra se i sada, dapače, bore se za naslov! :joke: Ma nije baš u km 1700, stavih cca.. 1680 od Zgb i 1660 od Manchestera (prema Distance calculatoru), ali sad više nema izazova za mlade Zonce :lol:
  • Nino Bule
    11.2k
    Vece utakmice (epl,la liga,cl) najbolji strimovi su na https://home.footybite.com/ iako im je stranica teski kaos za navigaciju. Man city dinamo ce sigurno bit.
  • Neki tip
    18.8k
    Ljudi, hvala vam svima, ali ne tražim ja stranice gdje ima linkova, već link.. :)

    Znam, ispadam nezahvalna ljenčina, ali radi se samo o vremenu koje ću imati na raspolaganju. Kad dođe tekma, bilo bi lijepo da netko stavi izravnu poveznicu na dobar stream, koji ne zahtijeva registraciju, zbog kojeg mi se neće otvoriti baš 25 dodatnih prostora (s par računam), zbog kojeg ne trebam postati kladitelj, koji ne puca itd.

    Ako me se tko sjeti, sjeti.. :)
  • Infinity
    15.1k
    Gadjao sam Murciju napamet, al ne znam, predajem se :rofl:
  • Nino Bule
    11.2k
    Nemoguce je sad link stavit, kad bude utakmica stavit cemo
  • Neki tip
    18.8k
    ma jasno da ne može sad, hvala!
  • Neki tip
    18.8k
    i mislio sam da bi moglo to vrijedit i za neke dijelove Španjolske možda, ali nije, suprotni kraj :wink:
  • xavier
    11.1k


    Ja baš gledam zašto su svi pretpostavili da je ta strana...no nisam htio pogađati, rekao si da je za mlađe :cool:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Pošto živim oko 1000 km sjeverno od Zagreba odmah sam razmišljao šta je još 600 sjevernije. Meni je Malmo bio u glavi :grin:
  • Neki tip
    18.8k


    Hahaha, pa da sam znao da će biti interesa (jako volim zemljopis, a i pitalice/kvizovi mi dragi pa ne mogu procijeniti koliko je drugima zanimljivo), smislio bih i nagradu :lol:



    Drugi uvjet je da je otprilike jednako udaljen i od Manchestera, Malmo je njima ipak nesto blize.. :wink: Ali dobar pokušaj, vidi se da si uzeo u obzir i druge info, iz odgovora Infinityju npr. :) Dodatno, u Malmou bih ocekivao da cu moci negdje u bircu/restaču pogledati Dinamo, a ovdje gdje idem šanse za to ne postoje. :)

    Ma sad sam sve rekao, u startu je moglo biti u pitanju svega par država, a sad mislim da bi i grad trebao biti "na dlanu" kad se sve info uzmu u obzir. :)
  • Eduardo
    17.1k
    Moze li netko zalijepiti stream?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.