jp23
Pa sjeti se kakvi smo bili protiv Spanjolske odma nakon SP na kojem smo bili drugi a oni ispali od Rusije u osmini. Mislis da bi gubili 6-7 razlike da smo igrali barem polu ozbiljno? — podravskimodrikibicPMK
Navijač Dinama
don
Euro 10 puta jaci od Cope? — podravskimodrikibicPMK
Euro jace od SP? — podravskimodrikibicPMK
Za Ligu nacija nema biljeske a Copu spustas? — podravskimodrikibicPMK
Portugal je osvojio prvo izdanje LN kad se: niti nije znalo o cemu se radi niti kolko je/bude vazna i zakljucno najvaznije, — podravskimodrikibicPMK
bluemagic
Tom Hanks
bluemagic
rokikaciga
Zagreb1992
bluemagic
Boycie
jakov1
Isto i za Lebrona? — Zagi
Ne znam odakle ovaj narativ da Messi nije jak u velikim utakmicama — Tom Hanks
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.