don
pa čak i Modrića iskreno — Paggini
Eduardo
Ne znam, po meni je usporedba njih dvojice kroz prizmu talent vs trening oduvijek bila uvredljiva prema obojici. — jakov1
Mlađi referent
za mene je Messi najbolji, a Ronaldo najveći igrač svih vremena. Postoji razlika, tko želi shvatit, shvatit će. — don
jakov1
pri tome je sposoban vidjeti i izvesti stvari koje većina igrača jednostavno ne može i ne vidi, a to uključuje CR-a — Eduardo
don
mali M
tp1997
rokikaciga
Zagi
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.