Mali dioničar
pih, ovolku dominaciju na anketu nema ni opcija pobjeda dinama kad otvarate teme za svaku utakmicu (i prognoziramo ishod utakmice) — podravskimodrikibicPMK
Niko1986
Nema potrebe da se vraćamo u 2022, ali doslovno iz svake utakmice Argentina ima minimalno 1 veliku sudačku pomoć. — don
Krizy
don
Takva sudačka pomoć da su dopustili da izgube od Saudijske Arabije — Niko1986
U finalu svirali dva penala za Francusku i pustili da se trofej odluči preko penala — Niko1986
Što se Lige prvaka tiče, ne možeš uspoređivati turnirski format i 38 utakmica lige. — Niko1986
jp23
Takva sudačka pomoć da su dopustili da izgube od Saudijske Arabije i vise 60 minuta protiv Meksika, a onda dopustili da Nizozemska dođe do penala. — Niko1986
Sibirski plavac
Mlađi referent
podravskimodrikibicPMK
Pa do 2022 Ronaldo je ima bolju reprezentativnu karijeru od Messija. — don
jp23
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.