• ksapi
    1.9k


    Pa da je otisao bez oprostaja, dan prije tekme. Mogao je ostat, ako treba odsjedit na klupi i zapalit tu vecer za tursku ako je vec tolika zurba
  • Mali Zeus
    9k
    Pa da je otisao bez oprostaja, dan prije tekme. Mogao je ostat, ako treba odsjedit na klupi i zapalit tu vecer za tursku ako je vec tolika zurbaksapi

    Navodno da je htio, ali turci nisu dali.
  • Efes Pilsen
    6.6k
    Vjerojatno su ga Turci htjeli predstavit prije sinocnje utakmice. Prica se o tome od pocetka prijelaznog roka i pitanje je koja bi to vec odgoda odlaska bila. Za navijace najbolji termin za odlazak je nikad.
  • Mihaljević
    7.7k
    Umirovite broj 40!PlavaSlavonija86d

    Ostajem iza svojih riječi pogotovo nakon ovog videa , Livi majstore.
  • Keyser Soze
    8k
    Ovaj video na dinamo plusu mi je nešto najtužnije vezano uz Dinamo u zadnjih puno godina, kraj jedne ogromne generacije.
  • Orc123
    4.9k
    Jebo te ne znam kad sam pustio suzu zadnji put ali na ovaj video sam se raspao! Koja iskrena emocija jednog velicanstvenog golmana i covjeka! Livi hvala ti za sve :heart:
  • Kepec
    4.2k
    "Ostati ćeš jedan od najvećih, sve najbolje ti želim i Dinamo ćemo čuvati kako si ga i ti čuvao "
    Stefan Ristovski
  • Cosey
    429
    Još do skora sam mislio da u modernom vremenu i u našim okolnostima ne može netko ostaviti velik trag i postati legenda. Međutim, prevario sam se. U ovoj generaciji ima više igrača. Jedan od njih je Livaković i bez ovoga kaj je dao za repku.
    A kad se samo sjetim prije pet godina...
  • Jurki
    8.1k
    Nemam rijeci kak bi komentiral ovaj video..samo bum rekel..
    Hvala ti Livi, golmančino.
    Hvala ti kapetane na svim obranama i fantasticnim utakmicama.
    Bil je neopisiv gušt i zadovoljstvo gledati te u svetom dresu.
    I vrati se jednog dana.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Iz Fenerbahčea su objavili kako će zagrebačkom Dinamu za Livakovića platiti odštetu od 6.65 milijuna eura, a uz moguće dodatne bonuse ona bi mogla narasti za još 950.000 eura.

    Malo majku mu
  • Mrvica
    3.1k
    "Dinamo mi je sve, čuvajte mi ga"

    Ne plačem ja, ti plačeš :lol:
    Ikono hvala ti na svemu, uvijek ćeš biti jedan od nas. Iskreno se nadam da ovo nije zbogom!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Livakoviću je tek 28 godina a debitirao je u HNL-u 2012.godine.

    https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/ciro-uoci-belupa-imam-najboljeg-golmana-20121116/print

    403746.jpeg

    U NK Zagrebu je izgledao kao dijete, bio je tamo u trenucima kad se klub raspadao. Došao je 2015. u Dinamo kao treći golman i bilo je određeno da prvi golman bude projekt kluba Šemper, drugi golman Zagorac a tek treći golman Livaković. Nije mnogo vremena prošlo i izgurao je Livaković obojicu. Prvu veliku europsku utakmicu branio je 2016.protiv Seville u Zagrebu. Dolaskom Bjelice počela se graditi zlatna generacija Dinama a jedan od nositelja te generacije je bio i Livaković koji je postao dinamova legenda.

    Nema više Ademija, Oršića, Livakovića, Ivanušeca, Theophilea...ostali su samo ostaci ostataka zlatne generacije: veliki senator i novi kapetan Petković, vojnik kluba Dino Perić i dobri duh svlačionice Zagi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.