• davidinamo
    342
    Šta sam rekao za Gojaka :sad:
    Dinamo Svetinja
  • vjeko1701
    5.9k
    Šteta, zbilja. Baš sam u kurcu kaj je dobro, već dugo nisam imao ovolko emocija prema Dinamu, već me sezonama nije bolio tolko svaki primljeni gol. Vratila mi se emocija, tek sam sad to shvatil. Svaka čast dečkima, sad samo jako!!!! Prvo treba razbiti Benfikine psiće iz Splita pa nek onda slave i navijaju za Benficu kolko žele.
  • SAS1987
    13.2k
    Sledjeće godine se vraćamo još jaći :cool: Još nas ćeka vrhunac sezone... 25.5 :starstruck:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nemam riječi za Stojanovića. Jako dobar je bio i onda onakva glupost. Čestitke ekipi, ali kad se malo dojmovi slegnu vidjet će se da smo imali veliku šansu.
  • markoli
    1.6k
    Kako sada zaspati... :groan:
  • LovroZG
    1.3k

    Snom pravednika. Dečki su dali sve od sebe, al jbg. Naletili smo na dobrog protivnika i kad su proigrali nismo im niš mogli.
    Samo ne sad srat po igračima. Stojanović je napravio glupost, promašili smo dvije “kolosalne” šanse, al imamo neke limite i morali su se kad-tad pokazat. Svaka im čast za cijelu dosadašnju sezonu. Sad moramo po duplu krunu, po mogućnosti bez poraza i s puno navijača do kraja.
  • vjeko1701
    5.9k
    Molim te ne spominji mi pravednike xD xD
  • reziser
    6.2k
    Žal i žal.
    Oni su dali golove. Mi nismo. Zato,i,vrijede 4 puta više. Ipak je jača protivnička,momčad pokazala naše slabosti i da su neki igrači limititani.
    Ponosan sam na cijelu evropsku sezonu.
    Lovro bojim se jedino onog...s puno navijača. Bojim se da će sada,posjeta biti još slabija nego do sad.

    Dečki, kapa do poda. BBB opet najbolji.
    Sad povratak u realnost i HNL.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nije HNL nimalo loša. Treba polako promicati i to. Ima tu dobrih igrača u više klubova, igra se često dobar nogomet, pa ovo je nebo i zemlja prema ooj sezoni kad je Split - Inter bio derbi za Europu a najbolji igrač Intera je bil LB Saša Balić. Tekma negledljiva...a derbi za Europu.

    Danas se ipak može vidjeti akcija, pasova, kontri. Za europu se bore solidne momčadi...nije to tako loša realnost. Uvijek treba težiti boljem ali isto tako treba biti svjestan trentne vrijednosti.
  • Eduardo
    17.2k
    Mislio sam prespavaj proći će... kad ono kurac prošlo. Bili smo mi dobri i sinoć. Koliko god su oni stiskali pravu šansu nisu stvorili. Bombardirali su iz vana i isplatilo im se. Sad i tko zna kad će im tako bitnoj utakmici ući 3 takva gola.

    1.gol čovjek puca katastrofa, nije ju niti pogodio kako treba ali kurva u slow motionu pronalazi savršenu putanju između Livija i stative te ide u mrežu.

    2.gol je posljedica 3-4 naše greške i ovaj savršeno pogodi.

    3.gol zabiješ jednom u karijeri i to ako...

    Onda Gojak i Beli promaše gore nemoguće i ideš kući. JBG
  • Infinity
    15.2k
    I dalje nemam zivaca ista konkretno napisati, al jedna cinjenica mi razbija glavu. Koliko su papci imali srece da se uzvrat igra tamo. Zamislite sad da je Dinamo tamo pao s 1-0 i da se onda odigrala ona epizoda na Maksimiru i da se u produzetke uslo s vodom u usima Benfice. I golove daju s 30 metara, drugacije i ne bi, jer priliku stvorit nisu mogli.
  • reziser
    6.2k

    šta nam vrijede naši ziceri kad ih ne znamo dati
    oni iz poluprilika 3 komada
  • Eduardo
    17.2k
    Ja se sinoć budim u 3:15 h i prvo što mi je prošlo kroz glavu je Jonasov krumpir, a zatim promašaji Gojaka, Belog, Orše i Šituma... JBT ne mogu prežalit ovih ukupnih nerealnih 3:1.
  • BluePhone67
    3.2k
    Tek u subotu sam se udustojio pogledat promasaj Gojaka u reprizi. Nevjerojatno, a jos danas se ne mogu nacuditi jel to moguce
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.