• deda
    27.3k
    Nemam pojma, ja svakom utakmicom sve mirniji. Prat će me nervoza za vrijeme tekme, ali u globalu baš guštam svakim danom, svakom pobjedom naših raznih kategorija. Ovo je prekrasno doba za Dinamo.
  • reziser
    6.2k
    kak mos bit miran...jedva cekam okupljanje i pocetak tekme
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da je meni isto kao i Dedi, nisam ni trunke uznemiren, a kad se samo sjetim kakve su to ranije znale biti nervoze...
  • 000
    941
    Kako dobro spavam pred Dinamove velike utakmice, to je čudo. Nadoknađujem sve one godine insomnije, živciranja i pizđenja zbog Dinama.
  • markoli
    1.6k
    Baš sam nekako miran uoči utakmice. Znam da će dečki dati sve od sebe i da se napravila dobra priprema, a na terenu šta bude bude.

    Naprijed plavi lavovi! :heart:
  • davidinamo
    342
    Ja sam uvjeren u prolaz i zato nisam toliko nervozan, silno iščekujem utakmicu kao svaki dinamovac , jednostavno je to naša godina.
    isi4vmc6uxkh5545.png
    Ajmo Dinamo!
  • BluePhone67
    3.1k
    Iskreno mislim, vjerujem da mi mozemo zabiti barem jedan, a da oni ne mogu tri. Ako ne bude iskljucenja sa nase strane, gotovo sam i siguran u to koliko vjerujem u nase decke.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Dinamo ima brzinu i tempo, onaj neki pritisak koji nam je poznat iz lige prvaka i europske lige kad nam je gol visio u zraku od prve do zadnje minute se ove sezone ne događa jer smo puno organiziranija i puno brža ekipa. Vjerujem u naše momke, još nijednom me nisu razočarali ove sezone pa ne mislim ni da će danas. I naprijed plavi.
  • Bosna86
    11.5k
    Po mojoj zoni utakmica je u 16, ali dzaba je kad sanjas Jelene, stative u 92 i promasene penale u 4 pa ustanes u 5 ujutru hahahahw
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ovi momci su vratili osmijeh i ponos na naša napaćena i izblamirana lica i šta god se desi od mene imaju respekt do neba.
  • Infinity
    15.1k
    Ako ne bude iskljucenja sa nase straneBluePhone67

    Ja sam cak prilicno siguran da ce biti iskljucenja s njihove strane. Samo ih treba cekati i isprovocirati. Oni su ove sezone dobili crveni karton cak osam puta u svim natjecanjima. Dinamo je s druge strane dobio svega dva crvena i to su oba puta u pitanju bila dva zuta. Oni su cak pet puta dobili direktan crveni. Zvuci kao gruba i bezobrazna ekipa koju bi se dalo isprovocirati.
  • reziser
    6.2k
    Tijekom boravka na stadionu nužno je pridržavati se stadionskih propisa. Zabranjeno je korištenje megafona i bubnjeva, a posjedovanje i paljenje pirotehnike je kazneno djelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.