• 000
    941
    O par navrata je Oršić igrao lijevog beka, a Leovac se povlačio na trećeg stopera. Onako sitan otresao je negdje na početku utakmice onog njihovog 850milijardi vrijednog "wunderkinda" kao slinu, poslije ga se nije vidjelo. Na žalost, Leovca neće biti u uzvratu.
  • BluePhone67
    3.2k
    Imamo rahhmanija na toj poziciji da pokrije nedostanak leovca, a igrace kao sunjica i ademija nazalost nemamo vise nikoga slicnog i kvalitetnog da ih pokrije i to je ogroman deficit za zauvrat.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Stvarno velika šteta da nema Šunjića i Ademija. Siguran sam da će Bjelica nešto smisliti. Možda čak bude Olmo na desnom krilu ili bude neki plan C koji još nismo vidjeli. Možda nas iznenadi sa nekim Leškovićem na zadnjem veznom.
  • dinamo vitez
    214
    Mislim da će po izjavama Bjelice Gojak i Moro držati vezni red, ostalo nepromijenjeno. Jedino je pitanje tko će ući s klupe kad noge postanu olovne, ali mislim da Šitum i Gavranović mogu kvalitetno odmijeniti ofenzivce, pa i Beli ako Gojaku ili Mori ponestane kisika.
  • BluePhone67
    3.2k
    I izet se vraca u uzvrat :strong:
  • xavier
    11.1k
    Sve ovo drugo se da pokrpati, ali iskreno me strah kako će to izgleda bez barem jednog od dvojca Ademi - Šunjić, a upravo je to ključan dio momčadi. Posebno tamo gdje će Benfica jače stisnuti...
  • Infinity
    15.2k
    Moro i Gojak ce krpati jedan drugog, ne brinite. Mislim da ce Bjelica to posloziti i ne bi trebalo biti puno problema.

    Nitko nije spomenuo, ali Kadzior odigrao jucer u najmanju ruku solidnu utakmicu. Vidi se da je jos mekan, pogotovo je na pocetku utakmice tako djelovao, ali je kasnije isao ostrije, osokolio je se. Treba s njim jos malo poraditi i bit ce to odlican igrac za Dinamo, igrac za velike utakmice.
  • Infinity
    15.2k
    Malo matematike

    Kapacitet Maksimira: 35.123
    Minus jug 3.931 - 31.192
    Gledatelja protiv Benfice 29.704
    'Praznih' stolica 1.488

    Oko 1.000 stolica fali na zapad gore tako da nije puno mjesta 'ukradeno' zbog sigurnosti i mozemo reci da se cijeli stadion rasprodao. Maksimir bez juga u vrh glave 30.000.
  • xavier
    11.1k
    Moro je za mene iskreno još uvijek nepoznanica jer ga nisam dovoljno gledao dok Gojak nije zadnji vezni nego nekakav "box to box", a nama tamo treba baš klasični "radnik" defanzivac.
  • Eduardo
    17.2k
    Sad vrtim onaj Gojakov zicer u glavi... JBMT Amere kako to nisi zabio. Dobar je, čak i često ulazi u gol šhnse ali ga malo jebe realizacija na kojoj definitivno mora poraditi.
  • Infinity
    15.2k
    I kako ona Gavranovicu nije imala malo vise snage da mu dodje na desnu. Previse prilika za zaliti, al ne sumnjam u ovu ekipu, tamo ce ih srediti opet.
  • Bosna86
    11.5k
    Igrati ce Peric stopera, a Katarina zadnjeg veznog.
  • BluePhone67
    3.2k
    Igrati ce Peric stopera, a Katarina zadnjeg veznog.Bosna86

    Pisalo je negdje da je i Dilaver znao odigrat zadnjeg veznog
  • Bosna86
    11.5k
    Da da i meni to zvoni negdje u glavi, moguce da sam ih pomjesao
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne vjerujem da će razbijati stoperski par. Gojak i Moro u paru. Možda čak i Lešković.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.