• reziser
    6.2k

    Nije losa kamera :cool:
    Daleko od profi aparata s kojim nas fotograf snima
  • reziser
    6.2k

    Ja o tom stalno trubim.
    Nikad nece svi biti zadovoljni.
    Uvijek ce se naci netko kojima ce smetati. Ja sam od onih kojima je casa bar napola puna...
    Sad stave nekakav program i opet ima,nezadovoljnika. Da nema programa opet bi bilo, da su stavili bekog treceg ista stvar.
  • xavier
    11.1k
    Priča se da za četvrtak imamo više od jednog fotoreportera...a tu ne računam Režisera iz lože :blush:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Jednog na terenu, jednog na tribini sjever i Režisera na zapadu :strong:
  • Infinity
    15.2k
    Ljudi su navikli bit nezadovoljni i sto god da se dogadja gledat ce na to kao na nesto sto ih ne zadovoljava. Poznajem ljude koji oko Dinama osluskuju okolinu i onda isto tako reagiraju. Takva je vecina, a obicno ce prvi reagirat netko kome nesto ne valja i stvorit ce se misljenje da je svima to nesto lose. I opcenito se oko Dinama dogadjanja gledaju negativno, pa netko kome se nesto i svidja nece to iznijeti jer oko Dinama sve mora biti negativno, boje se da ce biti proglaseni protivnicima ako im se nesto svidi, na platnoj su listi, mamicevci ili sta vec. Ljudima je to u podsvijesti i ljudi stidljivo pricaju pozitivno o Dinamu. Treba ljudima vremena da se opuste i da ih u potpunosti preuzme pozitiva.
  • BluePhone67
    3.2k
    Priča se da za četvrtak imamo više od jednog fotoreportera...a tu ne računam Režisera iz ložexavier

    Jednog na terenu, jednog na tribini sjever i Režisera na zapadu :strong:marcio amoroso

    Imamo mogucnost za dva, ali ici ce ipak samo jedan, a drugi ako ulovi vremena mozda pohodi na trening Portugalaca. A sto se tice ideje da jedan snima sa tartan staze, a drugi sa tribina nije uopce losa ideja.
  • reziser
    6.2k

    Imamo i nekih koji imaju godisnje na istoku, pretpostavljamda imaju i mobitele pa bi,mogli bacit koju fotku prema zapadu?
  • 000
    941
    Nije losa kamera :cool:
    Daleko od profi aparata s kojim nas fotograf snima
    reziser

    Bas sam nedavno spominjao da mi je sljedeci huawei, ako ga ameri ne skrse do tada.
  • Bosna86
    11.5k
    Predosjecam Villareal prije 9 g, malo su nas podcijenili, par rezervnih igraca i hop 2:0 za nas.
  • Infinity
    15.2k
    I meni sad sve vuce na Villarreal. Tako mi je prije Plzena sve djelovalo kao Hearts. Nek me opet osjecaj prevari za jedan gol i bit cu zadovoljan.
  • deda
    27.5k
    Ja sam opušten kao nikad.
  • Hipo
    406
    Benfica je momcad koja jaaako rijetko gubi.
    Klub koji je jako zajeban.

    X i ja zadovoljan.
    Ali naravno da ih moramo pokusat pobijedit.

    Sutra je mržnja na vrhuncu, a vama?
  • reziser
    6.2k

    Kak mozes bit opusten.
    Jedva cekam pocetak :strong:
  • 000
    941
    Par fotki sa danasnjeg treninga i press konferencije:

    M6S1Gi0.jpg

    1sNizL4.jpg

    yKNEaze.jpg

    aficY1Z.jpg

    MvnNy6T.jpg

    qhwmt5t.jpg

    uHotOPq.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam napet, nabrijan, ma i da kazem lud ne bih slagao, ali je ovaj osjecaj daleko drugaciji od osjecaja protiv Plzena, pa svih onih PAOK-a i slicnih povijesnih utakmica. Ovaj put nema onog grca u zelucu, nista nije pod moranje, Dinamo je vec napravio jako puno i ako ispadne ima iduca sezona za novi korak, jer su se vec napravila dva koraka vise u odnosu na prosle sezone. Al da ce mi bit zao ako se ispadne, bit ce, cetvrtfinale pred vratima, boljet ce kao rijetko koji poraz, al mislim da ce se lakse preboljeti nego sve one povijesne utakmice.

    I ovo sad ce nam pokazati da li je Dinamo spreman da se tuce s klubovima, pa ne iz top 5 liga, ali s klubovima iz seste pa nize. Moze se pruziti otpor u klubovima iz petice, al previse je tu drugih svemira u odnosu na Benficu, Porto, Zenit, Shakhtar itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.