• 000
    941
    dinamo_osijek14-240219.jpg

    dinamo_osijek15-240219.jpg

    dinamo_osijek19-240219.jpg

    dinamo_osijek26-240219.jpg

    dinamo_osijek28-240219.jpg

    dinamo_osijek32-240219.jpg

    Rapsodija u plavom!
  • 000
    941
    Jedina opasnost po zagorca bila je ona baklja.
  • LovroZG
    1.3k
    Super odigrali. Stali smo malo tek na 3:0, a dotad su svi grizli, baš za svaku pohvalu. Mogli bi tak do kraja sve razbijat jer su sad svi puni samopouzdanja i željni minutaže.
  • deda
    27.3k
    Apsolutna rapsodija Dinama iz utakmice u utakmicu. Usudit ću se reći da je ovo najbolji Dinamo zadnjih 20 godina. Ovo zaslužuje ne 5 ili 8, već 15 tisuća na tribinama. Ali.... tu smo gdje jesmo.
  • 000
    941
    eWlw6jp.jpg

    3-0, 3-0, 3-0... Rezultati zadnje tri utakmice Dinama.
  • Infinity
    15.1k
    Zelio sam izustiti isto, al drago mi je da si preuzeo taj teret na sebe. Pratim Dinamo taman nekih 20tak godina i nikad nisam vise uzivao nego sada. Rezultati na stranu, igra je fenomenalna, sve ono na terenu, borba za svaku loptu, hrpa atraktivnih poteza, sva ta energija, povezanost, pa logicno da je i rezultat tu. Sutra bih potpisao da svi ovi igraci ostanu tu jos barem pet godina po cijenu da se ne moze dovesti nikakvo pojacanje u tom razdoblju. Ovo je fenomenalno.
  • deda
    27.3k
    Ja gledam Dinamo 37-38 godina i garantiram da je ovo najbolji Dinamo od generacije iz druge polovice 90-ih. Stoga me još više žalosti i boli ova posjeta. Iako je danas bilo prehladno, a i ulaznice su bile ipak malo preskupe.
  • deda
    27.3k
    Ne znam jel tko spomenuo da je Amir postigao pogodak na svoj rođendan. :party:
  • Infinity
    15.1k
    Ma da je bilo malo toplije i nize cijene ulaznica garantujem da ne bi doslo vise od 500 ljudi u odnosu na ovu posjetu. Vidimo to tokom cijele sezone. Posjeta je losa, jedino je dobro sto se drzi neka konstanta, pa ne pada.

    Za Rrahmanija je komentator rekao da mu je rodjendan. A i to nije sam znao, rekli mi iz kluba nakon gola.
  • Beowulf112
    301
    Ja se slazem.Uzivam gledajuci dinamo.Stvarno vlada harmonija u ekipi kako na terenu tako i van terena.Mislim da je zasluga i u tome sto imamo jako siroku klupu.Sjecam se kad je zidane vodio real madrid onda su isto imali jako siroku klupu i sve je to sljakalo kako treba jer je stalno rotirao i dozirao minute svima.
  • Bosna86
    11.5k
    Koliko samo na terenu i van njega znaci sto nema Sotone. Samo se nadam da ce mu utjecaj s vremenom opadati
  • Bosna86
    11.5k
    Isto tako DTSM radi strasan posao, sve ono sto GNK ne radi kako rade, oni su uradili
  • deda
    27.3k
    Ja i dalje vjerujem da će broj publike polako rasti, jednostavno odbijam povjerovati da je ta ljubav među ljudima nestala, iako je evidentno da je nekakav vršni broj ukupnog broja navijača manji nego prošlih desetljeća. Super je podatak da nismo imali manju posjetu ove sezone od 2.200 ljudi. Mislim da je već to nevjerojatan napredak.
  • Infinity
    15.1k
    Ja to smatram napretkom i naglasavam to cijelu sezonu. Sutra cu se malo zadati i analizirat zadnjih 3-5 sezona. Mislim da do sad nikad nije vladala takva konstantnost. Klub bi mozda trebao jednu utakmici dati besplatno, pa neka se jos netko zapali za HNL. Mislim da dosta ljudi cak ni na TV-u to ne gleda i ne znaju sta propustaju. Ovo danas da je doslo 20.000 ljudi od njih bi 19.900 pozeljelo doci opet. Onih 100 su osjecani.

    Evo Rijeka pada poslije Benfice. Nakon sjajnog rezultata bi ljudi morali pohrliti na stadion i ja bih nakon 1-0 ocekivao 10.000, al onda otvorim accuweather i corak. Nekad nam se bas i ne da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.