• reziser
    6.2k

    i ja sam OK lik... pa nisam za dinamo :joke:
  • nkdz
    829

    ko zna mozda si neotkriven talent :D

    nisam nigdje napisao da je za dinamo dovoljno dobar, vjerojatno je ok igrac za manje klubove jer dosad se nije dokazao u dinamu
  • Neki tip
    19k
    čudi me tvoja prizemljenost.. inače bar 50% navijača misli da bi i oni, uz malo treninga, začas dosli na tu razinu, samo da im se da.. :lol:

    Solidno igram. Igrao neki dan s ekipom tak ko i ja 35-40, kao ide mi, kao znam. Dođe neki decko od 17.. može li s nama. Može, naravno. Trenirao u Dinamu, prešao u manji klub da bi bio u prvoj (juniori). Bili smo smiješni pored njega.. :lol:

    Uglavnom, da se vratim temi, Komnen je dečko na mjestu. A jel za Dinamo.. prije nije nego je. Ali nemam običaj otpisivati brzo. Nisam Klopp, a ni Raiola i zato ipak nek odigra jos koju manju.
  • reziser
    6.2k

    oni koji me znaju , znaju da sam realan i objektivan, kom krivo kom pravo.

    Možda je za HNL, kao i Beli...ali....

    običan prosječan igrač kojih ima puno po zagrebačkim igralištima, samo oni nisu imali sreće da ih netko prepozna :D
  • marcio amoroso
    31.9k
    Možda momak nije za Dinamo ali baš da je običan i prosječan igrač kakvih ima po zagrebačkim igralištima ne vjerujem.
    Tko je nekada igrao sa profesionalcima ili protiv njih vidio je da je to jedna skroz druga dimenzija.
  • xavier
    11.1k
    Možda momak nije za Dinamo ali baš da je običan i prosječan igrač kakvih ima po zagrebačkim igralištima ne vjerujem.
    Tko je nekada igrao sa profesionalcima ili protiv njih vidio je da je to jedna skroz druga dimenzija.
    marcio amoroso

    Upravo tako. Slažem se da nije, niti je u bilo kojem trenutku bio, za Dinamo, ali ima jako puno razina između "igrača koji je pojačanje za Dinamo" i "igrača kakvih imaš koliko želiš po zagrebačkim igralištima".
  • Neki tip
    19k
    Tko je nekada igrao sa profesionalcima ili protiv njih vidio je da je to jedna skroz druga dimenzijamarcio amoroso

    Upravo to je moja poanta gore. A decko kojeg sam spomenuo cak jos niti nije profesionalac..

    Ali igrao sam protiv bratića, i s njim, ne bih o imenima i klubovima naravno, no igrao je u HNL-u godinama. Mnogi među vama rekli bi da i nije nešto, ali na "školskom" nas sve pojede za doručak. Kao što rekoh, među rekreativcima sam dobar nogometaš, ali potpuno smiješan u usporedbi s nekim kao taj bratić, tako i Komnen i više manje skoro bilo tko iz 1. HNL.
  • Carrasco
    4k
    13. gol za Dinamo u samo 1389 minuta.
  • Mali dioničar
    14k
    1389Carrasco

    Vidi se simbolika.
  • Neki tip
    19k
    Vidi se simbolika.Mali dioničar

    :rofl:

    Ako se ovog podatka Kurir dočepa...
  • Dudu
    2.6k
    Potencijalni naslov Kurira:

    ŠOKANTNO: Nećete vjerovati šta radi Andrić - veleizdajnik srbskog roda, klanja se BBB-ovcima i veliča bitku na Kosovu (FOTO) (VIDEO) (SISE) :rofl:
  • Neki tip
    19k


    Može biti i junak..

    "Da ne poveruješ! Srbin ustašama podvalio nesrećni 13. gol i to u spomen na Kosovski boj!"

    Ili

    "Zabio za ustaše nesrećnih 13 pa ih naterao da slave Kosovsku bitku - pogledajte kako!"
  • Baneki
    714
    Evo fun fact za kosovsku bitku i Murata, pogledajte što piše u staroj enciklopediji tko ga je sredio u šatoru.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čestitao Boysima, svaka čast.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.