• Eduardo
    17.1k
    DATUM ROĐENJA: 01.07.1995.
    MJESTO ROĐENJA: Novi Pazar (Srbija)
    VISINA: 189cm
    TEŽINA: 79kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: Radnički 1923, OFK Beograd, Belenenses, Zalgiris, NK Inter Zaprešić, Ufa
    POZICIJA: Napadač
    BROJ: #9
    UGOVOR: 30.06.2023.
    5lcxblhm5qmoztvn.jpeg
  • dinamo vitez
    214
    Dobro došao. Neće ti biti lako, ali imaš simpatizere.
  • 000
    941
    Dobrodošao Komnen!
  • deda
    27.4k
    Ma naravno da dobrodošao
  • markoli
    1.6k
    Nadam se da će se snaći, dobar igrač. Makar meni je Zwolinski iz Gorice bolji, ali vjerojatno i skuplji.
  • xavier
    11.1k
    i meni je Zwolinski bolji, ali čak ni to nije toliko bitno. Više me muči podjela minuta.

    Tko je sad tu prvi napadač, tko zamjena, a tko treći? Naravno da će svaki trener reći da su njemu svi isti i da se treba izboriti za mjesto na treningu, ali objektivno nikad nije tako. Ok, biti će rotiranja, ali nisam siguran da će biti dovoljno utakmica da bi sva trojica bili zadovoljni.
  • LovroZG
    1.3k
    Šta mislite koji je Andrićev plafon? Dal bi mogo postat naš prvi napadač ko šta neki sugeriraju il ipak ne? Ono šta sam ja vidio od njega u Interu je dobro. Malo podsjeća na Petkovića. Voli ulazit u vezu po loptu, dobro igra glavom i ima nos za gol. S obzirom na to da se može još dost razvit i da mu paše Bjeličin stil igre mogo bi bit važan kotačić negdi u budućnosti, al me brine njegova završnica. Uglavnom zna zabit, no (pre)često sam ga vidio da zapucava čiste šanse. Tu me malo podsjeća na onog Puljića koji je u Rijeku došo isto iz Intera. Vidiš da je dobar, al i vidiš da bi mogo bit puno bolji da poradi na završnici koja ga malo sputava.
  • dinamo vitez
    214
    Ja mislim da bi on mogao bit naš prvi napadač, mada je to kod Bjelice čini se relativan pojam. Gavranović je nominalno prvi, ali je trenutno ozlijeđen, a i zabio je samo osam golova ove sezone u 28 utakmica. To doduše izgleda malo bolje kad se pogleda broj minuta (1630 ili gol svakih 203 minute, što i nije loše), ali činjenica je da igramo nikad bolje, a prvi topnik ima samo osam golova.

    Mislim da bi se Andrić tu mogao isprofilirati u prvu špicu obzirom na ozljede/godine Gavranovića, a i za Petkovića još nisam siguran da je top kalibar, bez obzira na dobre predstave i vanserijske golove. Moram priznat da mi je Henriquez poprilično poremetio te evaluacije, mislio sam da nema šanse da ne postane top napadač nakon prvih godinu i pol i 40 golova u Dinamu, ali izgleda tu više faktora igra ulogu od samog broja golova.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Gavranović je naš najbolji napadač, ali je pomalo i žrtva načina igre prošle polusezone koja mu ne odgovara. No svejedno, odigrao je par vrhunskih utakmica iako zbog SP nije prošao pripreme. Sad opet ozljeda, baš nema sreće.
  • Eduardo
    17.1k
    Trenutno prvi strijelac HNLa s 13 golova od čega je čak 7 sa 11m. Od kako je kod nas ima 3 gola i 2 asista u 7 odigranih utakmica u kojima je ostvario dva nastupa po 90min.

    Zna netko jel promašio koji penal dok je bio u Interu ili je to 7 od 7?
  • Hipo
    406
    Došao zahvaljujući golovima iz penala koji su ga doveli na 1.mjesto tablice strijelaca.

    Došao u dinamo i ne može pogodit penal.

    Jedna od najvećih i najskupljih prevara u povijesti dinama.

    Nosi broj 9
  • nkdz
    829

    nije mu bas krenulo u dinamu, ali inace ok lik, u okolici zaprešića je cesto išao na pecanje, nije jedan od onih koji izlaze u nocne klubove, draži mu je štap za pecanje :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.