• 000
    941
    @Eduardo pisi Gojaku asistenciju.
  • Eduardo
    17.1k
    @Cavalera prva ove sezone u HNLu :smile:
  • Eduardo
    17.1k
    Trener Nenad Bjelica iznio je svoj komentar utakmice na konferenciji za medije: - Čestitam Rijeci na pobjedi. Gledali smo dosta izjednačenu utakmicu. Mogu reći da je ovo bila utakmica u kojoj je Dinamo bio možda opasniji i imao bolje šanse. Rijeka je zapravo iz svoje druge opasne situacije zabila gol i to uspješno branila do kraja. Imali smo izgledne situacije do samog kraja, ali vidjeli smo odlične obrane Sluge. Bio je sigurno najbolji akter utakmice, niz dobrih obrana, branio je i 1 na 1. Vrhunski je golman. Eto, kad ne iskoristiš prilike kao mi protiv Rijeke na Rujevici, onda je teško pobijediti. Nemam neke prigovore svojoj ekipi, došlo je možda i do pada koncentracije. Dugo smo bili bez poraza, ali dogodi se. Treba učiti iz ovog poraza.

    Je li možda na ovaj rezultat utjecala reprezentativna stanka?

    - Nije utjecala reprezentativna stanka. Pobijedili smo sve utakmice, i danas smo bili bolji i imali više šanse. Osim šuta Čolaka, nisu baš imali drugih prilika. Događa se, idemo dalje. Mislim da ovo nema veze sa stankom, to su takve utakmice.
  • 000
    941
    Dobra stvar da se Gojaku otvorilo. Losa da je kontra nas.
    Bjelica odmjeren kao i uvijek.
  • Eduardo
    17.1k
    Ide ga u EU utakmicama pa nek mu se ovo danas vrati kontra Fenera. Mene više brine Izet, njega neće pa neće....
  • 000
    941
    Ide ga u EU utakmicama pa nek mu se ovo danas vrati kontra Fenera. Mene više brine Izet, njega neće pa neće....Eduardo

    Krenut ce i Izeta. Trudio se danas, imao sanse, ali fortuna nije bila na njegovoj nozi danas.

    Bio je to jako dobar, čvrsti i pravi derbi, koji je umalo pokvarila Armada u 80. minuti. Najvatreniji navijači Rijeke ponovno su šutnjom bojkotirali odluku kluba da dovede Bišćana za trenera, a onda bez ikakve potrebe u deset minuta prije kraja ubacivali baklje na teren, a jedna od njih završila je nedaleko od vratara Livakovića. Srećom, do većih nereda nije došlo, pa je Rijeka mogla proslaviti zasluženu pobjedu na Rujevici.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa Hajrović je danas bio čist ok. On i Stojanović su cijelu tekmu vrtili Žutu. Za onaj volej mu se teško može neš prigovorit.
  • Eduardo
    17.1k
    Je, nije bio loš ali ga nećće taj gol u HNLu nikako. Uvijek se nešto nađe između lopte i mreže.

    Čuj to, zaslužna pobjeda :grin:
  • BluePhone67
    3.1k
    Mene frka da jedan poziv iz Medjugorja, nakon ovog poraza nebi uzdrmao Bjelicino mjesto, jer kakav je egosit doticni izbjeglica nebi me cudilo da mu takve stvari na pamet padaju iz ciste dosade i svoje zlobe, jos ako je u drustvu gdje mu pune glavu sa svim i svacim onda scenarij da je on jos uvijek jedini nedodirljivi gazda i da on zna najbolje i da moze svakog u svakom trenutku zamijenit za "boljim" to mi nebi bilo nista novo.
  • xavier
    11.1k
    ma nema šanse u ovom trenutku. Prednost ispred Osijeka je i dalje velika, osigurano je proljeće u Europi, nema potrebe za tako nečim.
  • BluePhone67
    3.1k
    kao da njemu treba neki povod i da treba ili ne treba potreba :rofl:
  • xavier
    11.1k
    ma naravno da ne, dapače, nisam to mislio :smile:

    Želim reći da si je Bjelica prilično dobar s njim, čak je pričao o tome u onom intervjuu. A kad se sjetim da su neki do prije godinu dana mislili da Bjelica nikad neće u Dinamo jer "ne želi raditi s Mamićem" :yikes:
  • LovroZG
    1.3k
    Ma Mamić je lud, al ne i glup. Da Bjelici zbog njega padne i jedna jedina vlas sa glave izgubio bi podršku od jedinih ljudi koji ga podržavaju, onih kojima je sam bitno da je Dinamo prvi. A to je vrlo opasno u situaciji kad ga se pritišće sa svih strana.
  • BluePhone67
    3.1k
    Taj ne moze trpjeti da je netko veci i vazniji od njega, pa bas taj uspijeh Bjelice on u svakom intervju govori da ga je on doveo da opet sebe ubaci u prvi plan. Sto se tice prijateljstva on se svugdje gura i u svemu ima prste pa hoces neces ako se iole bavis ozbiljnim poslom u Hrvatskom nogometu moras na njega naletit pa tako i "biti" prijatelj a u ovome poslu je vec aktivan 30 godina. Pa tako i Bjelica je kolateralna zrtva kao i svi ostali u tom prijateljstvu, a zavrsit ce kao i svi prije njega njegovi prijatelji (Jurcic, Ivankovic, Petev, Vaha, Kranjcar, Zajec itd.) Sve ostalo ovisi koliko si slab i kakvog si karaktera pa da mu se opet vratis, za Bjelicu mislim da se nece vracat 3 puta da su mu namjere ciste iz sportskog pogleda.

    Njegov ego i ludilo je toliko velik da se htio uzdignut i na instituciju zvanu Dinamo Zagreb koju ima svoju povijest i tradiciju, pa cak i BBB je htio promjenit krvnubs sliku ali kroz njegove razgovore i to je vise puta stavio u nizi nivo i iskljucivo svoj period uzdignuo u nebesa popljuvajuci sve sto je bilo prije njega.
  • xavier
    11.1k
    Sad sam tek shvatio da je ovo tek prvi Dinamov poraz otkad je ovog foruma :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.