• Jurki
    8.8k
    ako dobijemo sve utakmice u grupi ne moze nas nitko stici. A tesko da bude Slavija ili Kopenhagen napravili neki ultra dobar rezultat u Europi.
  • immerwieder
    1.2k
    mi ako dobijemo sve utakmice u grupi smo na 54 (41+12+1),
    i onda ganjamo Shakhtar, oni uz npr. 1-1-4 u grupi idu na 60,
    treba nam prolazak barem dva kola na proljeće,
    ostali ne mogu biti blizu tome, a Basel ostaje na 52
  • Mihaljević
    8.2k
    Postoji mogućnost da Dynamo Kyiv osvoji naslov , ako dobije sve zaostale utakmice imati će više bodova od Shaktara.
  • Ludovic IX
    5.5k
    mi smo na 41.. sa 6 pobjeda smo prvi , to nam donosi 14 bodova i vračanje na koef koji smo imali..

    55 bi to bilo i onda prođemo 1/8 sa dve pobjede i to nam već garantira 5 bodova (dodatan bod za 1/4)..

    ali kako vjerojatno nećemo imat 6 pobjeda već bi bilo dobro i 4-2-0, što se mene tiče, morat ćemo proči i 1/4..

    a ako prođemo 1/4, ja počinjem sanjati (lažem ,sanjat ću čim povedemo u četvrtfinalu).

    nekako bi bilo sudbinski da ademi osvoji europski trofej nekih godinu dana nakon što je rekao da će se vratiti da to osvoji
  • Jurki
    8.8k
    Postoji mogućnost da Dynamo Kyiv osvoji naslovPlavaSlavonija86d

    To nisam ni gledal.. s tim da Dynamo ne igra Europu i bit ce im kudikamo laksa jesen. I mogu se potpuno fokusirati na ligu.
  • nemapredaje
    2k
    Mi ako budemo prvi automatski dobijamo 4 boda za preskočeni playoff?
  • Ludovic IX
    5.5k
    ne, nego 2 za prvo mjesto i to je to.
  • nemapredaje
    2k
    Znači bolje je za koeficijent biti drugi pa pobijediti obje tekme u playoffu?
  • Infinity
    15.3k
    Play off se ne boduje.
  • peša
    74
    Znaci, maksimalno iskoristiti dvih 6 utakmica u grupi, proći kao prvi, te se nadat da se izvuče neki realniji protivniknu 1/8.
    I dakako navijat za Dynamo Kiev, a onda na valu toga nas vidim u finalu konf u Ateni te dizanje trofeja na njihovom stadionu u majicama sjever uz odsutne
  • Infinity
    15.3k
    Ekipe u ECL nisu strasne, eventualno ovi iz lige petice. Na proljece ce pored njih problem postati ovi sto dodju iz EL. Tamo trebamo navijati da najjaci prodju grupu i da na proljece za konkurenciju ne dobijemo West Ham, Marseille, Liverpool, Atalantu, Romu, Leverkusen... Bilo bi dobro da i tu sve ekipe iz liga petice prodju grupu.

    Mi prije svega moramo upisati minimalno pet pobjeda i biti prvi u grupi, a onda Shakhtar mora biti zadnji u svojoj grupi, te osvojiti sto manje bodova.
  • peša
    74
    Zato i kazem nadat se lakšem zdrijebu, od nabrojanih desit ce se da ce neko ispast, stoga sve je moguće.
  • Infinity
    15.3k
    Samo da nama u osmini finala protivnik bude ekipa protiv koje smo favorit. Ovo poslije je ipak zavrsnica i tu moramo proci jake ekipe ili imati srece da se opet pojavi neki Lech.
  • deda
    28.1k
    Samo da mi dobijemo u četvrtak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.