• Infinity
    15.2k
    I ako možete ispred imena teme nadodati "dZG".NORTE

    Pisemo ovdje i o nacionalnom i o koeficijentima drugih HNL klubova tako da tema ostaje 'opcenito'.
  • Ludovic IX
    5.4k
    I nadamo sw da će izbaciti juve i barcu iz Europe.. iskreno me boli tuki za njih ali za drugi pot bi to bilo jackpot
  • Infinity
    15.2k
    Treba nam Juve u prvom potu ako uzmu EL.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Amo uzmu El i budu izbačeni, neće nitko iz El zauzet njihovo mjesto a bolje milan i lazio u lp iz Italije nego juve
  • Infinity
    15.2k
    Zauzet ce Feyenoord, a to nam ne odgovara. Zato je Juve bitan.

    Moze Juve biti peti, ali da Roma bude medju cetiri i uzme EL. Juve je realnija opcija. Imaju vise bodova i terenutno mi djeluju kao realnija opcija.

    Po meni je najbolje da Juve i Roma igraju finale, a do tad ce se u ligi znati tko ce biti bolji, pa cu znati u kojem smjeru da saljem energiju :rofl:
  • Krizy
    36k
    Trenutno:
    dhixd3q07kiyxlkb.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Ubi nas Milan. Ispali su iz top 4. Inter je u dobroj formi i bojim se da bi nas mogli zeznuti, mada Milan ima laksi raspored do kraja.

    Roma isto pada i sve su prilike da ce nam odgovarati da Juventus osvoji EL.

    U Spanjolskoj je Sociedad dobio Reala i pet kola prije kraja s +7 ispred Villarreala bi trebalo biti dovoljno da ostanu medju cetiri.

    Arsenal je sve zeznuo, City ce biti prvak i moramo se nadati da ce ih Real izbaciti iz Lige prvaka.

    Pet bodova tri kola prije kraja ima PSV ispred Ajaxa. Mislim da je i to gotovo.

    U Austriji ce RBS tesko izgubiti titulu. Cetiri kola prije kraja imaju +3, a i da izgube sve do kraja, ovi ostali mi djeluju nesposobni osvojiti titulu.

    U dobrom smjeru je krenulo u Ukrajini. Dnipro je uhvatio formu, a Shakhtar je kiksao. Shakhtar terenutno ima tri boda vise i utakmicu vise. Pet kola je do kraja, a u predzadnjem ce Shakhtar ugostiti Dnipra. Prva je zavrsila 2-1 za Dnipro. Ako Dnipro sve dobije, remi bi tu bio dovoljan za titulu.

    U Njemackoj je Leverkusen ispao iz utrke za LP, ali se Leipzig vratio medju cetiri. I to ja najgori moguci nacin, slavljem u Freiburgu. Union i Freiburg igraju naredno kolo medjusobno i bojim se da ce Leipzig osigurati igranje u LP naredne sezone. Imaju Werder i Schalke, ne znam kako ih mogu zaustaviti. Eventualno da ih Bayern dobije, ali ce vjerojatno imati dovoljno bodova za top 4.

    Braga je izgubila u Lisabonu i nada da ce Porto u kvalifikacije je vjerojatno izgubljena. Ostat ce ako veceras izgube, ali tesko.


    Sanse za pot 2 su nam definitivno pale, ali je sve jos jako daleko od izgubljenog.
  • bongo
    636
    Samo mala nadopuna za Italiju. Juventusu bi mogli ponovno oduzeti bodove i u tom slučaju ispada iz TOP4...
  • pencilneck
    649
    Juventusu prijeti i baniranje iz europskih natjecanja. Ako Milan bude peti u Italiji, a Juve osvoji EL, onda bi u prvi pot išao Salzburg kao prvak osmoplasirane zemlje, a Milan bi upao u grupe umjesto baniranog Juventusa, ali iza nas jer ima manji koef. Dakle pomakli bismo se za jedno mjesto prema gore.

    Onda bi nam trebalo još samo da Leipzig ispadne iz Top 4 u Njemačkoj te da Šahtar ne bude prvak u Ukrajini i potom ispadne u pretkolima LP.

    Jbg, puno je toga, ali nada i dalje živi.
  • Eduardo
    17.5k
    Mislim da je izvjesno da ostajemo u 3. potu.
  • Infinity
    15.2k
    Sad se samo nadati da budemo sto nize u tom trecem i da u cetvrtom bude sto vise ovih kao sto su Kopenhagen i YB.
  • Neki tip
    19.3k
    Sad se samo nadati da budemo sto nize u tom trecemInfinity

    Zašto nam je to bitno? Imamo li šanse ispasti u 4.?

    Ako je do toga, onda razumijem, jer bi po meni bolje bilo da padnemo u 4., nego ostanemo u 3., čini mi se da su jače momčadi u 4., nego u 3.

    A ako nije do toga, onda ne kužim zašto se nadamo da ćemo biti što niže u trećem?

    Edit: zanemari, zazujah, shvaćam.. što smo mi niže, to bi značilo da se više jakih klubova spustilo u pot 3, a ovih slabijih iz pota 3 spustilo u pot 4 pa ih možemo izvuć.
  • DrawTube
    2.9k
    Union, Newcastle, Lens...

    Strasan 4. pot . Možda bolje otići u EL
  • Infinity
    15.2k
    Sad smo i sluzbeno u trecem sesiru. Steta.

    Ako City osvoji Ligu prvaka u prvi sesir ce ici Feyenoord, te nam se oni namecu kao najbolja opcija iz tog prvog sesira. Drugi ne vrijedi gledati. Ako Inter osvoji Ligu prvaka onda ce u drugi sesir upasti Shakhtar, te oni izgledaju kao najbolja opcija iz drugog sesira. Ne mogu se odluciti tko bi nam bolje dosao, Feyenoord ili Shakhtar. Vjerojatno Shakhtar, al bojim se njihovog ogromnog iskustva. Sansa da izvucemo nekoga od njih je 12.5%.

    Kopenhagen, Young Boys, Celtic, Galata, Lens, Union Berlin, Sociedad i Newcastle su opcije iz cetvrtog sesira. I tocno tim redoslijedom ih zelim. Prva tri mi djeluju kao netko s kim bi se moglo igrati. Galata, Lens i Union bi vjerojatno zavrsili kao Salzburg ove sezone. Bod uz dojam da smo mogli vise. Mozda bi i tri uzeli nekome. Sociedad i Newcastle ne zelim ni u ludilu da izvucemo.

    Sociedad se eventualno moze zamijeniti sa Zvezdom ukoliko ne izbore Ligu prvaka, tj. ako istu izbori Villarreal, al to ce se tesko dogoditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.