• DrawTube
    2.8k
    Nadajmo se tome ali popis klubova iz 4. pota izgleda opako , Union, Newcastle, Marseille, Freiburg...

    Trenutno na ovoj listi vidim možda 3-4 ekipe koje hi sada mogli dobiti
  • Infinity
    15.2k
    Ja u svakom slucaju ne ocekujem da mi prodjemo grupu Lige prvaka. Drugi sesir vidim kao priliku da nam se poveca sansa za protivnikom ispred kojeg mozemo biti na kraju grupne faze.

    Ako nam je pot4 jedina sansa za dobiti Cletic ili Galatu, te se s njima boriti za trece mjesto onda nam je sansa mala, tj. 25%.

    Ako upadnemo u drugi sesir onda nam ostaju i Rangers, Slavia, Feyenoord, Zvezda i YB iz treceg pota kao ekipe s kojima bi se mogli ravnopravno boriti za trece mjesto.

    Misljenja sam da je u takvom raspletu velika sansa da izvucemo barem jedan od sedam klubova koje vidim kao nasu priliku.

    Ako nam se posreci, pa izvucemo dva, tad mozemo sanjati o drugoj poziciji, mada bi ja bio sretan da u Ligi prvaka konacno zavrsimo barem treci.

    U cetvrtom potu ce vjerojatno biti jos netko osjetno slabiji. Upast ce netko kroz kvalifikacije vec nekako. Uvijek bude iznenadjenja. Mozda i Dnipro uzme titulu, to bi bio jackpot ako ih izvucemo.

    Ono cega se najvise plasim je to da upadnemo u drugi sesir i onda izvucemo iz treceg i cetvrtog klubove iz liga petice, mada mi taj Union, Freiburg i Lens ne djeluju kao neki bauk, al bojim se da bi prosli kao i protiv Salzburga.
  • DrawTube
    2.8k
    Iako treba svake sezone ciljati na najveću moguću nagradu, ne bi mi bilo mrsko da ispadnemo u 3. kolu i uđemo u EL.

    Trenutno stvarno ne vidim s kim bi se iz LP mogli potući a da ne igramo bunker u gostima, a u EL već ima dosta klubova ravnopravnih Dinamu.

    Uđemo u grupu EL, pobijedimo 2-3-4 tekme ,ne zbrukamo se u gostima, a u nokaut fazi jako i napadački i što bude bude, to bi po meni sad bio maksimum koji Dinamo može postići
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jesam li krivo razumio ili nam stvarno odgovara da Ajax ne bude u top 2? Evo gube 3-0 od PSV-a i treći su sa 3 boda manje od njih 4 kola prije kraja.
  • Infinity
    15.2k
    Dobro si razumio :grin:

    Evo bas gledam i kontam kako nam se lagano slazu kockice :grin:

    Sad jos da kasnije Salzburg izgubi i top dan.
  • bongo
    625
    Pasalo bi nam da i Leipzig ostane bez pobjede kod Bayera u Leverkusenu…
  • Infinity
    15.2k
    Kao i pobjeda Milana nad Lecceom.
  • bongo
    625


    Da, zaboravio sam na Italiju..

    Inter je pak svoje odradio u podnevnom terminu
  • OsamŠest
    2.5k
    Može li netko biti toliko ljubazan i napisati u jednom postu koje opcije nam idu na ruku do kraja sezone?

    Npr., Ajax van top2 u Eredivisie, Šahtar bez naslova u Ukrajini itd.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Imaš stranicu prije sve detaljno objašnjeno.
  • bongo
    625


    Uglavnom, poanta je da klubovi koji su po koeficijentu bolji od nas ne uđu u LP
  • OsamŠest
    2.5k
    Ma jasno, al htio sam vidjet sve na jednom mjestu. Bacio sam oko na prijašnju stranicu, hvala!

    Sve u svemu, dosta je realan i 2. pot ukoliko uđemo u LP.
  • Infinity
    15.2k
    Napisat cu sutra stanje. Za sad nam dobro ide, prilicno sam optimistican po pitanju drugog pota.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.