• Infinity
    15.2k
    Za nacionalni vazi, za klupski ne. Oni su ta tri 'bonus' boda dobili na klupski i moraju ga prvo 'opravdati'. Za nacionalni nisu dobili nikakve bonuse tako da im svaki bod vrijedi.
  • Carrasco
    4k
    Lijepo društvo. :smile:

    1o43twiw9kw6ie3h.png
  • Infinity
    15.2k
    Ovom pobjedom smo izjednacili uspjeh iz prethodne sezone. Da dostignemo 18/19 trebamo tri pobjede.

    Trenutno smo 39. klub Europe.
  • flexXy
    1.9k
    Iduce sezone nam je najveca sansa za nabildat koeficijent. Napokon se brise ova sezona sa 1.5 bod. Ako ne dodemo ove godine, iduce bi mogli probit preko 40 sto bi nas drzalo kao siguran 3.pot u lp
  • Carrasco
    4k
    Briše se ova sa 4.
  • Infinity
    15.2k
    Iduce sezone nam se brise 4.000, pa tek onda 1.500, ali je i tih 4.000 na osnovu rezultata u posljednje tri sezone 'prilika' za nabildati koeficijent kad se obrise.
  • flexXy
    1.9k
    Pardon, zazujao sam.
  • ZgBlue
    484
    Za što se točno dobije 1.5 bod? @Infinity
  • Infinity
    15.2k
    Za ispadanje u play offu EL.

    Pretpostavljam da pitas zasto smo mi dobili tih 1.5. Sistem bodovanja je bio takav da smo tad dobili 1.5, ali se u medjuvremenu promijenio i sad bi dobili 2.5 za ispadanje u play offu EL.
  • ZgBlue
    484
    Da da, nisam upoznat sa svim tim tehnikalijama. Ali, interesantno u svakom slučaju, hvala!
  • markoli
    1.6k
    Iduće (dvije) sezone velika prilika za zacementirati nositeljstvo u kvalifikacijama LP, treći pot u skupinama i prvi pot EL.
  • Baneki
    714
    A što znači taj 3 pot ukratko? Malo sam se izgubio u tim stvarima zadnjih godina.
  • markoli
    1.6k
    Nositeljstvo u Ligi prvaka se dijeli u četiri "pota" ili četiri grupe nositelja. U prvoj su prvaci najjačih liga, a ostale su po koeficijentu. Bili smo u trećem potu i lani, ali smo na našu nesreću u četvrtom izvukli Atalantu.
  • Infinity
    15.2k
    Veceras bi za nacionalni koeficijent bilo dobro da ispadne Olympiakos, mada to znaci da bi Dinamo u prvom kolu knockout faze mogao izvuci Marseille. Takodjer bi nacionalnom koeficijentu pogodovalo da sutra ispadnu Young Boys i Sivasspor, kao i da Slavia padne u Leverkusenu i na taj nacin ode medju nenositelje.

    Uz pobjede Dinama i Rijeke, te poklapanje par rezultata tablica bi vec sutra puno ljepse izgledala.

    Ako Olympiakos izgubi i ispadne, a mi dobijemo, trebat ce nam svega jedna pobjeda da i njih preskocimo na proljece. Pobjedom sutra bi preskocili Monaco, a onda bi nam na proljece taj Olympiakos bio na jednu pobjedu, a Valencia i CSKA nakon toga jos jedan remi. Bili bi 35. klub Europe. Prva za vratom nam je Slavija, pa bi poraz u Leverkusenu imao duplo znacenje. Ispod njih pusu Brugge i Krasnodar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.