• Infinity
    15.1k
    Nema neke razlike bili 19ti ili 25ti, kako god Dinamo kreće od prvog pretkola Lige Prvaka. Eventualno 17. mjesto bi nam donijelo da krećemo od drugog pretkola.Dudu

    Istina. Biti 16. i 17. je dobro zbog kasnijeg starta prvaka u LP. Biti 18. ili 28. je isto. Doduse, mozes kao 18. igrati od drugog pretkola LP ako se neke stvari poklope, al recimo 19. i 28. imaju u svakom slucaju jednake startne pozicije. Za KL je jednako bio 16. ili 28. i to cak nije ni lose, igrat ce svi od drugog pretkola i imat sansu da osvoje vise bodova.

    Ovo sto sam ja napisao da HNL ima vise sanse za ispasti iz top 20 nego uci u top 15 se nije odnosilo na to da ce se izgubiti neke startne pozicije, nego da ima vecu sansu da ce padati nego napredovati.
  • Krizy
    34.8k
    Dinamo bi ipak bio u zadnjem "šeširu" LP-a da je ušao?
    Atalanta ispred zbog bolje prošle sezone.
  • Dudu
    2.6k


    Tako je, bila je kalkulacija da PAOK uđe, a izgleda da neće.
  • Krizy
    34.8k
    Bolje da smo ispali, s managerom se ne bi dobro proveli. Upitno je i kako će sve izgledati u EL a tek LP.. :rofl:
    Ali nadam se proljeću :cheer:
  • Infinity
    15.1k
    Da, PAOK bi nas zeznuo. Meni iskreno iznenadjujuce. Izbacis Besiktas i Benficu i onda te sredi Krasnodar. Mi da smo onda prosili Benficu pa ispali od Krasnodara ja bih se ziv pojeo.

    Evo i Slavija gubi u Danskoj. Ni tome se nisam nadao. To na nas ne utjece, ali sam mislio da cesi to prolaze.

    Ferencvaros, Basaksehir, Midtjylland, Krasnodar, meni osobno sve bezveze i nezanimljivi timovi u LP.
  • Navijač Dinama
    7.2k


    Sam da nam ne ulete Tottenham/Arsenal/Roma iz prvog
    Hoffenheim iz trećeg i Lille iz 4.og

    Gol razlika 2:15 :lol:

    Ali kao i ti , nadam se proljeću u europi, ali bez ove skitnice od trenera. :smile:
  • Infinity
    15.1k
    Ispade Slavia, ode Zvezda u treci pot. Sta ce Baba Vanga, Index za proroka stoljeca.
  • Navijač Dinama
    7.2k
    Kad vidis da mi imamo bolji koef.od jedne veličine od kluba kao što je Milan, onda znaš koliko smo zapravk napredovali, a oni propali.
  • deda
    27.2k
    Treći pot na kraju jači od drugog. :groan:
  • Infinity
    15.1k
    Ne bih se bas slozio, ali ima jako puno protivnika s kojima se ne bi lagano igralo, kao i u cetvrtom potu. Jos treba da izvucemo Milan i Hoffenheim :rage:
  • Neki tip
    18.8k
    Bojim se da smo iz 2. pota mi ove sezone poželjan ždrijeb.

    Iz trećeg pota bi bilo dobro izbjeć.. pa, 2/3 klubova. A i 4. je pun pravih bingo zgoditaka.
  • Carrasco
    4k
    Nekim čudom možemo završiti u prvom potu
  • marcio amoroso
    31.8k
    Bojim se da smo iz 2. pota mi ove sezone poželjan ždrijeb.Neki tip sa Zapada

    Sto posto smo želja svih.
  • Carrasco
    4k
    Baš kad sam napisao, Wolfsburg i Celtic poveli...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.