• Navijač Dinama
    7.3k
    Stadion koji mi je jedan od modela stadiona koji bi bio odličan za Dinamo. Kakav ti je bio?SAS1987

    Odličan, tribina navijačka odlična, ljudi kad bi me pitali koliko stadion ima etaža uff, bilo bi čudno za objasnit, jer stadion ima 2 etaže koje se mogu činiti kao jedna, i jednu koja ima u sredini taj betonski(dio na kojem je ograda) dio, ili izgleda 1 etaža na dva dijela. Inače stadion top, Žao mi jedino što sam taj dan bio subotu, i otišao navečer, a sutra dan je bila tekma sa mislim HSV. (Inače od toga događaja ima 3 godine.)

    I dok mi je rođak pokazivao stadion, napomenuo je kako u Augsburgu i okolini taj stadion nitko ne zove WWK, nego "stadt arena " ili najednostavnije "Augsburg stadium " , to WWK je zapravo komercijalni naziv za stadion.

    Još što sam zapamtio o stadionu jest otvoren prije 10 godina i da ukupna konstrukcija nije koštala više od 50 miliona eura. Gostujući sektor je top napravit, u kutu i lijepo napravit, onako kao na Rapidovom.(malte ne većina novih njemackih stadiuma ima takav gostujuci sektor, Hoffenheim, S04, Borrusia M. ) i ne izgleda kao željezni obor za svinje kao kod nekih. :roll:
  • Mr Blue
    3.3k
    Uff, nema šanse da izbacim popis, sigurno bih nešto zaboravio... Bio sam na većini hrvatskih stadiona, odnosno na svim "najvažnijima" od kojih mi se uvijek najdraže vratiti na Aldo Drosinu. Možda jednostavno zbog blizine mora, sunca, uvijek zanimljivog putovanja do tamo, to mi je najdraži hrvatski stadion. Varaždin mi je isto drag, valjda blizina terena utječe na to. Od ovih "livadarskih" stadiona koje sam posjetio najbolji mi je od NK Vinogradar u Mladini. Ambijent, priroda, vinogradi, sve...

    Što se tiče tiče drugih država, nisam neki vagabundo, ali bio sam na dosta belgijskih stadiona od kojih bi posebno izdvojio Antwerpenov Bosuil stadion. Drago mi je što sam bio tamo dok je postojala stara glavna tribina sa starim satom i što sam stajao na istočnoj tribini, s drvenim klupama/daskama umjesto sjedalica, koja je blago zakrivljena i stvarno je dašak stare škole, nogometa s polovice prošlog stoljeća. Sad je i ta tribina u rekonstrukciji čini mi se. Izgrađena je nekad na samom početku 1900-ih, ako se ne varam, i minimalno mijenjana od tad. Čak su i WCi ispod tribine napravljeni kao da ideš na šljaku u Small Heath.
    A poseban doživljaj je pratiti utakmicu i sa Stade Marien (Parc Duden) u Bruxellesu, također izgrađen početkom 20. stoljeća. Stadion koji je zaštićeno kulturno dobro. Centralna tribina (zapad) se ne smije mijenjati iz vana, samo obnavljati, kao i njen unutarnji dio (same tribine i klupske prostorije). Suprotna tribina je klasično stajanje nad koju su se nadvile brojne krošnje drveća iz parka odmah iza ograde.
    Sve u svemu, dva izvanredna stadiona za uživati vikendom popodne.
  • SAS1987
    13.3k
    jer stadion ima 2 etaže koje se mogu činiti kao jedna, i jednu koja ima u sredini taj betonski(dio na kojem je ograda) dio, ili izgleda 1 etaža na dva dijelaNavijač Dinama

    Mislim da smo o tome već pisali na topicu stadion Maksimir kada je bila priča da Dinamo treba stadion s dvije etaže i da se na manjim utakmicama otvori samo donji dio. Bolji je način da je samo jedna etaža i da je ona razdvojena s nekom "nevidljivom" ogradom ili betonskim zidom.
  • agramZ
    2.3k
    100+ ulaza (doslovno uđeš na stadion u minuti)SAS1987

    mozes imati samo 2 ulaza za jednu tribinu i opet uspijes uci za minut tj. jos brze. druga stvar je to sto na maksimir ulazis kao da ides u bijelu kucu, a ne na stadion.. hrv. redari i policija bi vjerojatno dozivjeli kulturni sok kad bi vidjeli kako se to normalno radi.
  • xavier
    11.1k
    ge09c6h-jpg.568645

    Pampas naravno.
  • über alles
    1.5k
    Meni je najjace bilo kad su objavili kao onaj timelaps za Pampas kad ono slide show slika umjesto videa koda je 2002.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ja sam željno iščekivao Hampden park ove godine na EURU, al morat ću pričekat sljedeću.Crusades1986

    Ekipa je masovno prodavala karte, ja svoje zadržao, ali kak je krenulo neće mi trebati. Jedini problem je kaj sam izgleda popušio karte za avion. Išao preko agencije koja ne daje povrat love nego možeš bukirati let do kraja godine al si ga mogao bukirati do originalnog leta tj u šestom mjesecu. Kaj je najgore u agenciji se ne javljaju, a aviokompanija prebacuje na njih.
  • SAS1987
    13.3k
    De Kuip (Feyenoord) stadium tour.
  • r1oma
    1.5k
    AFG Arena, stadion FC St. Gallena na kojem ce danas u 20:45 igrati Svicarska i Hrvatska prijateljsku tekmu. Sluzbena brojka kapaciteta stadiona je 17 317.
    12kh3bar156z886q.jpg
    v2llhbx7fzulu9fs.jpeg
    p6vlqbntc1b5srkb.jpg
  • Crusades1986
    9.6k
    Jebeni su mi ovi mostovi za pješake iznad autoputa :up:
  • Neki tip
    19.1k
    Taman za nas.marcio amoroso

    Zagreb je grad od 700 000 stanovnika, milijun s gravitirajućom okolicom. Za Dinamo se, kao što na Zoni vidimo, navija i puno dalje od Zagreba i okolice..

    To što smo navikli na bijednu posjetu nema puno veze s potencijalom za popunjavanje većeg kapaciteta od ovoga.

    Nipošto nisam za megalomanske projekte, ali najveći klub u zemlji iz daleko najvećega grada ipak treba ambiciozniji projekt od 17 000.

    Po meni 25-28 tisuća je optimalno, računajmo s boljim vremenima od ovih.

    Jer ako ćemo po sadašnjim vremenima mjeriti, i "Rujevica" nam je dovoljna.

    A da je ovaj stadion jako lijep i da bi me veselio i takav - naravno.
  • Mali dioničar
    14k
    Jebeni su mi ovi mostovi za pješake iznad autoputa :up:Crusades1986

    I Ikea kraj stadiona.

    Znači, kod nas u Rugvici. Odeš na utakmicu, uvali ti se žena tak da ona može u IKEU. Dok si ti na utakmici, ona spiska 2.000 kuna u IKEI na stvari koje vam ne trebaju i još nemreš ostati na cugi poslije utakmice jer se njoj žuri doma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.