• über alles
    1.4k
    Od domacih svi koji su bili u prvoj ligi u zadnjih 15 godina plus kup livade.

    Celtic Park
    Red Bull Arena Salzburg
    Amsterdam Arena
    Olympiastadion, Berlin
    Imtech Arena,HSV
    Stadion Swedbank,Malmo
    Friends Arena,AIK Stockholm
    Tele2 Arena,Hammarby/Djurgarden
    San Siro x2
    Groupama Arena
    Doosan Arena(al samo ispred :rofl: )
    Wembly
    PGE Arena Gdańsk
    Allianz Stadium ,Torino
    Olympia,Helsingborg
    Friuli,Udine
    Parken
    Brøndby Stadium
  • Infinity
    15.2k
    Nista vam je to bez Kaknja, Hadzica, Ilidze, Ilijasa, Gorazda, Pala, Hrasnice, Vojkovica, Foce, Visokog, Kiseljaka, Zavidovica, Jelaha, Gracanice, Tesnja, Konjica, Bugojna, Busovace, Dogloda, Usore, barem desetak livada sirom Sarajeva i jos hrpe kojih se nisam sjetio ili koji su mi ipak pristojni u odnosu na ove :rofl: Neki od navedenih su danas pristojni, tad nisu bili. Romantika zesca :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kod sljedećeg nabrajanja molim da Bugojno bude malo bliže vrhu :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Bugojno je sad super, al ja ga pamtim kao stadion bez tople vode, pokidanih vrata na kabinama toaleta u svlacionicama i slicno. I onaj krov je bio opasan po zivot, ali se nije dvoumilo da se dodje do komentatorskih pozicija koje su u BiH u najmanju ruku na najboljoj poziciji u cijeloj drzavi :cool:

    Zapravo je dosta stadiona napredovalo medju nabrojanim. Kakanj, Hadzici, Ilijas, Visoko, Kiseljak, Jelah, Tesanj, svi su danas bolji nego pri mojoj prvoj posjeti istim. Vitez recimo nisam ni nabrojao, a bio je u gorem stanju nego Bugojno. Stadion Olimpica u Sarajevu je najgore nogometno zdanje koje sam ikad posjetio, a deset godina kasnije sminka i sasvim pristojan stadioncic. Imaju cak i travu, pa i ravan teren :rofl:
  • Mali dioničar
    14k
    Najgori stadion koji sam vidio je Priština. Razvaljeno ruglo pokraj Dvorane Boro i Ramiz koja je izgorila par godina prije nego sam bio u Prištini, a ja sam bio 2010.

    Te 2010. teren je bio teška oranica, a stolci su bili prekriveni pepelom od tog požara.
  • Infinity
    15.2k
    Bilo je dolje po Kosovu i Albaniji stadiona za koje nisam mogao vjerovati da se koriste. Cak i po Makedoniji. Ostao mi je u pamcenju jedan na kojem je netko donio zicanu ogradu i iskorisio manji dio podtribinskog prostora kako bi sebi napravio kokosinjac. Tribina mu posluzila kao krov.

    Al oni su sad dolje odradili renoviranje par stadiona, pa barem ti veci lice na nesto, iako su meni to i dalje klasicne komunisticke gradjevine. Daj atletsku stazu, nabrij za sletove i slicne pizdarije. Ne svidja mi se ni malo. Taj u Pristini je lijepo usminkan, al nije mi to to.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ništa Marakana, ništa Stadion JNA?
  • markoli
    1.6k
    Od većem prema manjem. Razdvojio u dvije kategorije, samo sam na nekima potrefio utakmicu.

    RAZGLED (ture po stadionu i sl.)
    1. ESP Camp Nou
    2. FRA Stade de France
    3. POR Estadio da Luz
    4. POL Stadion Narodowy
    5. ESP Estadi Olimpic Lluis Companys
    6. ESP Vicente Calderon
    7. POR Estadio do Dragao
    8. POR Estadio Jose Alvalade
    9. SWE Ullevi
    10. POR Estadio Nacional
    11. NED Philips Stadion

    UTAKMICE
    1. ITA San Siro
    2. ESP Santiago Bernabeu
    3. GER Allianz Arena
    4. SCO Celtic Park
    5. SCO Hampden Park
    6. FRA Parc des Princes
    7. FRA Stade Gerland
    8. SCO Easter Road
    9. SLO Stožice
    10. SLO Ljudski vrt
  • xavier
    11.1k
    Najgori stadion koji sam vidio je Priština. Razvaljeno rugloMali dioničar

    Na trenutak sam posmislio da opet pričamo o Maksimiru :monkey:
  • Crusades1986
    9.5k
    Ja sam željno iščekivao Hampden park ove godine na EURU, al morat ću pričekat sljedeću.

    Pozitivna stvar je kaj ću si sad na vrijeme moć organizirat jedno tjedan dana razgledavanja Škotske, prvenstveno Glasgowa i Edinburgha.
    Ak se naravno situacija stabilizira na vrijeme :roll:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sa obzirom na godine i (ne)pustolovine i (ne)mogućnosti
    Ovo je moja lista:

    Allianz Arena(Minhen)
    WWK Arena( Augsburg)
    Max-Morlock stadium( Nuremberg)
    Sportpark Ronhof Thomas Sommer (Fürth)
    Red Bull Arena (Salzburg)
    Stadio Marcantonio Bentegodi (Verona)
    Camp Nou(Barcelona)
    RCDE Stadium (stadion Espanyola/ Barcelona)
    Grbavica i Koševo(Sarajevo)
    Tušanj( Sloboda Tuzla)
    Bilino polje ( Čelik Zenica)


    Od domaćih nisam bio ni ti vidjeo puno: Maksimir, Gradski vrt,stadion Mladosti u Vinkovcima i riječka Kandtrida.

    Tu su naravno i domaće oranice i njive kako bi kolega @Infinity rekao
  • markoli
    1.6k
    Ako uhvatiš priliku odi svakako gore u Highlandse. Imaju dnevne izlete kombijima pa obiđeš malo jezera, koji dvorac, destileriju i sl. I usput vidiš prekrasnu prirodu.
  • Crusades1986
    9.5k
    tenks :up: svakako ću probat
  • SAS1987
    13.3k
    WWK Arena( Augsburg)Navijač Dinama
    Stadion koji mi je jedan od modela stadiona koji bi bio odličan za Dinamo. Kakav ti je bio?

    RCDE Stadium (stadion Espanyola/ Barcelona)Navijač Dinama
    Više volim klasične, starije stadione ali taj stadion mi je bio state of the art. 100+ ulaza (doslovno uđeš na stadion u minuti), odmah uz stadion (od ulaza na tribinu do neke trgovine odjećom je možda 30m) shopping centar gdje možeš sjesti, popiti pivo, nešto pojest (u teoriji, u praksi je takva gužva da sam si po pivo i hranu išao u trgovinu). To je dobar model za financiranje stadiona ako je potrebna privatna financijska investicija jer stadion garantira da će samo stadion svake godine tamo privući par 100 000 ljudi.
  • Infinity
    15.2k
    RCDE ima sakat krov. Ono je vjerojatno uradjeno kao ventilacija, al sutra da ga se kopira u Zagreb bili bi pojedeni svi koji su imali prste u tom stadionu. Jeli bi novinari, a jela bi i javnost. Meni osobno sve osim krova top, prvom mi smeta ona sakata izvedba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.