• Infinity
    15.3k
    Smrdljivi klub ali odlican stadion :smile:SAS1987

    Evo Karaiskakis u malo ljepsim bojama :grin:

    92220115_298011261184453_2361869831092830208_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=b96e70&_nc_eui2=AeE8n9SLGMdU93Eppzx487xvHD5w0kKdepccPnDSQp16l2bF-EmZfSoEA6VssYfB5z4&_nc_ohc=H5caPVTqX8gAX8euVUA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=72dbce694aaf5c9e76111e46338dab82&oe=5EB121C5
  • SAS1987
    13.5k
    ovo je san. Ciji je to stadion? :grin:
  • ZDS86
    205
    Izgleda kao Porto
  • Infinity
    15.3k
    Pa Karaiskakis :rofl: To je Olympiakosov stadion, samo malo doradjen :grin:
  • xavier
    11.1k
    Evo Karaiskakis u malo ljepsim bojama :grin:Infinity

    Nisu kolege shvatili da je ovo bilo doslovno :smile:
  • SAS1987
    13.5k
    jos samo brez ulaza na sjeveru i teleportacija na Svetice :cool: naklon tribina ima manji od rapidovog?
  • SAS1987
    13.5k
    Porto... Prelijep grad koji zasluzuje i ima prelijep stadion Dragao. Nazalost nisam imao vremena (bio sam tamo poslovno a ne turisticki) otici pogledati ovu arhitekturnu majstoriju.

    b9qyh3secn9w9z9v.jpg
    zplnlki3pc86340u.jpg
  • Ero
    934
    Nadam se da sjever u budućnosti neće izgledat kao ova iza gola, jer ovi ulazi stvarno kvare navijsčku tribinu
  • xavier
    11.1k
    Kako sam već prije napisao, meni se osobno kod stadiona Porta ne sviđa ni ova "rupa" između tribine i krova. Želim da stadion bude "kompaktan, zbijen".
  • Infinity
    15.3k
    Ta rupa njima sluzi kao ventilacija. Mene odusevljava totalna simetrija na centralnoj tribini :grin: Grozim se kad vidim da lijeva i desna strana odudaraju jedna od druge, a na mnogim stadionima odudara kad se smjeste novinari, komentatiri i sve te pizdarije.

    Inace, sto se ventilacije tice. Ima ih koji su to odradili puno gore od Porta. Cak mi je to kod Porta i OK.

    RCDE i ponesi kisobran ako ces u cosak.

    b5j6ei0ih461kp56.jpg

    Cesto se prikazuje kao savrsenstvo koje bi dobro sjelo negdje na Sveticama, a lajali bi od prvog dana kad ga posjete, jer se 'stedilo' na krovu.
    Attachment
    cornella-el-prat-aerial (72K)
  • xavier
    11.1k
    Ta rupa njima sluzi kao ventilacija. Mene odusevljava totalna simetrija na centralnoj tribini :grin: Grozim se kad vidim da lijeva i desna strana odudaraju jedna od druge, a na mnogim stadionima odudara kad se smjeste novinari, komentatiri i sve te pizdarije.Infinity

    I ja volim simetriju, ali rupa mi je definitivno prevelika za moj ukus.

    Kao i uvijek, dodat ću da naravno kako ne bih imao ama baš ništa protiv takvog stadiona, ali kad već tražimo nešto što po svim parametrima odgovara našim željama...
  • cron1ck
    1.6k
    Pampas
    Gornja slika 5.3.
    Donja slika 2.4.
    d9dhj0a5213u6xx4.jpeg
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Hoće li barem naša djeca dočekati Dinamo na pristojnijem stadionu?
  • SAS1987
    13.5k
    ovisi koliko imaju godina.
  • marcio amoroso
    32.5k
    ovisi koliko imaju godina.SAS1987

    Hahahahahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.