• Efes Pilsen
    6.8k
    Na stranu narikace, moze se to i elegantnije od tri megalomanske zgrade. Poslovni toranj ok, al zgrade za stanove se mogu uklopit i malo modernije, ne mora bas sve u visinu..
  • Jaro
    5.4k
    jbg, veca visina veci profit... Tko ce ti ulozit 80-100 milja eura u stadion a da nema racunicu zaraditi barem nekoliko puta vise...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    moze i u sirinu, moze nesto malo ekskluzivnije kad je vec prvi red do mora.
    Samo da para oblake ko oni megalomani po arabijama..
  • Jaro
    5.4k
    u sirinu mozes kolko ti prostor/zemljiste dopusta, za eksklizivu moras vise uloziti pri gradnji/opremanju... Al realno, ovo je pokazatelj da su i Maksimir i Kantrida daleko od bilo cega, a ne realizacije. Jos jedan render u nizu, bar je to jeftino...
  • mali M
    3.3k
    ma znaš šta ću ti reć.. da je bar jeftino.. netko ubire ozbiljnu pinku na ovakvim stvarima. Ne kažem da ne zaslužuje, ali nije jeftino
  • Efes Pilsen
    6.8k
    tu se slazem ahah mislim, daleko je to od realizacije, al ja gdje god sam isao nisam primjetio tu megalomansku urbanizaciju oko stadiona.
    Razumijem i da nismo lige petice, ali i kod ovih manjih liga kao Slovacka imas eventualno poslovni toranj ili shopping centar kao u Trnavi, u Budimpesti nit Puskas nit Ferencvarosev stadion nemaju nista..
    Al zato u Rijeci 3 visoke.. eh
  • SAS1987
    13.3k
    Što je gore? Da stadion nema donje tribine ko Maksimir ili da nema desne strane tribine ko za vrijeme izgradnje stadion u Genovi? :lol:

    genova.jpg
  • agramZ
    2.3k
    sjever i jug upton parka, starog stadiona west hama.
    media-GEJpui-HW4-AADgiv.jpg
    media-GEJpy-LMWQAAm-TGS.jpg
  • agramZ
    2.3k
    i vjerojatno najmocnija tribina ikada, istok stajanje na the valleyu, charlton athletic fc.
    media-GDyy-W80-X0-AA8a-Tq.jpg
  • NORTE
    9k
    a03a1c04-074f-4e69-a73c-5c8e74edaaa3.jpg?width=480&height=480
    Rovinj.

    Dobro je poentirao Vice člankom o ovome, iako je trebao još direktnije prozvati vrhušku Hns-a, ali isto tako spomenuti i Dvojku, koja je doduše zadnje vrijeme puno sigurnija nego je bila.
  • SAS1987
    13.3k
    Grad Milano nudi (moli) Interu i Milanu rekonstrukciju San Sira za 300 milja. Nadaju se da bi bar jedan klub mogao ostati na San Siru.
  • Infinity
    15.2k
    Malo udjem na Facebook, prvo sto mi izbaci je sponzorirana objava neke nepoznate stranice, a na istoj Luka Vuskovic i fotka s dresom na stadionu novog kluba.

    Stadion je prvo sto mi je upalo u oko, pa sam tek onda shvatio da se radi o Vuskovicu. I bode oci taj stadion, bode...

    Za klub nisam cuo nikad. Novi su prvoligas, povratnik nakon 36 godina. Grad s 200.000 stanovnika, stadion s 8.840 sjedecih mjesta na dvije tribine. Po zavrsetku ce imati 15.000

    Stadion_im._Braci_Czachor%C3%B3w.jpg

    64ccc319a4996_o_original.jpg

    356924989_598018072472087_2945333236240915666_n.jpg


    Ova bombona je u svojoj prvoj prvoligaskoj sezoni na 7.566 gledatelja u prosjeku. Popunjenost je 86%, a Radomiak je sa spomenutih 7.566 gledatelja u prosjeku tek 13. po gledanosti u prvoj ligi Poljske, 15. u drzavi.
  • Neki tip
    19k
    Popunjenost je 86%, a Radomiak je sa spomenutih 7.566 gledatelja u prosjeku tek 13. po gledanosti u prvoj ligi Poljske, 15. u drzavi.Infinity

    I to je sve što treba znati o odnosu infrastrukture i posjećenosti.

    Naravno, Poljska je puno veća država, demografski 10x, ali niti ne trebamo ciljati na njihove stadione i brojeve, poanta je da ne pretjerano kvalitetna liga, zapravo kvalitativno vjerojatno i lošija od naše, s dobrim stadionima ima sjajnu posjećenost.

    (A toliko i o obiteljima s djecom koji se radi strašnih ultrasa boje doći na stadion)
  • NORTE
    9k
    Za klub nisam cuo nikad. Novi su prvoligas, povratnik nakon 36 godina.Infinity
    Prijatelji od Legie. Stadion im nema gostujući sektor, vjerojatno jedini u Poljskoj.
    U 1. ligi su od 2022., možda i godinu ranije. Bili su jako dobri kad su se vratili, sad su prosjek.
  • Infinity
    15.2k
    Moja greska, ovo im je ipak treca sezona u prvoj ligi, ali prva na novom stadionu. Ranije su igrali na atletskom, koji takodjer ne izgleda uopce lose. Kapacitet 4.500, njihov prosjek 3.600-3.800

    p7aDbz5gT7IUDh5WN5ZgywM5kSW41LYd1ZxTvOBDjIKw1k3TydkuJXW06UVzvk9qNBa8rVc-_Nj6ST0wsnph23ppEfE9UkKbKtJpKlAOX3B8TkXv8CtDNRAJOJ0ShKJ7QnO7CFmzZ-lgv-MbIQ9f
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.