• SAS1987
    13.3k
    Prokisnjava na nekim dijelovima :grin: Nije bezveze Roman trazio dozvolu za prosirenje i rekonstrukcijuEfes Pilsen

    Razmazena londonska publika.
  • LM1995
    1.7k
    wjfziv9jipbgv60v.jpeg
    lh5kybvs63dvdz3l.jpeg
    pjrzlaqqr2a8phfw.jpeg
    b7h5qeln8pp419zy.jpeg

    Ujutro na dan tekme sam bio na “The Valley”, stadionu Charlton Athletica koji se natječe u League One (engleska treća liga). Kapacitet 27.000, vrhunski!
  • SAS1987
    13.3k
    Koja je logika da se u Slavonskom Brodu gradi glavna tribina koja pokriva tek 2/3 dužine terena?

    k5gy97qhmm4j4n31.jpg
    zcehdnvv0fniz54w.jpg
  • Oluja
    3.6k
    Izgradit ce se cijela, gradi se u etapama
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bolje je pitanje koji kurac im je trebala ova iza gola. Da su izgradili s druge strane imaju pola stadiona i dalo bi se i igrat uz izgradnju.
  • Infinity
    15.2k
    Bolje je pitanje koji kurac im je trebala ova iza gola.Efes Pilsen

    Morala se uraditi s obzirom da su iza radili pomocne terene. Da ju rade kasnije masine bi morale gaziti te nove terene ili glavni teren.

    Isto tako se ispod te tribine nalazi tribina za jedan pomocni teren, nesto kao kod nas istok i HK. Ta tribina sluzi kao krov.

    cgczcta4d4ylczqj.jpeg


    U Brodu to sve ide polako, ali sigurno. Rade koliko imaju love, ali rade. Zavrsetkom zapadne tribine ce imati odlican stadion za jednog treceligasa.
  • SAS1987
    13.3k
    Prije su se mi više sviđali stadioni koji imaju prve redove metar, dva iznad terena poput stadiona u Beču, Mariboru itd. al moram priznati da mi je prvih 10 sekunda ovog video malo poremetio viziju idealnog stadiona.

    Iz prvih redova ne vidiš dobro što se događa na drugoj strani, tekmu gledaš poput trenera ali toliko si blizu terena i igračima u svakom smislu da se osjećaš ko da si dio igre. Toliko si blizu da možeš Ćaćiću cijelu tekmu objašnjavati taktiku s kojom si na Football Manager 2013 osvojio Ligu prvaka sa Segestom.

    Btw, Chelseov Ljubičić više gleda boyse nego što se zagrijava :lol:
  • xavier
    11.1k


    Bio sam na donjem dijelu jako blizu ogradi i sve je kako kažeš. Pregled igre nije baš vrhunski, ali imaš osjećaj da je sve "tu", "na dohvat ruke".
  • SAS1987
    13.3k
    X puta sam na portalima poput indexa čitao kako je zapad gore loša tribina, prestrma, predaleko od terena, i loš pogled al u stvari je najudaljeniji dio zapad gore udaljen cca 71m a najudaljeniji dio zapadne tribine Anfield Roada je čak 75m. I nikad nisam skužio da je zapad Anfield Roada puno duži od terena poput našeg zapada. Zna netko zašto su tamo postavili dužu tribinu? Jel nekad teren bio duži pa ostalo?


    r42bio4sfmxe72fm.jpg
    e9sges6fox0nzae6.jpg
    2ltwlsgxewiukpfa.jpg
  • Jaro
    5.4k
    rekao bih da je to prije posljedica prosirivanja tribina kroz godine. Stadion je otvoren 1884 i tad su sve tribine bile svaka za sebe...

  • xavier
    11.1k
    Stadion je otvoren 1884 i tad su sve tribine bile svaka za sebe...Jaro

    Naše su i sad u 2022. svaka za sebe...
  • Infinity
    15.2k
    Nije puno duzi, samo je krov napravljen tako da djeluje da je tribina duzinom do vanjskog dijela sjevera i juga. Malo zavarava pogled iz pticje perspektive.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Nisam baš pratio Fulham ovih godina i tek sam jučer vidio da imaju novu veliku tribinu koja je uz Temzu. Neznam jel i ostale tribine budu dirali, ali kad sam bio na tekmi tamo još prije 16-17 godina, baš mi je taj "cottage" atmosfera bilo nešto što je ostavilo utisak na mene.
  • SAS1987
    13.3k
    Naše su i sad u 2022. svaka za sebe...xavier

    Nemoj. Još će neki zaposlenik ZET-a dobiti inspiraciju da može iz Maksimira raditi hrvatski Anfield :lol:
  • BBB Baranja
    227
    20221113_085018-jpg.4139886
    20221113_084621-jpg.4139940
    20221113_083120-jpg.4139970
    SSC forum/Pampas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.