• marcio amoroso
    31.9k
    Ovako kako si to napisao zvuči kao da si razgovarao s arhitektima i ljudima iz grada Splita, a ne da se radilo o raspravi na Snetu :sweat:xavier

    Kako je napisao ja mislio da je on Puljak :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    hahahahahaha xD

    ma ne, al ajde, vjerujem da redoviti posjetitelji poljuda znaju kaj pričaju po tom pitanju
  • deda
    27.4k
    Nisam primjetio jel netko komentirao očajno stanje travnjaka na Poljudu uslijed kiše koja je padala. A obnovljen prije par mjeseci.
  • xavier
    11.1k


    Sam travnjak nije bio loš, ali je bilo puno vode koja nije odlazila. Stvarno je padala izrazito jaka kiša koja je prouzročila poplave u okolnim područjima tako da stvarno ne mogu procijeniti je li drenaža to "morala" savladati ili je kiša jednostavno bila prejaka pa tu nije bilo pomoći.
  • deda
    27.4k
    Na drenažu sam i mislio, da. Zanimljivo bi bilo čuti pogled stručnjaka. Majki, javi se :smile:
  • Mali Zeus
    9.2k
    Još je dobro izgledalo kako je znao prije izgledati i to nakon puno manje kiše.
  • markoli
    1.6k
    Mislim nije mi jasno kako nikada u Engleskoj koja je non stop pod kišom travnjaci nisu u takvom stanju. Očito da postoji tehnologija koja spriječava da se događaju ovakve stvari.
  • Fanboy
    2.1k
    Otprilike ovako...Mislim da u ovom slučaju ako je napravljeno na isprava način teško mogu nastati lokve kao za vrijeme utakmice.
    Page%203%20POWERgrass_brochure_2020_ENRid.jpg
  • xavier
    11.1k
    kako nikada u Engleskoj koja je non stop pod kišommarkoli

    Mislim da nije problem kiša koja stalno pada, dapače, to je dobro za travu, nego jako puno kiše u relativno kratkom periodu. Kažem nisam stručnjak pa ne znam može li se to riješiti ili bi takva kiša napravila ovo i na većini drugih stadiona.
  • vjeko1701
    5.9k
    A isto tako, ne vjerujem da se u engleskoj i u splitu stavlja ista klasa drenaže pošto za to nema konstantane potrebe. Ja mislim da je ono jednostavno bio jedan od ekstrema po pitanju količine vode u kratkom vremenu.
  • deda
    27.4k
    A evo stanja radova i na novom gradskom stadionu u Bjelovaru. Mi dva odjednom, a neki ne mogu ništaxzlfy4vz5jg94dwu.jpg
    m3da0gsmcvfig7w9.jpg
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nije problem u hibridnom travnjaku nego u drenaži. Priča sam dečkom koji održava travnjak u Maksimiru i pomoćne terene.Kaze da opet imamo najbolji travnjak u HNL-u.Tribalo je jedno vrime da nauče radit sa hibridnim travnjakom. Par sezona je Rujevica bila najbolja jer je prva imala hibridni travnjak. Kao da je drenaža toliko dobra na Maksimiru da mozes na mali prostor izlit pun k vode i sve popije. Negdi je dubina oko pola metra ima slojeve tog šljunka i pjeska koji sve upije u sebe. Zanimljiva stvar da je kaze da nikom nije jasno kako Hitrec tako dobar, tamo je prirodna trava i kaže travnjak još bolji na Maksimiru to me bas iznenadilo kad mi je reka. Al da je maksimirski u prednosti kad pada kiša.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa odkad znam za sebe, uvijek se pričalo da je na Maksimiru najbolji travnjak u državi posebno po pitanju drenaže, sad je ovaj hibrid sigurno to digao na razinu više.
  • NORTE
    8.9k
    Osijek, otvorenje za otprilike do godinu dana.
    6zopj61sr3uf8dab.jpg
    rcha6s9tcu8ypmc4.jpg
  • Neki tip
    18.9k
    Osijek, otvorenje za otprilike do godinu dana.NORTE

    Pa kad su pomaknuli s lipnja 2022.!?

    Znam da je bio kraj 2020. pa, razumljivo, ljeto 2021. pa lipanj 2022., dotad su tražili i dobili dozvolu. Nisam znao da je produljenje na kraj 2022.. :confused:

    Bolje ikad nego nikad, ali bolje prije nego kasnije. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.