• Mrvica
    3.3k
    Evo i ja da pitam ako ima još koja XXL da nije kolaž (jer sam nju uzeo) uzeo bi i ja po jednu od svake :lol:
  • mali M
    3.5k
    Kužim da se možda ne želite u to upuštati ali i ja se slažem da metnete cifru pa makar 2 eura mjesečno. Da nas je 100 to već imate 200 eura mjesečno za nekakve razvojne troškove i vaše vrijeme... Ako nas ima i više aktivnih želim vam i soma eura mjesečno od članarina. Mislim da vam dva eura neće nitko prigovarati, a izbjeći ćete ove "dam ja i soma".. ima zbilja dosta čitača, kao i ja koji bi vam bez problema šibnuli svaki mjesec par eura čim sjedne plaća.
    Koliko nas ima uopće aktivnih na forumu?
  • Mrvica
    3.3k

    Potpisujem, prvi bi sudjelovao koliko je moguće. Svakodnevno visim po forumu po par sati dnevno i definitivno bi mi bilo drago pomoći dečkima kao i mnogi ovdje za dobrobit Zone.
  • miro
    3.2k
    Gledajte na to i ovako, Dinamo+ (po meni) pruža puno manje od Zone, a pretplatio sam se na to bez previše razmišljanja i niti ne osjetim kad dođe naplata. Jasno je da ne mogu to svi, npr studenti, ali mislim da bi skupili neku ok lovu
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Predlagano je to i prosli put, ali mi izgleda kao da ekipa iz moderature ne zeli tako nesto, sto je meni cak OK jer bi bilo glupo iskljuciti nekoga s foruma jer nije u financijskom stanju za trositi novce sa strane. Mislim da bi bila bolja ideja napraviti ZonaDinamo dropshipping store sa nekim majicama, maskicama za mobitele, salovima i ne znam ja cim ne. Mislim da bi to uz reklamiranje na instagramu bio hit

    Edit: ak se ekipa odluci na tak nes, spreman sam odvojiti od svog vremena da naucim vise o tome (znam pomalo) i pomoc ekipi
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dečki hvala na brizi, ali financije su za sljedećih par mjeseci riješene. Iskreno je odaziv za majice bio manji nego što smo očekivali, ali ipak dovoljan da se pokrijemo bar malo. Nikakva članarina ne dolazi u obzir, a ne želimo ni donacije. Naše vrijeme je uvijek bilo i uvijek će biti besplatno. Kada prestane biti besplatno Zone neće biti.

    Za tekuće troškove koji su nemali i nažalost sve veći se planiramo pokrivati sa nekim novim majicama, ali smo nažalost primorani ubuduće stvarno naplaćivati unaprijed.

    Još jednom hvala svima koji su ponudili pomoć.
  • mali M
    3.5k
    Kada prestane biti besplatno Zone neće biti.marcio amoroso

    Nemoj nam to govoriti :lol:
    Šalim se, ma nisam to čak ni gledao kao neku članarinu nego da budete otvoreni za to pa ako kapne nešto, kapne... Al razumijem, ja pristupam tako sa stvarima koje ja izrađujem i dijelim...
  • Juznjak
    3k
    Za tekuće troškove koji su nemali i nažalost sve veći se planiramo pokrivati sa nekim novim majicamamarcio amoroso

    A zašto bi vi išta više radili za nas? Pa ja sam zahvalan na Zoni kao takvoj i ne treba mi ništa više da ja sad podržim forum financijski koliko sam u mogućnosti. Jedino je nezgodno što se vi možda osjećate loše ako nam napišete: slušajte ekipa trebalo bi nas malo pogurat. Ali mislim da stvarno nema razloga da se ustručavate takvo nešto napisat. Otkad su objavljeni uvjeti prodaje za derbi na Zonu je registrirano 60 novih računa. Svaki dan morate ponavljat pravila, molit ljude da se normalno ponašaju i još uz to skoro svatko dobije i neki oblik posljednjeg upozorenja prije nego što se odlučite za ban. Samo to je posao zbog kojeg bih ja ispalio i poslao bih pola tih ljudi u neku stvar.
  • Neki tip
    19.4k
    Samo to je posao zbog kojeg bih ja ispalio i poslao bih pola tih ljudi u neku stvar.Juznjak

    Ti si, bit će, vrlo blage naravi.

    Ja sam bliže slanju pred zid.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Moj prijedlog je da kad Sezona zavrsi da se Bira Igraca Sezone, ovako kak se sad bira igraca Jesenskog dijela i da Pobjednik dobije neku simbolicnu Nagradu od Zone Dinamo
  • Droljo
    5.1k
    Članarine su glupost.
    Ako baš treba stavi se iban i tko želi može uplatiti koliko želi. Ja recimo bih uvijek dao 10-20 eura jednokratno i bok. Da svi tako naprave bili bi mirni ohoho...
    Iako su dečki rekli da niš od toga pa i ja pišem bez veze...
    A plaćanje unaprijed staviti pod obavezno za sve i bok. Jbte nemreš skupit 10 frendova za janje pojest a di ćeš 50-100-200 nepoznatih za šal ili nešto...
  • jedan u nizu
    6.2k
    Ne znam da li je moguce, ali bilo bi dobro u opcijama smajlica imati jedno plavo srce, a ne samo ovo klasik crveno :D

    bP2K0q1.jpg
  • Somport
    556
    plavo srcejedan u nizu

    Zvuči optimistično, ali bi ja nadodao da se i gumb za "like" isto promijeni u boji. Malo uređenja ipak :smile:
  • Bosskovitz
    7.6k
    Jedna sugestija koja je prvenstveno vezana uz temu o transferima, ali i generalno: bilo bi dobro da se uvede pravilo za kada se lijepi tekst s nekog portala da se ujedno isti i linka. Osim što je generalno kulturno, pogotovo na transferima je jako bitno je li izvor za neki transfer relativno respektabilan medij ili se radi o potpunoj izmišljotini nekog žnj portala temeljenoj na tweetu profila bez followera kojeg su vjerojatno sami napravili.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Nadodao bih još da se razdvoji tema rasprava o transferima i nagađanja, ovo nema smisla svakodnevno 10 stranica gdje nema ni jedne informacije oko potencijalnog transfera. Nekoga samo zanimaju informacije i imena, a ne rasprave ko treba, gdje i kako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.