• Navijač Dinama
    7.3k
    Sutra u 11h. kardinal Puljić je organizirao misu za žrtve križnoga puta

    Nikada zaboraviti!! ZDS!
  • Dino
    2.2k
    Nadam se da se nece pojavit neki bombas samoubojica na toj misi sutra jer situacija je dosta napeta, a i mogu slobodno rec da nema sanse da bum ikad vise gledal lud, zbunjen, normalan jer su mi se zgadili ti glumci sa svojim jugokomunistickim izjavama i akcijama protiv mise.

    Sjecanje na najvece stradanje i najveci pokolj hrvatske djece, zena, civila, a i vojnika u konacnici nazvat “obnovom ustaskih zlocina” je u najmanju ruku nepromisljeno iako smatram da je to sam taktika ponovnih sukoba sa muslimanima. Iskreno divim se vama koji zivite u tom kurcu od drzave. Bit ce jednog dana ponosna i lijepa ko u snovima, barem se nadam.
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne znam sta vi ocekujete od drzave u kojoj zive tri naroda. Da se svi slazu 100% i da se bas svaki put slazu s vasim misljenjem? Smijesno, presmijesno. Vase misljenje ne mora biti ispravno samo zato jer je vase. Ja BiH volim, obozavam ju. Mnogi tu ne shvacaju da nisu jedini u drzavi, na sve tri strane i zbog takvih nastaju problemi. Takvi traze uvazavanje sebe, a ne uvazavaju nikoga.
  • Dino
    2.2k
    Meni je opce ta drzava smijesna, ona rs je ziva okupacija, kad sam zadnji put prolazil klinci po cestama drze kamenje u rukama, pripremaju se na paljbu, a na prelasku granice stoji par pijanih dedeka s puskama na ramenima. Velim, bas mi neugodno jako ic posjetit vlastitu familiju kad znam da moram proc kroz te neke dijelove. Mislim sad je gotovo, tak je kak je, al ne cini mi se da bu dugo trajala ta drzava u tom obliku. Kad pogledas to je mala juga nakon osamdesete. Tri naroda, tri vjere, predstavnici naroda...

    Da preokrenem ovo kaj si reko; kak da neko trazi uvazavanje kad je i sam neuvazen.
  • agramZ
    2.3k
    kad sam zadnji put prolazil klinci po cestama drze kamenje u rukama, pripremaju se na paljbu, a na prelasku granice stoji par pijanih dedeka s puskama na ramenima.Dino

    ???????????? kurac si ti bio u bosni..
  • vafenss
    233

    Od te kvazi drzave tj. medunarodnog protektorata i laznih bosnjackih antifasista nitko normalan nista i ne ocekuje


    Ovakva BiH zivi iskljucivo zbog interesa medunarodnih sila,u prvom redu SAD-a,jednog dana kad ti interesi budu drugaciji ili odu BiH ce zavrsit onak kak sve jugoslavije zavrsavaju
  • Dino
    2.2k

    Govorim za dio republike srpske, vjeruj mi dobro poznam BiH i cesto idem u posjet familiji u razne dijelove od Brčkog do Sarajeva.


    Poznat mi je taj dio price, uglavnom drago mi je kaj sam roden u Zagrebu.
  • Bosna86
    11.6k
    Hahahahahahahahahahaha ljudi moji jeste li realni
    Ajde ovaj dio o puškama ću preskočiti, ali ajde nek mi netko objasni kakve to interese Amerika ima u Bosni... Jedina dva resursa koja BiH ima ( voda i suma) ne crpe Ameri sigurno, a koliko znam oni sigurno ne zaokružuju ljudima stranke koje vladaju već 30 g
  • agramZ
    2.3k
    u koje to dijelove molim te reci i na kojem tocno granicnom prijelazu si vidio ovo s puskama.. :lol: od brckog do sarajeva se svakako vecinom ne prolazi kroz rs.
  • Infinity
    15.2k
    U BiH je takav ustroj da u samoj drzavi imas jako malo drzavnih tijela. RS je drzava za sebe. To se stalno pljuje, a s druge strane je FBiH drzava za sebe. RS je slabije razvijena i to je vidljivo. FBiH bolje stoji, al isto tako ima svojih mana. Bili bi Svicarska da nema.

    Ustroj drzave je los. Nuzno je ukinuti RS i FBiH, te preustrojiti kantone. Previse je nivoa vlasti koji ne odgovaraju nikome osim Miletu, Baketu i Draganu. Oni cijede narod kroz sve to, a vecina to ne vidi.

    Sutra da BiH ima standarde Svicarske opet ce se naci velika vecina koja je protiv mise za Bleiburg zbog koje je i pokrenuta tema. Stanje u drzavi nece utjecati na misljenje ljudi. Ljudi ostaju isti. Nije li u toj Svicarskoj zabranjen nastup Thompsonu? Tamo isto pijane dede cuvaju granicu? Tamo je isto drzava u k* pa su odluke eto takve?

    Ovo o pijanim dedama na granici ne bih komentirao. Mozda si naisao na snimanje nekog filma. Jbt, zivim tu, prosao sam sve od Bihaca do Trebinja. U BiH ima mnogo apsurda, al da pijane dede cuvaju granicu je smijesno. Granicu s Hrvatskom sam bez pretjerivanja presao minimum 40-50 puta, skoro pa da znam likove koji tu rade, al pijane dede s puskama? :lol: Mozda ti je netko prodao pricu kao onaj sto je migrantima prodao rusko-finsku granicu :lol:
  • vafenss
    233

    Ne nema interese prema mrtvim sumama,vodama,strankama vec ima nesto sto se zove geopoliticki interes a posto pretpostavljam da nisi informiran i dovoljno nacitan o toj temi necu ti zamjerit ovakvo podsmjehivanje
  • Infinity
    15.2k
    od brckog do sarajeva se svakako vecinom ne prolazi kroz rs.agramZ

    Ako nema rodbine u Brckom, mene zanima za koji k* iz Zagreba za Sarajevo ide kroz Brcko. Imas RS-a nekih 10km tamo pred Srebrenik. A ovisi i kuda ces. Mozes na Banovice, mozes na Tuzlu, mozes na Doboj pa ces osjetiti cari RS-a :sweat:

    Meni je uvijek zanimljivo citati ovakve price, ma koliko mi nemale smisla. Netko nesto cuje, povjeruje u to i sutra je dozivio. Sjebali su bracu Grimm. Ovo se mjeri s Antom koji nije bio na Starom mostu jer ce ga pretuci sugradjani zbog druge vjere :lol: Na istom imas deset mostaraca, konobare. Ostalo turisti.
  • Dino
    2.2k

    To je bio prelaz kod Broda. Ovo je bilo jednom u sto puta valjda kolko sam iso u Brčko :lol: i nisu ti likovi “cuvali” granicu il bili vojska kaj ja znam, neg su se nasli odma po prelasku granice tam.

    Da sam spomenem kak ja nemam nikakav cilj ocrnit Bosnu jer mislim i sam sam podrijetlom, jednim dijelom Bosanac.
  • Dino
    2.2k
    Ako nema rodbine u BrckomInfinity

    Imam pozamasni dio tam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.