• rioda
    2.6k
    Jel ima ovdje aktivnih na padelu?
  • Marley
    894
    Ma osoba nije toliko bliska vise, vjerujem da me zove mozda i reda radi, jer nismo bas u kontaktu. A stolica je sigurno jos i skuplja jer je neka totalno fancy lokacija.
    Najgore je sto ja uopce ne volim ici na svadbe, dakle idem na silu, skoro nikog ni ne poznajem. A moram dati minimum 300 eura za nas dvoje (a i to je upitno dal uopce pokrije stolice tamo). Da bih tamo sjedila i gledala Dinamo na mobitelu? Pa meni to zvuci suludo.
    Da ne spominjem da mi je 300 eura trenutno ogroman novac.
  • Droljo
    5.1k
    Daš koliko želiš ili kupiš nešto. Ili još bolje idi na tekmu a svatovi nek si ga pljugaju.
  • Marley
    894
    a ja se slazem i da barem svi tako razmisljaju, ali nazalost nije tako. Ali eto ako ispadne da cu na kraju osobi napraviti jos i trosak svojim dolaskom, onda mozda bolje biti fer i ne ici :meh:
  • Marley
    894
    100 eura je sad stolica??? Ajme... ja jos zivim u vremenu dok je bilo 50 eura :groan:
  • Droljo
    5.1k

    Ja kad sam išao kumu nisam imao love nego sam ga pitao što mu treba pa sam mu uzeo tv koji je htio na sto rata.
  • Marley
    894
    :lol: :lol:

    Edit.crkavam od smijeha na prvi komentar, ne na drugi :wink:
    A ovako smo se i mi dogovorili sa kumom nekad davno, isto nam je kupio tv
  • Blueshadow86
    964
    Ako ti nije toliko bliska osoba, solo 150€ je sasvim ok. S pratnjom 300 i nitko ti ne može "a" reći. :wink:
  • Marley
    894
    Jos ubacim u cestitku papiric, na koji napisem da zbog njih sad moram gledat tekmu na mobitelu, pa sam im morala taj trosak dusevne boli naplatiti i dati 100 eura manje.
  • Nino Bule
    11.6k
    Di bi ja bio da moram 300 eura davat svake svatove, bubreg bi moro prodat. Ovisi koliko si bliska s osobom a meni i di se odrzavaju, kad su u zg dam vise jer znam da je stolica skupa, kad su u posusju ili ljubuskom znam da je jeftinija, itd.
  • Blueshadow86
    964
    Ako ti nije toliko bliska osoba, najekonomičnije bi bilo izmisliti neki razlog spriječenosti dolaska (nisi jedini/a) i to je sva mudrost. :smile: Uz poruku "Najte kaj zameriti". :wink:
  • flexXy
    1.9k

    Odigram tu i tamo, odlican sport i za pocetnike i za bivse tenisace. Muka je naci dobre termine, ali uskoro se otvara jos par centara pa bi trebalo bit okej.
  • Doktor Kunić
    2.5k

    Daj 150eura i doviđenja. Ne moraš se ni potpisati u kuvertu. Njemu treba drago biti da se pojaviš tamo. :cool: Šta se zamaraš, a ova opcija da nebi ipak otišla kako bi mu uštedila stolicu mislim da ne prolazi jer je ta stolica već plaćena vjerojatno.
  • Paggini
    7.2k
    Daj koliko imaš u kuvertu, osim ako ti je jako bitna osoba. Bratu kad se ženio i najboljem prijatelju kojem sam bio kum sam prištedio kroz pola godine novac za kuvertu, jer su mi najbitniji, ali ostalima sam davao 100, 150, koliko sam imao, neće nitko tu kuvertu spominjati, ne boj se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.