• Juznjak
    3.2k

    Jesam, jesam pa je to bio još jedan razlog da ništa ne pišem.
  • Patak
    2.5k
    Pisao bi i ja koji puta, ali propustim. Dalmacija je dio Hrvatske i ja nikad ne kužim tu lokalpatriotsku spiku nekog animoziteta prema Dalmaciji ili južnoj Hrvatskoj kak velite. Meni je i pola obitelji sa jedne strane iz Dalmacije, ne idem s njima na utakmice ali su mi nekako draži od nekih tu blizu. Isto je kad pročitam nešto protiv Hercegovaca ili Bosanaca što se tu isto zna pročitati. A ne smeta me ni najmanje ni čakavština, ili dalmatinski dijalekt ili što već. Tu bi neki htjeli da budemo opet u granicama Ostaci ostataka. Poslušajte koji put pjesmu Lijepa li si, evo vaterpolisti ju dobro znaju.
  • seljak86
    2.4k
    Ok mi je dok se radi o zajebantskom podjebavanju u zdravim granicama. Ozbiljno zastupanje mišljenja da neki dijelovi Lijepe naše ne pripadaju Hrvatskoj je ekstra-kretenizam. I dalje sve kaj sam rekao je kompatibilno sa zg lokal patriotizmom i ni u kojem slučaju ne umanjuje nečije purgerstvo.
  • Patak
    2.5k
    Jasno je to, samo velim neki bi trebali znati da mi imamo navijače u svim dijelovima Hrvatske, negdje više negdje manje pa kak veli Južnjak nije lako biti navijač Dinama kad pročitaš tu nekr stavove...
  • Antisha
    655
    Dobro jutro svima, a posebno Ivanu Nevistiću
  • jedan u nizu
    6.7k
    Otvorim fb i doceka me objava GNK Dinama uz naslov 'priopćenje kluba'.

    Vec sam skoro poceo skakati od srece u nadi da je trener bivši, a kad ono ...
  • ksapi
    2.2k
    Postoji li neka gastro tema na Zoni?
  • Nolifer
    7k
    Dobro jutro svima, osim senfu
  • Droljo
    5.9k
    Jutro.

    Jel tko možda zna zakaj nisam dobio zastavicu sa članskom a u pismu piše da ide prigodni poklon. Ak su mislili volt (ili koji k već) bon 5 eura nisu ni trebali...
  • masacusec
    3.2k
    Dobiješ onaj vrhunski blokić/podsjetnik
  • Oluja
    3.8k
    Dobijes blokić koji se raspao prije nego što je izvađen iz kuverte. Nema zastavice jer se štedi za trenerovu otpremninu.
  • Droljo
    5.9k
    Kakav blokić? Dobio samo onaj papir gdje je taj bon
    Nema zastavice jer se štedi za trenerovu otpremninuOluja

    Ak je tak onda im ne zamjeram.
  • Captain America
    14.8k
    Kakav blokić?Droljo

    Trebao si dobit blokić na magnetu, Bar sam ja dobio, a vidim i ostali kolege.
  • Paggini
    9.7k
    Dobijes blokić koji se raspao prije nego što je izvađen iz kuverte.Oluja

    Raspao se ko jugoslavija, imam dinamo magnet i odvojeno blokic sad...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.