• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jutro jutro, koja milina spavati po ovom vremenu. Napokon hladnoca
    Zima>ljeto
  • IceMan
    1.6k


    Moje iskustvo mi govori na nikad više niš drugo nego Philips. Ima sve što mislim da mi je potrebno i što želim, android, ambilight bez kojeg ne mogu zamisliti sobu/dnevnu. Oba Tv-a imaju produženo jamstvo 2+5 godina, i nikad nisam imao nikakvih problema u ovih 3 godina a čujem neke prijatelje s drugim proizvođačima da jesu.

    A to je ono, koji auto uzet, koji mobitel. Svako na svijetu, svaki čovjek bi rekao i dao argumente ovo ili ono. Velim, za mene Philips.
  • Patak
    2.3k
    Ovo s ambient osvjetljenjem mi je frend pričao. Isključivo kupuje Philips zbog toga tak da ču i ja sljedeći kupiti Philipsov.
  • Jaro
    5.9k
    moj Philips iz ere prije androida i dalje vrh. Nema "smart" dio jer su nakon ulaska u android svijet prestali azurirati OS, ali sve ostalo i dalje ko prvog dana. (I stari i šogi promjenili po 3 samsunga u istom razdoblju)...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Kakvo prekrasno izvještavanje o izborima u poljskoj na dnevniku nove tv!

    Nadasve realno, nepristrano i profesionalno...

    Da mogu birati hoće mi dijete jednoga dana biti novinar ili se baviti prostitucijom, izabrao bi ovo drugo, manja je sramota.
  • NitkoBitan
    13k
    Inace ne gledam televiziju ali sam sad poslusao prilog o pjesmi navijaca u Osijeku. Kakva propaganda, zao mi ljudi koji to gledaju. Msm televizije i novinari ne mogu smislit desnicarstvo. Odnosno mogu, po svojoj mjeri.

    Ako se ljudima pjeva pjesma neka pjevaju. Nasli 11 zrtvenih janjaca a pola stadiona pjevalo i dobro se culo u prijenosu.
  • Patak
    2.3k
    CNN je izgubio 90 % gledatelja zbog sramotne uloge u plandemiji. Nadam se da su i ovi naši MSM izgubili isto toliko zbog isto tako prljave uloge. Nisam pogledao vijesti na TV par godina a kad dođem do roditelja zamolim da prebace kanal.

    Scandal-ridden CNN sees ratings dive by 90% after 2021 coverage
  • Mihaljević
    8.4k
    izabrao bi ovo drugo, manja je sramota.db-izbjeglica

    I veća para :joke:
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Nisam gledao to o navijačima, al mogu misliti...

    U ovom su članku jednu stranu (koja njima odgovara) prikazali kao anđele... a ove druge kao sotone...al doslovno.

    Mislim, boli me ona stvar za izbore u poljskoj, al izvještavanje gdje u zemlji od 40 milijuna ljudi za potrebe priloga intervjuiraš poljske državljane i za jednu stranu odabereš mladu obitelj, naočite ljude, fino obučene, elokventne, a za drugu odabereš polupismenu babu koja ne zna složiti proširenu rečenicu je jednostavno degutantno...

    Sami sadržaj priloga i epitete kojima su obasipali političke opcije neću ni komentirati...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pokusali su i na zadnjim izborima pa ih je doktor Orban pomeo, nisu nista izvjestavali nakon rezultata izbora

    #novinaricrvi
  • puxigadjurdja
    1.4k

    iako novinar po struci s ovim se slažem. Drago mi je da nisam svoje ja morao prodavati da bi plaćao račune.
    Ljudima je korona kriza počela otvarati oči po pitanju kako rade stoga i ne čudi sve manje i manje povjerenje u konvencionalne medije i medijske kuće.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobro jutro svima, ah taj pocetak tjedna, uvijek predivan
    pkFcMVH.jpg
  • bongo
    686


    Cijenjeni i uvaženi kolega, tko će danas biti iznimka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.