• Stihl
    3k

    Meni ovo zgleda kao neki poziv na pivicu. Kao svađamo se ali bitno da se ode u birtiju :grin: :razz:
  • Neki tip
    19.4k
    tak bi sve ovo i trebalo završiti.. u skladu s naslovom teme :smile:
  • Stihl
    3k

    Ma nego kaj, na kraju krajeva to je i bit svega :wink:
  • Eduardo
    17.6k
    Skuplja tko ove sličice za UEFA Champions League? Od Paninija, čini mi se. Vidio sad na reklami pa me zaintrigiralo. Možda bih i uzeo zbog naših...
  • Neki tip
    19.4k
    skuplja moj sin, bit će duplića :wink:

    Edit: 5kn paketić
  • Eduardo
    17.6k
    ne sumnjam. Pošto su paketići?
  • Neki tip
    19.4k
    Sjetio si me s ovime.. ak je netko skupljao Panini za SP u Rusiji i ima duplića, nek se javi u inbox.. ostalo mi svega par za popuniti, a nije mi fora naručiti.

    Naravno, imam i ja dupliće ako nekome što fali.
  • BluePhone67
    3.3k
    Ako skupis duple tih novih slicica, ali samo Dinamo igrace i sve sto je u ponudi, molim te javi se. Kupio bi to od tebe ili od bilo koga drugog koji skuplja.
  • Infinity
    15.3k
    Ja sam popunio album i ne treba mi nista, al imam duplih mozda i 200 komada pa napisi brojeve. Provjerit cu kad stignem da li imam.
  • BluePhone67
    3.3k
    http://www.spletkomat.com/default.asp?lang=2

    Na ovoj stranici imate mogucnost mijenjanja za sve slicice, malo bacite oko. Mozete napisati sto imate od duplih ako drugima treba, mozete se međusobno mijenjati. Uglavnom jako korisna stranica
  • Eduardo
    17.6k


    Čitam sad da je paketić 5kn, a album sadrži 595 sličica. Kvaliteta ne baš najbolja. Treba dosta love da se popuni. Nije Panini?

    Ja sam prije par godina za SP mijenjao sličice na Forum.hr putem pošte, nikad nikakvih problema. Uštedi dosta para. I tamo ljudi znaju prodavati.

    @Infinity koliko si otprilike paketića kupio da bi popunio?
  • Neki tip
    19.4k
    ak ces gledati kroz lovu, onda se to nikad i nikako ne isplati.. :)

    Meni fali za Rusiju 6, 7 slicica, a potrosio sam 2, 2 i pol tisuce kn sigurno, s tim da sam jako puno mijenjao. Cak me je frend profesor na jednom faksu spajao s nekim studosima koji skupljaju. :lol:

    Mislim da nije Panini ovaj za LP, ali nisam ni obracao paznju niti htio skupljati. Sin jako zelio, tetka mu uzela album i prve paketice i sta ces sad.. :roll:

    Kvaliteta tak tak, nije ni lose, ali sto se Dinama tice, nema unaprijed oznacenih stranica. Nisam doma, al poslikam ti kad dođem da vidiš na kaj mislim.
  • Infinity
    15.3k
    Manje od 200. Kod nas je na olx.ba (isto sto i njuskalo) bila aplikacija u kojoj uneses sve slicice koje imas duple i sve slicice koje ti fale. Aplikacija ti prikaze sve korisnike s kojima se podudaras. Ako ja imam za tebe 10, ti za mene 15, ja tebi posaljem 10 i napisem kojih 10 od tih 15 zelim i tako se mijenjamo. Posaljemo obicnom postom kao pismo, prejeftino. Ovi u posti navijali da skupim, odusevljeni bili kad sam dosao poslati i rekao da je to zadnja :rofl: Najteze je kad ti fali jos 20-30, malo se podudara, nece nitko da ide slati na postu 1-2-3 slicice. Ja sam na kraju slao po 10-15 komada za 2-3, svakako su duple, svakako ih imam previse i idem na to da skupim.

    I moram pohvaliti da me bas nitko nije zeznuo, svi su poslali sve uredno. Prvi put da sam to koristio, bio sam skeptican i unio sam cisto da se mijenjam s nekim tko zivi u blizini i dogovarao se s nekim tko je udaljen oko 60km i covjek me uvjerio da je sve uredu, da posaljemo postom i tako je odpocelo. Znale su posiljke kasniti po 7-8 dana, al na kraju sve stigne. Najveca prevara je bila da mi je jedan lik poslao slicicu koja je ofucana do te mjere da sam ju bacio. Nije mi ni za album, nit bi ju ja nekome uvalio, al nije to nista strasno. Preko te aplikacije sam razmjenio oko 200 komada, ostalo tu s ekipom iz grada i okolice.

    I drago mi je da sam popunio album zbog cinjenice da smo na kraju bili drugi. Fina uspomena.
  • deda
    28.1k
    Iskreno, nisam skupljao već 15 godina moram priznati.
  • xavier
    11.1k
    Nisam od Engleske '96 :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.