• The Undertaker
    4.4k
    i dugoročne pozitivne PR slike kluba u široj javnosti.vjeko1701

    Zašto široj javnosti? Pa target skupina su navijači i simpatizeri Hajduka a ne ostalih klubova. Ovo je Lukšina zadnja sezona u mandatu i ići će se đonom na sve, i suce, i HNS i politiku. Mi bi trebali znati odgovoriti na to.
  • vjeko1701
    6k
    Zato jer svima, pa i njima, dobro dođe pozitivnija slika u javnosti. Ne samo navijači nego i neki ljudi koje možda nogomet ne zanima toliko. Evo primjer, netko je igrom slučaja u Splitu. Baš ne prati tolko nogomet ali voli skupljati stvari iz mjesta koje posjećuje. Onda stavimo dvije mogućnosti:

    1) Slika Hajduka u široj javnosti je slika seljačluka, agresive i konstantnog kmećanja. To ti doprije i do ljudi van nogometa (pričam iz iskustva)

    2) Slika Hajduka u široj javnosti je slika kluba koji ima veliku tradiciju, jako je popularan u svojoj sferi a prema van je odgovoran za svoje promašaje i ponos je svoje regije (i Hrvatske na međunarodnoj razini)

    U kojem od ova dva slučaja će osoba s početka primjera prije potrošiti novce na neku stvar vezanu uz Hajduk? Na seljački i primitivni klub mentaliteta nadurenog petogodišnjaka ili veliki klub duge tradicije u hrvatskim okvirima kojeg krasi dostojanstvo i simbol je svoje regije i države?

    Ja osobno za Dinamo želim ovo drugo i želim da to bude slika u cijeloj regiji a ne samo među onima koji ionako troše novce na stvari vezane uz klub.
  • Eduardo
    18k
    Frajer je oduševljen :smile:


  • Infinity
    15.4k
    To mi kazemo 'domacinska kafana' :grin:

    Svi sviju znaju, a realno ne znas ime 70% ljudi, ali mu zato znas sve probleme poput kvara na autu, kad mu nije dosao majstor za plocice, gdje ga je uslikala kamera i slicno, sve one 'sta me jucer/danas snaslo' :lol: Od pozitivnih stvari znas samo kad je pogodio tiket :rofl:
  • Neki tip
    19.6k


    Ponekad nam netko drugi treba reći u kakvoj krasnoj zemlji imamo sreću biti rođeni (i/ili u njoj živjeti).
  • Fanboy
    2.3k


    Ne znam jesam možda propustio novije informacije, no sjećam se da se raspravljalo ovdje o eventualnom pokretanju nekog portala/vijesti/novina vezanih za Dinamo...Znam da su uvijek financije problem, a i sama logistika sve to postaviti s obzirom da većina ljudi ovdje ima regularne poslove i sve to zahtjeva puno vremena.
    Sad u toku ovih žutila u novinama, provokacijskih tekstova mislim da većini fali normalno štivo vezano uz klub koje neće biti obojano pristrano uz upravu i gdje ćemo dobivati zaista normalan i lijep osvrt.
    Pa me zanima jel se što razgovaralo u zadnje vrijeme o tome ?Vjerujem da će biti puno pretplatnika jer nam svima nedostaje objektivno i kvalitetno sportsko novinarstvo, a sad imamo kk Dinamo futsal..
  • NORTE
    9.7k
    Prva stranica koja se otvara i na poslu i doma je zonadinamo. Onda tek sve ostalo.
  • striko
    1.2k

    Ugledam 5 stranica novih o transferima, pomislim evo ga kapitalac kad tamo trojica se svađaju :lol:
  • xavier
    11.3k
    kad tamo trojica se svađaju :lol:striko

    Nije li tako zadnjih godinu dana na toj temi? :sweat:
  • Dino
    2.3k

    Ja temu o transferima otvaram samo da mi naslov ne bude zacrnjen jer me nervira da mi stoji kao “neprocitano”, a ako zaista dode do nekog transfera decki ce objavit na insta ili fejsu. :cool:
  • Patak
    2.5k
    Povela se rasprava na drugoj temi o tudumu, pa me zanima jel netko prodao tudum, još ga zovu noha ili direktor? Svakakve se priče o tome pričaju...
  • Sajla
    3.9k
    pa me zanima jel netko prodao tudumPatak

    pretpostavljam da misliš probao, a ne prodao?
    uglavnom, radi se o vinu s visokim udjelom metanola iliti metilnog alkohola koji je daleko otrovniji od etanola kojeg inače uživamo u alkoholnim pićima. probao nisam, ni ne namjeravam, a ne bih ga nikome ni savjetovao. metanol sam po sebi nije toliko toksičan, ali se metabolizira do mravlje kiseline koja oštećuje organe, a ima dosta veliki afinitet vezanja na očni živac (otud priče da je ovaj ili onaj u selu oslijepio od tuduma).
    dobra vijest - protuotrov za metanol je upravo etanol! zato u tvornicama gdje se radi s metanolom u priboru prve pomoći zna biti boca žestice :) tudum/direktor također nije čisti metanol, ima nešto etanola koji ga onda bar djelomično istiskuje pa se metanol eliminira iz tijela disanjem.

    mislim da je Goethe rekao - život je prekratak da bismo pili loša vina. zato je moj deda sadil graševinu, a par trsova nohe je bilo uz klijet samo da deca imaju kaj za zobati :)
    živeli!
  • Rex Ramae
    2.6k
    @NitkoBitan što si pobrisao podatke za ligu za fantasy, taman se mislio registrirat i ući kad nestali? Ima li još zainteresiranih?
  • Patak
    2.5k
    Navodno da je to samo "fama" i da je razina metanola slična kao kod cijepnih vrsta

    Iako se i dan danas kod nas vinima od direktno rodećih američkih hibrida pripisuje povećan sadržaj metanola istina je sasvim drugačija. Bijela vina sadrže oko 98 mg/l metanola, crna oko 131 mg/l, a ona od tzv. direktora oko 123 mg/l.

    Inače, kad smo kuhali rakiju kao klinac, prva rakija koja je iscurila se bacala zbog visokog udjela metanola, ili su bar tak pričali starejši...Ali to se radilo onako od oka, nitko to nije mjerio s ničim.
  • Infinity
    15.4k
    Inače, kad smo kuhali rakiju kao klinac, prva rakija koja je iscurila se bacala zbog visokog udjela metanola, ili su bar tak pričali starejšiPatak

    Kod nas se prva ostavlja za lijeka, baba noge s njom masira :lol:

    Probao sam i to cudo jednom prilikom, strasno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.