• Jaro
    5.4k
    evo u mom vec godinama... Kad upalim youtube na mob, tv ili slicno se cudim i zivciram od kud sad sve te reklame :rofl:
  • Tom vg
    963
    Niste nikad čuli za youtube vanced?
  • Droljo
    4.7k
    Ja koristim adblock isto godinama ali reklame na YouTubeu deru normal..
  • Infinity
    15.2k
    Meni nije jasno kako netko ocekuje da dobije neku uslugu za koju ne misli ni u kakvom smislu doprinijeti onome tko mu isporucuje tu uslugu.

    Na stranu sve opcije s kojima se moze zaobici te reklame, ali ako ne mislis placati YouTube Premium onda gledas reklame. To je neciji posao i ne mozes ocekivati da ce ga raditi besplatno. Cime si to ti zasluzio besplatnu uslugu na YouTubeu ili bilo cemu? I ja prvi koristim neke 'besplatne' kanale, gledam streamove utakmica i slicno. Direktno stetim necijem dzepu, al ne pada mi na pamet da posvetim par minuta svog vremena da popljujem ljude koji pruzaju uslugu i ocekuju da od te usluge nesto zarade.
  • Droljo
    4.7k
    Mogu te reklame i malo suptilnije staviti. Ovako, bar kod mene, imaju potpuno kontra efekt.
  • Tundra
    509
    Cime si to ti zasluzio besplatnu uslugu na YouTubeu ili bilo cemu?Infinity

    Ljudi generalno teško prihvaćaju da se nešto što je bilo besplatno počne naplaćivati. Ista stvar je i sa portalima kao npr. 24 sata koji su počeli naplaćivati sadržaj koji nije ništa bolji od onoga koji je bio besplatan. Ista stvar je s YT.
  • xavier
    11.1k
    Mogu te reklame i malo suptilnije staviti. Ovako, bar kod mene, imaju potpuno kontra efekt.Droljo

    Ajmo ponovno. Oni nude besplatan sadržaj koji ti želiš i financiraju se reklamama. Ti misliš da reklame mogu biti suptilnije, a oni misle da si slobodan ne koristiti njihovu besplatnu uslugu ako ti ne odgovaraju uvjeti.

    Isto tako, imaš opciju platiti ako ne možeš bez tog sadržaja, a reklame su ti previše. Da ne ulazim sad u manje legalne opcije bez plaćanja.

    No poanta je da mi je nevjerojatno da netko kmeči zbog nečega što uopće ne plaća.
  • Droljo
    4.7k
    Ja ne kmečim i bmk za reklame. Ionako sve derem, kako bi ti rekao, preko manje legalnih opcija. Sam velim da ja svoj brend ne bih reklamirao na taj način jer, mislim, da to kod ljudi izaziva kontra efekt. Pa onaj old spice ne bi kupio ni mrtav. Ne zato što je loš proizvod nego samo zbog reklama
  • Rex Ramae
    2.3k
    Naručite Glovo :cool:

    Hvala Bogu izbora ima tako da nema potrebe za kukanjem iako ne podržavam baš ilegalne opcije jer trebaju i developeri zaraditi svoj novac tj. treba im ga netko isplatiti pa sad hoćete preko oglasa ili kupovanjem premiuma na vama je izbor.
  • Infinity
    15.2k
    Svaka reklama izaziva kontra efekt kod nekih ljudi. Njima ovakva reklama ocito dize prodaju i to je jedino bitno.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Naši mediji puni članaka o prosvjedima u beogradu, a prosvjeduje se protiv nasilja.

    Kao prvo, zašto je to top vijest u hrvatskoj?

    Kao drugo, koja je poanta prosvjedovanja protiv nasilja, ne razumijem baš? Što se tu točno traži i od koga? Ostavke visokih policijskih dužnosnika... dva klinca ne bi izvršila pokolj da je umjesto miloša miloševića ministar policije bio nemanja nemanjić...da, sigurno...

    Pričamo o državi, narodu i društvu koje kulturu nasilja propagira zadnjih par stoljeća, državi u kojoj su se ne tako davno kraljevske dinastije mijenjale sječom ljudskih jedinki i bacanjem njihovih ostataka kroz prozor, državi i narodu kojem je ne tako davno u atentatu ubijen politički poglavar, državi i narodu koji je prije samo tridesetak godina zaratio sa praktički svima s kojima je mogao i koji dan danas ima otvorene teritorijalne pretenzije prema skoro svim susjednim državama, narodu i državi kojem je aleksandar vučić, šešeljov potrčko i ratni huškač dugogodišnji politički vođa...

    Općenito pričamo o društvu koje propagira (ne)kulturu turbo folka, čitaj kiča i neukusa, koju neki uredno dovlače i kod nas, društvu koje nekakve fešte obilježava pucanjem iz oružja, društvu u kojem su nasilnici propagirane zvijezde tv emisija, društvu u kojem nogometni klub ispred stadiona postavlja tenk, društvu u kojem ispod stadionske tribine mafija melje ljudske ostatke...

    Jbt pa oni prosvjeduju protiv njih samih...

    4015yxr81bspwqt1.gif
  • Majki2111
    2.6k
    Ove rukavice su jučer zaintrigirale 3 cure/žene u diskaču. Uletile mi, odkud rukavica, koja je froa. Jedna je čak znala da je Dinamo. 2 su me stalno tražile da im dam rukavicu, mahale su i one. Neka su. Bili su neki nizozemci i njih sam upoznao s koreografijom. I pokušao objasnit u čemu je bit. Svakako pozitivna povratna informacija. Nisam očekivao da bude baš tak zaintrigirtalo.
  • Droljo
    4.7k
    Samo deri dok te ide
  • Oluja
    3.6k
    ys42oha4tpqgnzgh.jpeg
    Majki i ekipa u disku
  • Majki2111
    2.6k
    :rofl: :lol: da da
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.