• Neki tip
    19.6k
    Za uporabu riječi "prospekt" u hrvatskom jeziku, a da se pritom ne misli na katalog/letak, nego na talent, perspektivu, nadu, potencijal nekog igrača propisao bih višegodišnju zatvorsku kaznu bez mogućnosti pomilovanja.
  • kinfa95
    489
    Ozbiljno ljudi na ovom forumu priželjkuju što veću kaznu za ove u Zambiji? Koji je vama kurac
  • marcio amoroso
    33.1k
    Ozbiljno ljudi na ovom forumu priželjkuju što veću kaznu za ove u Zambiji? Koji je vama kurackinfa95

    Sigurno ne zagovaraju svi, a još sigurnije je da ovdje ne vlada jednoumlje.
  • kinfa95
    489
    Oko pitanja treba li nekome željeti da trune u zatvoru u jebenoj Zambiji bi trebalo vladati jednoumlje.
  • Efes Pilsen
    7k
    Pernar mi je inace cirkusant, ali ovaj put je potegao pitanja koja itekako stoje.
    Ne moraju oni dobit kaznu u Zambiji, ali je porazno da DORH ne radi nista, a tu ima dosta toga za istrazit..
  • xyz
    840


    Ja samo priželjkujem da im se sudi u Zambiji i da presuda bude u skladu sa monstruoznim zločinom koji su htjeli počiniti...
  • marcio amoroso
    33.1k

    Za mene nije “jebena” Zambija i već nismo istog mišljenja.
  • flexXy
    2k
    Meni je najveci problem sto se hrvatske putovnice ocito dijele bianco svakome ko zatrazi. Dobar oglas kriminalcima da dobivaju europske papire. Nevjerojatno mi je da se samo na tu informaciju nije digla cijela obavjestajna zajednica.
  • Oluja
    3.7k
    ako im se dokaze da su trgovali djecom nek trunu sto duze u najgorem zambijskom zatvoru pod najgorim uvjetima
  • kinfa95
    489
    Vi ste debili
  • deda
    28.6k
    Krivnja države je ogromna za ova događanja.
  • Oluja
    3.7k
    ajde ti onda objasni svoj stav oko trgovine djecom i razuvjeri nas koji smo za to da ih se zestoko kazni.
  • Tom Hanks
    2.7k
    Sigurno si njihov pa ti je teško tako razmišljat o njihovoj sudbini
  • deda
    28.6k
    Vidim tvrdi vas dosta tu tezu trgovanje djecom. Da li to znači ako je Hr drzava izdala dokumente o državljanstvu da ona potiče tu trgovinu.
  • The Undertaker
    4.3k
    Kako uopće znate što je točno posrijedi? Relativno dobro pratim slučaj i činjenica je da se činjenice ne znaju i da svatko bira scenario koji mu "ideološki" odgovara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.