• markoli
    1.6k
    Ainge je baš genijalac. Skužio je da sa starim zvjezdama više nemre do naslova, ali da vrijede na tržištu i na temelju toga počeo graditi momčad iz početka. Možda najveća genijalnost je dovođenje golobradog Brada Stevensa na klupu. Radi fantastičan posao, podredio sve ekipi i izvlači maksimum iz igrača.
    Evo npr. igrači koji su do prije dvije godine činili okosnicu Celticsa - Crowder, Bradley i Thomas danas se bore da igraju u početnim petorkama u svojim klubovima.

    Boston pratim već dugo i bio bi presretan da uzmu naslov, ali realno ako Warriorsi ostanu zdravi bit će teško. Sumnjam da će Ainge ganjati neki veliki trade (Davis) usred sezone, pogotovo jer više nitko od GM-ova neće s njim imati posla jer ih na kraju u pravilu izlevati. :grin:
    No zato već iduće sezone pitanje je hoće li GSW ostati na okupu i tu kreće era Celtica. :strong:

    P.S. Pratim tko NFL ili MLB?
  • Kwedi
    3.8k
    kako se dinamo popravio, vidim i amri nije loše :heart:

    44552791_10215764925368862_5125199343493578752_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&oh=7d1e896da0ce9b186ac015bb4fdd9f91&oe=5C3C7360
  • Kwedi
    3.8k
    43565394_10215693150694540_6014010660390699008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&oh=fefb0e12cdb4adc09fa1a86f0aa53aee&oe=5C89F366 :love:
  • xavier
    11.1k
    No zato već iduće sezone pitanje je hoće li GSW ostati na okupu i tu kreće era Celtica. :strong:

    P.S. Pratim tko NFL ili MLB?
    markoli

    S jedne strane, nema mi logike da se ta momčad raspadne jer su trenutno stvarno u poziciji postaviti neke rekorde. Međutim, ne treba u svemu tome zaboraviti ni ego igrača. I Curry i Durant žrtvuju nešto individualnih brojki koje bi u svakoj drugoj momčadi imali, ali što tek reći za Klaya koji bi se vjerojatno bilo gdje drugdje borio na naslov najboljeg strijelca, a ovako je prošle sezone bio tek 27. igrač lige po potrošenim loptama.

    No kad se sve zbroji, nisam siguran da će se ovi Warriorsi raspasti.

    NFL pratim, ali ne u toj mjeri kao NBA iako moram priznati da mi je zadnjih godina čak postao zanimljiviji od košarke. MLB ne. Mislim znam što se događa, ali nemam previše pojma o samom sportu.
  • markoli
    1.6k
    Mislim na to - tipa Klay ode negdje drugdje, Durant će biti u zadnjoj godini ugovora... Ne vjerujem da će se totalno rasprsnuti (Curry nema razloga da ide negdje drugdje), već da će možda biti nešto slabiji (možda i malo dođe do zasićenja) i tu vidim šansu Celticsa i svih ostalih.

    Meni je NFL zanimljiviji od NBA za vrijeme regularne sezone - manje je tekmi - svaka je bitna. I plus je što su tekme u normalno vrijeme nedjeljom pa se lijepo da pogledati.
    MLB popratim rezultate, a kad krene postsezona onda pogledam koju tekmu i sažetke obavezno. Trenutno Red Soxi trenutno u World Series vode 2-0 protiv LA Dodgersa.
  • xavier
    11.1k
    Ma znam, na to i ja mislim. Stalno se pojavljuju neke "insajderske" informacije kako će se Durant zadovoljiti s ova 3 naslova, ako naravno osvoje ove sezone, i onda da će kao probati nešto napraviti u momčadi bez Stepha i ostatka ekipe. Međutim, nisam baš siguran u takav rasplet.
    Kad bi se to dogodilo, naravno da se kao glavni kandidat nameću Lakersi iako to bi to (opet) izazvalo velike kontroverze.

    Kod NFL-a su definitivno plus termini i činjenica da su sve utakmice bitne.

    Btw nisam ulovio, ali pretpostavljam Patriotsi?

    Znam da Soxi vode 2-0 protiv Dodgersa, čak sam i pogledao dijelove obje utakmice.

    @deda Znam da si ti fan hokeja. Za koga navijaš u NHL-u?
  • BluePhone67
    3.1k
    Uhh Amrica,

    podero bi je ko Mozart kajdanku.
  • markoli
    1.6k
    NFL su mi Patsi najdraži, Texansi odmah iza. U MLB Red Soxi i Blue Jaysi. NHL baš ne pratim, ali tu simpatiziram Maple Leafse. Imaš ti neke favorite u NFL?
  • xavier
    11.1k
    Znam da to vjerojatno zvuči smiješno, ali meni to ide...Knicks, Giants, Yankees, Rangers.

    Nema smisla iz naše perspektive, ali čudno bi mi bilo navijati za momčadi iz različitih gradova.
  • markoli
    1.6k
    Kod mene je slično - Boston mi je broj 1 u svemu, samo NHL ne pratim previše, a tu su mi Maple Leafsi uvijek nekako bili dragi (zlobnici bi rekli jer mi je zaručnica rođena u Torontu :grin: ).

    Jutros totalna ludnica u trećoj utakmici World Series. Dodgersi su pobijedili 3-2 home runom u 18. inningu. Mislim da je to najduža utakmica u povijesti World Series. Počelo je u 2h ujutro, završilo oko 9.20h. Ja se probudim, vidim da se još igra - upalim stream i taman Muncy pogodi home run i Dodgersi dobiju. Jaooo.
  • BluePhone67
    3.1k


    Uhhh, tesko i za gledat kako mu je noga pukla.
  • LovroZG
    1.3k
    Lester je jučer imo baš groznu večer... Klub se još nije službeno oglasio, al jasno je da im je vlasnik poginuo u padu helikoptera, a neki tvrde da je s njime bio još i sportski direktor i dvije neimenovane osobe+pilot.
  • 000
    941
    Bas nesretan dan za Premier League, a i cijeli sportski svijet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.