• Krizy
    35.9k
    Mladi Šaranić u Tuttosportu:
    ntv0lwffurohww8p.jpg
  • immerwieder
    1.2k
    otkazana juniorska liga prvaka za ovu godinu
  • LovroZG
    1.3k
    Šteta. Ne vrti se dovoljno para u YCL.
  • Carrasco
    4.1k
    Od 13:30 juniori protiv Rijeke.
  • Carrasco
    4.1k
    Novi kiks juniora, 3:3 protiv Rijeke.
  • Baneki
    717
    Zašto bi to bio kiks?
  • Carrasco
    4.1k
    Zato što se bore za prvaka, a remiziraju protiv pete momčadi prvenstva na domaćem terenu.
  • deda
    27.8k
    Juniori jučer teškom mukom dobili Istru na gostovanju. Pobjedničku pogodak je ubiljezio Ante Crnac pred kraj utakmice nakon sto su domaćini ostali s igračem manje.
  • Krizy
    35.9k
    Eh s juniorske HNL...
    6zkb9tscty80mgts.jpg
  • deda
    27.8k
    Juniori su jučer odigrali 1-1 u Osijeku čime se zaostatak za Hajd.u.k.om povećao na 8 bodova. Iskustvo govori da se ovakvi zaostaci u mlađim kategorijama ne stižu. Dakle, sljedeće godine će mladi Splićani u UYCL, naši pak mogu to ostvariti ukoliko se seniori plasiraju u CL
  • Mali dioničar
    14.1k
    Dakle, sljedeće godine će mladi Splićani u UYCL, naši pak mogu to ostvariti ukoliko se seniori plasiraju u CLdeda

    Jel u slučaju da su Hajdukovi juniori prvi u HNL-u, a Dinamovi seniori se plasiraju u LP, obje juniorske ekipe idu u LP ili samo Dinamova?
  • xavier
    11.1k


    Mislim da i jedni i drugi. Drugačije funkcionira juniorska LP od seniorske.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Piše “ it is contested by the youth (under-19) teams of the clubs competing in the UEFA Champions League group stage, plus the domestic youth champions of the best-ranked national associations.”

    To će onda @Infinity znati. :smile:
  • xavier
    11.1k


    Nešto mi je u glavi da se radi o dva odvojena "puta", za prvake i za juniorske momčadi klubova koji uđu u senirosku LP. No kako sam već napisao, nisu mi te mlađe kategorije baš previše zanimljive.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    pa u tom slučaju dinamo igra u skupinama, koje su identične kao i seniorske.
    prvak države igra drugi dio natjecanja, sa ostalim juniorskim prvacima čiji seniori nisu u LP.

    oni igraju knockout odmah, imaju 2 kola (po dvije utakmice) i onda zadnjih 8 klubova igra playoff sa drugoplasiranim momčadima iz skupina za prolaz u 1/8 finala.

    dalje se igra na jednu utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.