Nisam baš siguran da je tako. Zar nije da, ako Dinamo uđe u LP, ulazak drugog ovisi o rankingu lige?
    Nemam sad vremena za dodatnu analizu, ali prilično sam siguran jer sam to već par puta proučavao zadnjih godina. Jedino ako se nešto mijenja u novom ciklusu.
    • If there is a vacancy in the UEFA Champions League path, replacement criteria will be defined by the UEFA administration.

• A vacancy in the domestic champions path (including if a club is instead eligible for the UEFA Champions League path) is, in principle, filled by the domestic youth champion of the next best-ranked association.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo ti vrijedi za slučaj kad je isti klub juniorski prvak i igra u LP pa onda ostane prazno mjesto u tom "domestic champions" dijelu ždrijeba. Tamo igraju prvaci neke od mlađih kategorija najbolja 32 saveza, pa ak je neki klub izborio skupine LP, onda se njegovi juniori miču iz tog dijela ždrijeba i igraju skupine, a njihovo mjesto zauzimaju juniori iz 33. saveza.
  • deda
    27.5k
    Nakon 4 mjeseca pauze svoje prvenstvo danas konačno nastavljaju Dinamovi kadeti i pioniri u natjecanju prve HNL. Dečki će ugostiti gradske rivale koji kao klub sve više tonu, Nk Zagreb.
  • Baneki
    713
    I brat od ovog Tonona je u Dinamu, Alessio u U19
  • deda
    27.5k
    Pioniri, 1. HNL:
    Dinamo - Zagreb 4:0 (Sertić 6' Rozić 35' Majić 67' Peternac 69')

Kadeti, 1. HNL
    Dinamo - Zagreb 3:1 (Klančir 85' - 11m Živković 88' Leko 90+2' /// Gubijan - ag 2')
  • Carrasco
    4k
    7 kola do kraja juniori Dinama zaostaju 6 bodova za Hajdukom. Hajduk kiksao danas kod kuće protiv Rudeša, završilo 1:1.
  • deda
    27.5k
    Dinamovi kadeti (U-17) pod vodstvom trenera Joze Bandića remizirali su na gostovanju kod Rijeke (1:1). Pogodak za modre postigao je Alen Dizdarević u 49. minuti susreta. Trenutno je Dinamo U-17 prvoplasirani u prvenstvu, bez poraza s 42 boda iz 16 utakmica. Dinamovi pioniri pobjedili su vršnjake iz Rijeke s 2:0! Pogotke za modre su postigli Majić u 1.minuti i Sertić u 37.minuti!
  • Neki tip
    19k
    e pa da se i ovdje pohvalim, 2 gola iz kornera je zabio moj sin u subotu u svojoj prvenstvenoj tekmi! :blush: Uzrast Zagići.

Jest da je manje igralište, jest da nije gađao, odnosno oba puta je htio nabaciti, ali jest i da ima finu ljevicu i bome ga zna zavrnuti.. znam koliko je meni puta iz mrtvog kuta složio gol, i to taman kad ga počnem špotati da se otuda ne puca. :lol:

Znam da je ovo za Dinamove mlađe kategorije, a ne "opća tema" pa zbrišite ak smeta, nije problem.

Ja sam se morao pohvalit kad vidjeh ovaj gol gore. :)