• Papastrumf
    9.4k
    Ali ionako većina kaže da nije bitan rezultat kod mladih nego stjecanje iskustva u seniorima.Ali

    Naravno. Pitaj svu trojicu juniora koji su jucer nastupili je li im vaznije bilo to ili danasnja utakmica juniora u Splitu.
  • Ali
    1.9k

    Ok, nije nužno da svi imamo isto mišljenje. Nismo u sjevernoj Koreji :wink:

    Današnjom pobjedom bi neki novi juniori slijedeće sezone imali priliku okušati se protiv vršnjaka iz europskih klubova. Neriješenim ovisimo o drugima, o juniorima hajduka i seniorima Dinama.

    Na 3:0 protiv davljenika zabiti za seniore za 4:0, umjesto za juniore za 0:2 u derbiu i staviti jednu ruku na pehar. Ja se nemogu oteti dojmu da je za razvoj ovo drugo vrjednije kako svoj osobno tako i za one koji dolaze u taj uzrast u tvojoj školi
  • Jurki
    8.4k
    Da grdo je vidjet kad ti tovari utrpaju gol u 94.toj za vrlo vjerojatno novi naslov.
    Međutim ne mora to nuzno biti lose.
    Ako se i ne osvoji naslov nebu smak svijeta. Ali kaj je jos bitnije nebu nitko mogel pisnuti zakaj se bu nekim trenerima urucio otkaz, te napravio totalni i tolko potrebni reset u skoli.
    Kvalitete ima, ali se vec neko vreme dosta lose radi.
    Dario evo prilike da ih sve pometeš bez pardona i da se krene ispocetka.
  • OsamŠest
    2.5k
    Šteta.. al i dalje su dobre šanse..

    Raspored do kraja:

    Dinamo =
    Gorica doma
    Varaždin u gostima
    Osijek doma

    Hajduk =
    Varaždin u gostima
    Ždralovi doma
    Osijek (zaostala) u gostima
    Inker u gostima
  • Neki tip
    19k
    "Visoke peći potpaljujem ja, dva reda koksa, četiri purgera. Purger se dere a-a-a-a, bit će pečenja, radujem se ja", pjevali su navijači Hajduka dok su svoju momčad gurali prema golu koji bi im mogao donijeti naslov juniorskih prvaka.

    Članak na Indexu
  • Captain America
    13.3k
    Kako su ono kockoglavi čobani govorili Prlji? "Dicu ne diraj"?
  • Nolifer
    6.5k
    Je, onda kad ih vidiš tu u gradu, reći će, nemoj mene ja sam školarac
  • Klenx
    4.1k
    Tovari su svjetski prvaci u licemjernosti
  • Gelipter
    3.4k
    Sve češće imam povoda za ustvrditi: fala ti Bože kaj sam purger i Dinamovac!
  • Jurki
    8.4k
    Eh i onda se neko cudi kaj smo guštali kad su ih Nizozemci trpali.

    Sramota i dno ljudskosti tak pjevat klincima
  • Nino Bule
    11.3k
    Pjevali su visoke peci jedno 4 puta u 10 minuta, jedina druga pjesma koju su zapjevali je bila gazi purgere
  • Gelipter
    3.4k
    I nakon kaj su napokon uspjeli zabiti pogodak koji im uvelike otvara put ka osvajanju naslova, oni istog trenutka kreću pjevati mrzim Dinamo. Dakle, nije čak kao "visoke peći" koje su pjevali kako kolega kaže jedno 10 minuta, nego je to njima prva reakcija kad zabiju, kad slave da viču mrzim Dinamo. To sve govori o razmjerima njihove degeneracije uzrokovane prvenstveno mentalitetom, ali i kompleksima prema nama.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sad ti bude zao kad se sjetis da su im slali snimke za utakmicu protiv Milana. Istina da uprava kluba nema veze s ovim ali svejedno, ne treba uopce imati posla s njima.
  • Zagi
    4.9k
    Taj seoski klub čvrsto stoji iza svojih navijača. Oni su jedno.
    Prema tome, kada navijači pjevaju to što pjevaju, kao da isto uzvikuju trubadur , litvanac i ostali.
    Seniori ionak to pjevaju čim popiju više od dvije pive, to ima na snimkama.

    Meni je svako daljnje pomaganje tim iskompleksiranim čobanima čin veleizdaje.
  • Nolifer
    6.5k
    Kako su ono kockoglavi čobani govorili Prlji? "Dicu ne diraj"?Captain America

    Usporedba Hajduka i Let 3:
    - Let 3 prvak države (osvojena Dora), Hajduk ni blizu tituli godinama
    - Let 3 prošao europske kvalifikacije, Hajduk ni blizu prolaska u grupnu fazu bilo kojeg europskog natjecanja
    - Let 3 nastupio u finalu europskog natjecanja, zauzeo sredinu tablice; Hajduk ne može ni ući u grupnu fazu nekog euro natjecanja, a kamoli da bi zauzeo sredinu i time eventualno izborio proljeće u Europi... ŠČ!

    :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.