• mali M
    3.5k
    ma kaj je na izdisaju.. meni bi marketing imao i Twitter i Linkedin i FB i Instač i TikTok i ako treba i MySpace (tko se sjeća). To se i zove marketing.. nudiš ga na svim tržištima!
  • mokoxax468
    372
    Po meni više smisla ima uložiti u TikTok račun. Twitter je dovoljno vidjeti promet i zaradu posljednjih par mjeseci, kao i očajnički pokušaji trenutno s rebrandingom (iza čega u pozadini stoji najviše zaštita Twitter branda, pa ako nova kompanija X propadne, i dalje imaš jako trademark ime za prodati)
  • mali M
    3.5k
    očito si neki mlađi ako navijaš samo za TikTok...
  • mokoxax468
    372
    Ne navijam samo za TikTok, ali vidim kao odličan entry point za mlađu ekipu. Naravno da i dalje podrazumjevam korištenje Facebooka, Instagrama te Youtubea kojeg već aktivno koristimo
  • og1986
    2.9k
    Po meni više smisla ima uložiti u TikTok račumokoxax468

    Zašto ne oboje? Kakve su to gluposti da mora biti ili-ili?

    Pa se sada mora raditi analiza kompanija i njihova budućnost da se vidi ima li smisla za Dinamo ulaziti u to.

    Neka otvori i threads i sve te gluposti. Čemu biranje ? Šta ima za izgubiti sa viškom online profila ?
  • mokoxax468
    372
    Dinamo već ima Twitter profil. Ovdje pričamo o plavoj kvačici koja se plaća za platformu na izdisaju. Po meni, nema smisla, račun imamo i to je dovoljno
  • Patak
    2.2k
    Twitter je jedini koji pruža kakvu takvu slobodu izražavanja tako da ga treba podržati
    Ove ostale platforme su pod cenzurom ili su djetinjaste kao tiktok.
  • og1986
    2.9k
    Ovdje pričamo o plavoj kvačici koja se plaća za platformu na izdisaju. Po meni, nema smisla, račun imamo i to je dovoljnomokoxax468

    Jel ima gdje IBAN račun Dinama da im uplatim tih nekoliko dolara za plavu kvačicu.
    Teta u računovodstvu je toliko stegla remen da se nema ni za verifikaciju na Twitteru.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Ima itekako smisla verificirani račun jer se veliki profili mogu kroz reklame na objave monetizirati, pričamo o 20-30k mjesečno
  • mokoxax468
    372
    Pravni korisnici ne mogu kupiti obični blue checkmark, nego moraju platiti verified organisation, što iznosi €1187.50 EUR mjesečno. hoćeš proslijediti svoj IBAN?

    https://help.twitter.com/en/using-twitter/verified-organizations

    EDIT: A o zaradi 20-30k mjesečno u Hrvatskoj od monetizacije, mogu se samo glasno nasmijati
  • og1986
    2.9k
    Pravni korisnici ne mogu kupiti obični blue checkmark, nego moraju platiti verified organisation, što iznosi €1187.50 EUR mjesečno. ↪og1986 hoćeš proslijediti svoj IBAN?mokoxax468

    Užasno velika lova kako si uopće neka nogometna organizacija može to priuštiti ? A vidim kužiš se i kako IBAN radi pošto tražiš moj :monkey:
  • Šteco
    530
    Imaš IBAN na ugovorima koje je objavio ZM.
  • mokoxax468
    372
    Brzo si odustao od uplaćivanja vidim, tete u računovodstvu su tužne :(
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    1200€ mjesečno su stvarno zajebane pare za Dinamov budžet.
    Uz dobar marketing isplatilo bi se, sigurno
  • og1986
    2.9k


    Odličan si :clap: tvoje ideje su mi danas poboljšale dan.

    I dalje mi nisi odgovorio šta ti treba moj IBAN? Tražio sam Dinamov pošto znaš... Dinamo nema para jel ?

    Kada narasteš i otvoriš račun u banci pa ćeš skužiti neke stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.