• deda
    27.5k
    Jebeni su ti fan tokeni. Na Zoni Dinamo znam samo jednog čovjeka koji ih ima. Molim da se javi tko ih još ima da ne pomislim da je cijela priča samo Matrix
  • Bosna86
    11.5k
    ll77pqmztyij6352.png

    Još se nisam obogatio… Samo cijena pada
  • superhik
    10.2k
    Imam i ja. Glasao za drugu opciju, ali očito sam pobijeđen
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne bi se čudio da je ekipa iz kluba pokupovala većinu xD
  • Nolifer
    6.5k
    Nemam token, nemam pravo kritizirati, ali reći ću da sam razočaran izborom nove kapetanske trake. Kao da se članove ništa ne pita, radije bih da su vratili trobojnicu kak je bilo nekada...
  • Gelipter
    3.4k
    Treba pohvaliti napredak koji je ipak očit zadnjih tjedana kaj se tiče klupskih društvenih mreža. U fotogalerijama se sve češće nalaze i navijači te im se zahvaljuje na podršci. Jasno da to djeluje pomalo licemjerno kad znamo kako se klub odnosi prema navijačima, ali ipak. Danas je klub isto objavama s kvalitetnim videom i fotografijama ispratio Ademijev dolazak u Petruševec di je napravljen njegov mural i di se okupio lijep broj ljudi, a kaj je posebno lijepo najmlađih. Klub bi općenito češće trebao organizirati susrete i druženja igrača s Dinamovcima i s djecom koja se posebno raduju i pamte takve trenutke i na taj im se način dodatno razvija i pojačava ljubav prema klubu.
  • Eduardo
    17.2k
    Jako dobar filmić, napreduje youtube kanal polako :up:

    Moram opet biti cjepidlaka pa reći da može to i brže izlaziti van. Prošlo je već 3 i pol mjeseca od 2021. :grimace:
  • Crusades1986
    9.5k
    Baš sam to htio reć jučer, al sam stavio samo video hahahah

    Malo čudno da je tak kasno to izašlo, to se obično radi na kraju godine ili bar do kraja prvog mjeseca.
  • superhik
    10.2k
    Ovo je video namijenjen za prikazivanje na Skupštini kluba koja je održana jučer
  • Crusades1986
    9.5k


    Eto. Jel to tak teško bilo napravit?
  • r1oma
    1.5k
    Odlicno. Da malo cjepidlacim, draze mi je cuti zvukove utakmice nego ovu ubacenu pjesmu...ali sve u svemu jako lijep video
  • Crusades1986
    9.5k
    I na kraju videa se lijepo vidi kak Kapetan govori igračima da nam bace dresove.
  • Dino
    2.2k
    Video je bomba, jedino mi je ova pjesma pomalo nostalgicna i baca me u 2016, al sve u svemu odlicno. Volio bih ovo vidjeti cesce!
  • marcio amoroso
    31.9k
    KapetanCrusades1986

    Najveći kralj :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.