• Dino
    2.2k

    Tipa da naprave neki sustav slican e-gradaninu.
    Al bojim se da ne bi proslo pri ulazi jer svatko moze screenat qr kod i poslat dalje.

    U svakom slucaju, meni je aplikacija bomba i onak konacno, Bogu hvala, da su se sjetili.
  • Eduardo
    17.2k
    Ovako na prvu; nema druge ekipe, super bi došla statistika i analitika, mogućnost registracije preko aplikacije da automatski povlači za članstvo, alarm utakmica, Google kalendar rasporeda da se sinkronizira s mailom, vizualno kvalitetniji menu, rezultati nižih kategorija...Kwedi

    Uz ovo što ste napisali nadopunjavan se sa nekim fensi pizdarijama;
    • 'match countdown' - po meni bi to bilo bolje rješenje nego da stoji stoji rezultat zadnje odigrane tekme, što je trenutno slučaj.
    • real time notifikacije za vrijeme tekme; sastavi, golovi, kartoni
    • personalizirani profili
    • nekakvi benefiti za članove kluba tipa; ankete, kvizovi, igre i sl.
    • predictor :grimace:
    • naljepnice i emotikoni
    • 'daily streaks' glupost na koju se moguće pali next gen mlađarija. brojač koji bilježi koliko dana za redom si se logirao na app. United koristi pa valjda vrijedi neki vrag.
  • og1986
    2.9k
    Evo već mi dolaze notifikacije.
    Posljednja je intervju za kraj godine sa ademijem.
    Ako će biti više ovakvih stvari čisto dobro će ispast.
  • Kwedi
    3.8k
    Al ispada kak su oni aplikaciju lansirali u rujnu i da nisam bezveze upisao, nema šansone da bi naletio.
    Neverjetno :zip:
  • Mali dioničar
    14k
    Ili da preko aplikacije možeš kupit kartu ako nemaš godišnju.Crusades1986

    Na aplikaciji za Iphone ima link za kupnju ulaznice za slijedeću utakmicu na ulaznice.hr.

    303zcibq57u7j1nq.png
  • Kwedi
    3.8k
    Eto, tri vijesti i tri notifikacije. Potres self-help, Ademi i podcast.

    Al genijalci objavljuju u pol devet navečer vijesti jednu za drugom.

    Zemljo otvori se.
  • deda
    27.5k
    Vjerojatno se Iva tek poslije podne vratila s produženog vikenda
  • Kwedi
    3.8k
    I ne znam zakaj su prestali sa "Dogodilo se na današnji dan"?
  • NORTE
    9k
    Sad imaju dovoljno nogometnih i ostalih aktivnosti, a dosta toga su ionako već odradili. Počeli su za vrijeme Hnl pauze zbog pandemije.
  • r1oma
    1.5k
    Mislim da bi bilo lijepo da klub pomoću aplikacije ili na webu omogući skeniranje koda na članskoj iskaznici kojim su članovima dostupne behind the scenes 'stvari'. Znači da ljudi u klubu snime video o samoj utakmici koja se odigrava taj dan.

    Ja to zamišljam tako da video ide ovim redoslijedom:
    1. pripremanje dresova i opreme za igrače
    2. dolazak igrača u svlačionicu pred utakmicu i zagrijavanje
    3. izlazak igrača na teren
    4. povremeno prikazivanje tribina tijekom zagrijavanja i same utakmice

    Taj video bi se po meni snimao s terena a na njemu bi se prikazivale neke bolje akcije, dočaralo bi se slavljenje golova itd. Nisam siguran je li netko ovako nešto već predložio a ako je slobodno obrišite.
  • Eduardo
    17.2k
    Dinamo aplikacija zasjela je na prvo mjesto popularnosti i na Android i na iOS uređajima u Hrvatskoj.

    Kwedi je još prije mjesec dana pisao ovdje o aplikaciji, a ovi tek jučer pustili obavijest na društvene mreže da je aplikacija dostupna.
  • NORTE
    9k
    Ovaj put su uspjeli nabrojati sve utakmice u mjesečnom rasporedu. Prošli put su zaboravili navesti Šibenik.
  • Mali dioničar
    14k
    Prošli put su zaboravili navesti Šibenik.NORTE

    Možda su igrači i treneri čitali raspored pa su se zaboravili pripremiti za utakmicu.
  • andy
    100
    Kaj Dinamo koristi istog dizajnera kao NK Osijek? Upravo su na instagramu stavili razlicite wallpapere
    n09pqxyvxp17oa5o.jpg
    sb9oez02pvnq3grh.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.